امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو چیست؟
ای کاش انجمن مثل سابق یا حداقل مثل2الی3سال پیش میشد
متاسفانه فعالیت کاربران محدود شده و بجز اون انجمن فلان سنتر انجمن درست و حسابی باقی نمونده
[تصویر:  hefp_220px-derafsh_kaviani_flag_of_the_l...re.svg.png]
پاسخ
(06-13-2021, 10:00 AM)raha77 نوشته است:
(05-19-2021, 11:30 PM)codoseo نوشته است: [b]سئو[/b] مجموعه ای از کارها و فعالیت هایی علمی و تجربی می باشد که باعث بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو همانند گوگل می شود، منظور از بهبود رتبه سایت نمایش سایت در نتایج برتر در گوگل و سایر search engine ها می باشد.
طبق آمار منتشر شده بیش از 70% سرچ ها در وب در گوگل انجام می شود از اینرو می توان اهمیت گوگل را نسبت به سایر موتورهای سرچ بیش از بیش احساس کرد.
گوگل برای رتبه دهی به سایت ها از فاکتورها و پارامترهای گوناگونی استفاده می کند که این پارامترها در قالب الگوریتم های گوگل شناخته می شوند و شناخت و رعایت هرکدام از این فاکتورها باعث افزایش اعتبار سایت نزد گوگل می شود و به همین سبب باعث نمایش سایت شما در نتایج نخست، صفحه اول گوگل می شود.
همچنین گوگل در بشتر مواقع تنها به توضیح مختصری از این الگوریتم ها و حساسیت های موجود برای رتبه دهی سایت صحبت می کند و بیشتر موارد را سئوکاران حرفه ای و به مرور زمان و بدست آوردن تجربه کسب می نمایند.
https://codoseo.net/mag/what-is-seo/

ممنون از مطلب خوبتون من هم میخام وارد حوزه سئو بشم البته الان در طراحی سایت مشفولم ولی خیلی علاقه دارم به این حوزه وارد شم و دارم دربارش مطلب میخونم تاببینم ادامش بدم یانه

پیشنهاد میکنم حتما ادامه بدید و با مطالعه موفق میشید، این مقاله هم دوست داشتی بخون
https://iranhost.com/blog/%d9%85%d9%87%d...%86%da%af/
پاسخ
ی چیز خوب و رو بورس  S0 (2)
پاسخ
برای آموزش سئو https://mahdiaraqi.com/seo-articles/
مهدی عراقی آکادمی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی ، قیف بازاریابی
پاسخ
سئو یا بهینه سازی سایت به معنی انجام یک سری آنالیز ها و دانش کلمات کلیدی که برای بهبود سایت و گرفتن رتبه از گوگل انجام میشه تا اون سایت به صفحه اول بیاد بازدید بالایی داشته باشه و مشتریان بیشتری جذب کنه
استاد تی وی مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون  
پاسخ
نظرتون درباره سئو سایت اتاق فرار چیه؟
پاسخ
سئو یعنی یجوری به گوگل حالی کنی که سایت ما خفنه و اونم باور کنه حالا برای این که گوگل باور کنه خودش مولفه هایی برای سنجش داره که ما اگه اونارو رعایت کنیم گوگل به ما اعتماد میکنه و رفته رفته رتبه مونو بالا میبره
فیت باشیم
پاسخ
ببخشید من متن اصلی که درباه سئو هست رو چجوری می تونم بخونم چون فقط نظرات کاربران برام به نمایش در میااد Confused
استاد تی وی مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون  
پاسخ
جالب بود.
بنده خودم تازه علاقه مند شدم به این موضوع و به نظرم لازمه همه یاد بگیرن کم کم
شما میتوانید برای خرید چمن مصنوعی به اینجا مراجعه کنید.
کفپوش
موکت پرز بلند
پاسخ
سئو در یک کلام بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو برای داشتن یک سایت کاربر پسند
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زبان ماندارین چیست؟ 12parisa 1 932 04-14-2021, 01:50 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  گوارگام چیست و چه ساختاری دارد؟ pooyavision 0 529 04-18-2020, 12:01 PM
آخرین ارسال: pooyavision
  کلایمر چیست و چه کاربرید دارد؟ sazehgostar 0 585 01-29-2020, 08:17 PM
آخرین ارسال: sazehgostar
  سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو چیست؟ Sanazrasooli 4 2,521 01-18-2020, 03:53 PM
آخرین ارسال: hiholiday
  بهترین نرم افزار برای اجرای بازی های اندروید چیست؟ saman2X 4 1,139 11-27-2019, 12:28 PM
آخرین ارسال: rostamiiaan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان