امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bloodborne بیش از 40 ساعت گیم پلی دارد
[تصویر:  bloodborne_4.jpg]
بازی Bloodborne یکی دیگر از بازی هایی است که قرار است برای کنسول های نسل هشت سونی
بصورت انحصاری عرضه شود.حال مدت زمان اتمام این بازی توسط یکی از کارکنان ساخت این بازی
گفته شد است
آقای Hidetaka میفرمایند
نقل‌قول: برای استارت 40 ساعت برای این بازی بسیار سخت خیلی زیاد است و فکر کنم این مدت زمان باعث بشود که
دیگر مزه ی این بازی بیافتد.ما میتوانستیم زیادتر از اینا مدت زمان اتمام بازی رو زیاد کنیم ولی با وجود سختی
زیاد در این بازی 40 ساعت برای این بازی خوب است.
در جواب ایشون یه نفر گفت
نقل‌قول: مطمنید که 40 ساعت خوب است؟چون از گیم پلی ای که شما نمایش دادید بازی جذابی بوده و توجه ی
خیلی هارو به این بازی جلب کرده.
من یقین دارم که 40 ساعت کم است
آقای [b]Hidetaka در جواب[/b]
نقل‌قول: شما تنها یه گیم پلی 13 دقیقه ای دیده اید.
 در این بازی غول هایی وجود دارد که کشتنشون کار آسونی نیست.در هر متر یه غول هست!!
و باید بگم این بازی پر از رمز و راز است که پیدا کردن رمز ها از کشتن غول سخت تر است!!!!!!
ما یه دلیل منطقی تر داریم که نشان میده این بازی سخت است
آن فرد گفت
نقل‌قول: دلیلش چیست؟
و آقای [b]Hidetaka دیگر جواب این پیام رو نداد[/b]
[b]این بازی در 27 مارچ در همه ی نقاط دنیا عرضه میشودو تنها برای کنسول ps4 هم عرضه میشود
منبع
[/b]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,390 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,177 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Star Wars: Jedi Fallen Order مکانیزم مجازاتی شبیه به Bloodborne خواهد داشت White Beard 0 1,046 10-18-2019, 09:27 PM
  پاتریک کلپک: پلی‌استیشن ۵ تنها در مورد آینده نیست بلکه گذشته را نیز در نظر دارد White Beard 0 1,138 10-14-2019, 08:00 PM
  نشان تجاری جدید شرکت تیک-تو به نسخه‌ی بعدی سری Mafia اشاره دارد White Beard 0 968 09-25-2019, 10:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان