امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست بازی سبک
من یک سری بازیهایی می خوام که برای سیستمم سبک و قابل اجرا باشه، حجمش مهم نیست
سیستم من سی پیو سه هسته ای با کارت گرافیک معمولی داره
بازی هایی در حد gta sa و astro avenger ، IGI 1,2 و مثل اینها رو اجرا می کنه
بازیهایی می خوام که فروشگاهی باشه و بشه اسلحه و سایر تجهیزات خرید.
پاسخ
(11-03-2017, 01:57 PM)_ScArEcRoW نوشته است: سلام رفیق، این تاپیکو برای افرادی مثل شما زدم

ممنون بابت معرفی تاپیک و بازی
اگر ممکنه بازیهای بیشتری از این سنخ معرفی کنی ممنون می شم
خصوصا اگر رانندگی هم توش باشه
پاسخ
دوستان سلام
یه سوالی از خدمتتون داشتم
من دنبال یه بازی نسبتا قدیمی هستم ولی اسمش رو یادم نمیاد.
بازیش تقریبا فکری و فانتزی بود.
شخصیت های بازی حیوانای مختلف بودن که سوار قایق های بادی میشدن. صفحه بازی به دو قسمت تقسیم میشد که بین دو محیط بازی یه دیوار بود. یه طرف بازی شمای بازیکننده بودی و طرف دیگه حریفت (کامپیوتر یا دسته دوم). بازی به این صورت بود که شما یه وسیله ای داشتی شبیه به آرپیچی و گلوله های رنگی شلیک میکردی که متناسب با رنگهای خونه های بلاسرت بود. خونه های بالای سرت یا میوه بود یا شکلات یا غذا. به اونها که شلیک میکردی و حصار دورشون رو میشکوندی میوه ها زمین میریخت و تو باید قبل ازینکه برن تو آب بخوریشون. بینشون یه سری امتیازها و قابلیت ها پایین میومد که باید اونهار و هم میخوری و تو طول بازی علیه حریفت استفاده میکردی. یه سری ازین قابلیت ها فرستادن ماهی های گوشتخوار بود که زیر قایق حریفت رو سوراخ میکردن و غرقش میکردن. یا مثلا مه میفرستادی براش تا نتونه شلیکه کنه و اون خونه های بالای سرش میومدن پایین و اگه سرش میخورد به اون خونه ها باز غرق میشد.
ممنون میشم اگه کسی این بازی رو انجام داده بهم اسمش رو بگه.
پاسخ
بازی ماریو خوبه؟ S0 (2)
پاسخ
سلام بچه ها منم دنبال بازی های سبک میگردم یه سایت رو دیدم با بازی هاش زیاد آشنا نبود میخام شمام یه سر بزنید به سایت یه نگاه کنیدراهنماییم کنید. با تشکر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست آپدیت Assassins Creed IV Black Flag jalaljee 0 1,415 12-05-2019, 09:15 PM
آخرین ارسال: jalaljee
  درخواست معرفی بازی دو نفره seyyedjavad 7 3,385 12-15-2018, 11:01 PM
آخرین ارسال: thepixelman
  درخواست نسخه سالم جی تی ای سن آندرس Darkmax204 0 1,314 02-03-2018, 08:12 PM
آخرین ارسال: Darkmax204
  درخواست نسخه کامل و بدون مشکل بازی general zero hour khosi 1 1,985 03-07-2017, 10:54 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  درخواست معرفی بازی ماشین با تیونینگ proma66 8 3,110 09-17-2016, 04:09 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان