امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانمارکی ها می توانند در اضای اهدای خون بازی Bloodborne را تحویل بگیرند
نمایندگی Play Station در کشور دانمارک در حال همکاری با یک بانک خون محلی برای تبلیغی بی نظیر است.

[تصویر:  1rjgqq7h9uzylrpud9wg.jpg]

سونی در حال راه اندازی یک تبلیغ جدید در دانمارک است که در آن افرادی که خون اهدا می کنند، می توانند یک نسخه رایگان از بازی نقش آفرینی Bloodborne که انحصاری Play Station 4 است را دریافت نمایند.

در تلاش برای کمک به بالا بردن سطح آگاهی کسانی که در این کشور خون اهدا نمی کنند، پلی استیشن یک همکاری را با بانک خون دانمارکی GivBlod- بوسیله NeoGAF - تشکیل داده است که در آن اهداکنندگان خون یک نسخه از بازی Bloodborne را دریافت خواهند کرد.

این واقعه در دوشنبه بیست و چهارم مارس(مصادف با چهارم فروردین 1394) به وقوع خواهد پیوست. اهداکنندگان خون می توانند یک نسخه رایگان از بازی Bloodborne یا هر بازی دیگر پلی استیشن را دریافت کنند.

آنها همچنین وارد یک قرعه کشی برای بردن یک دستگاه Play Station 4 با طراحی بخصوص بازی Bloodborne خواهند شد.

بازی Bloodborne توسط استودیو From Software که خالق عنوان های  Demon's Souls و Dark Souls است، ساخته خواهد شد و این عنوان در بیست و چهارم مارس(مصادف با چهارم فروردین) در آمریکای شمالی و در بیست و هفتم مارس(مصادف با هفتم فروردین) منتشر خواهد گردید.

به تازگی کارگردان بازی Hidetaka Miyazaki از این گفت که بازی Bloodborne مطمئناً یک عنوان خشن است و صحنه های دارای خون در آن با ارزش هستند.

پوستر این مراسم را می توانید در زیر مشاهده کنید.

[تصویر:  gf6vkrd1r55e98uayqru.jpg]

منبع: Gamespot
پاسخ
منبع؟ S0 (43)
پاسخ
(03-19-2015, 03:32 PM)HOSSEIN COD نوشته است: منبع؟ S0 (43)

دوست عزیز، منبع قرار گرفت. لطفاً کمی شکیبا باشید(منابع اخبار حداکثر تا 5 دقیقه پس از انتشار خبر در مطلب قرار خواهند گرفت).
پاسخ
خداحافظ :cool:
من بارمو بستم دارم میرم دانمارک هر کی اگه میخواد با من بیاد. :D
[تصویر:  image-43.jpg]

من یادمه...
پاسخ
کار خیلی جالبیه، این هم از تاثیرات مثبت بازیها؛ تو کشور خودمون هم میشه از این طرح ها تو زمینه های مختلف استفاده و اجرا کرد، البته ... ( بعد البته بماند! )
ممنون بابت خبر، جالب بود
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی Star Wars: Jedi Fallen Order مکانیزم مجازاتی شبیه به Bloodborne خواهد داشت White Beard 0 1,033 10-18-2019, 09:27 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ایو گیلموت: بازی Beyond Good And Evil 2 احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئو PC FAN 0 1,320 09-20-2019, 08:38 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  اطلاعات جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شد | به ساخت دنباله‌ی بازی امیدوار باشیم؟ White Beard 0 1,138 09-17-2019, 02:03 PM
  [نمرات بازی‌ها] باز هم درخشش عناوین بی‌ادعا | نقدها و نمرات بازی Ion Fury White Beard 0 1,045 08-16-2019, 03:28 PM
  [News] بازی‌های Hyper Light Drifter و Mutant Year Zero دو بازی رایگان بعدی فروشگاه اپ White Beard 0 1,032 08-08-2019, 10:14 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان