|

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رای گیری برای تغیر اسم خلیج فارس به خلیج عربی(به خلیج فارس رای بدید)
سلام به همه دوستان این مطلب درباره گیم نیست اما ی چیز خیلی مهمتره.اگه ایرانی هستید و غیرت دارید برید و به اسم خلیج فارس رای بدید،نذارین اسم به خلیج عربی تغیر بدن.

دوستان اصلا به این سایت نرید و رای هم ندید!
خدا شاهده هفته ی گذشته داشتم اخبار خبرگزاری فارس رو چک می کردم دیدم دقیقا وزارت اطلاعات ایران تمامی اطلاعات شخصی مدیر این سایت رو درآورده این که این شخص یک فرد عربی هست و چندتا سایت دیگه هم مثل این درست کرده که البته مربوط به مسائل س.یاسی چند کشور دیگه بوده و خدا رو شکر به نتیجه هم نرسیده. شما با هر رای خود، فقط این فرد رو پولدار می کنید و بس! وگرنه تو گوگل نام خلیج همیشه خلیج فارس خواهد ماند.
ممنون.

(03-20-2014, 04:20 PM)'mohammadjavad' نوشته است: دوستان اصلا به این سایت نرید و رای هم ندید!
خدا شاهده هفته ی گذشته داشتم اخبار خبرگزاری فارس رو چک می کردم دیدم دقیقا وزارت اطلاعات ایران تمامی اطلاعات شخصی مدیر این سایت رو درآورده این که این شخص یک فرد عربی هست و چندتا سایت دیگه هم مثل این درست کرده که البته مربوط به مسائل س.یاسی چند کشور دیگه بوده و خدا رو شکر به نتیجه هم نرسیده. شما با هر رای خود، فقط این فرد رو پولدار می کنید و بس! وگرنه تو گوگل نام خلیج همیشه خلیج فارس خواهد ماند.
ممنون.

من نمی دونستم.ممنون

(03-20-2014, 04:23 PM)'--AMD--' نوشته است:
(03-20-2014, 04:20 PM)'mohammadjavad' نوشته است: دوستان اصلا به این سایت نرید و رای هم ندید!
ممنون.

من نمی دونستم.ممنون

به نظر من اگر از اعراب تو بازی ها بجای زامبی ها استفاده کنند خیلی قشنگ تره..................تازه نوآوری هم هست

[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
ممنون.

دیگه اینقدر قسم لازم نبود،خودمون میدونستیم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
خلیج همیشه فارس  S0 (22)
سلام
سعی میشود دریای مارو ازمون بگیرن و به تاریخ و ارزش هامون صدمه بزنن. از حقمون باید دفاع کنیم و لازم و ایمن شد رای بدیم
خلیج همیشه فارس
[تصویر:  wp2413270.jpg]
(10-14-2018, 11:04 PM)AtabakT نوشته است: سلام
سعی میشود دریای مارو ازمون بگیرن و به تاریخ و ارزش هامون صدمه بزنن. از حقمون باید دفاع کنیم و لازم و ایمن شد رای بدیم
خلیج همیشه فارس

به تاریخ این تاپیک دقت کنید مال خیلی وقت پیش
[تصویر:  c37b895d-7f3f-47e3-abb2-8baf82a10861.jpg...&width=600]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آماده شدن Ubisoft برای نمایشگاه PAX Prime 2013 Gray Fox 0 677 08-27-2013, 11:21 AM
آخرین ارسال: Gray Fox
Photo کنفرانس خبری Ubisoft برای Eurogamer Expo تایید شد hasan 4 1,080 09-20-2012, 11:25 AM
آخرین ارسال: Mohammad Razmara

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان