امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
(07-29-2013, 07:37 PM)'erfan gamer' نوشته است: سلام میخواستم بدونم ps3 fat     ps3 super slim      ps3 slim  اینا چه فرقی دارند باهم؟

Ps3 Fat اولین مدلی بود که عرضه شد وو بزرگترین در خانواده Ps3 هستش. همچنین از یک سری مشکلات فنی نیز رنج می برد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Ps3 Slim بعد Fat اومد و کوچکتر شد و دیگه مشکل 3 چراغ زرد رو نداشت.
Super Slim هم جدیدترین مدل پلی استیشن هست و هنوز کپی خور نشده فکر کنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
با سلام من ps3 فن برگردون کردم دیگه روشن نمیشه باید چیکار کنم
پاسخ
سلام.من میتونم PS3 رو به مانیتور کامپیوتر وصل کنم؟
I'm not a player,but a gamer
players get chicks
I get Achievements

پاسخ
(08-13-2013, 03:08 PM)'soroushsam' نوشته است: سلام.من میتونم PS3 رو به مانیتور کامپیوتر وصل کنم؟

اگه مانیتور HMDI ساپورت میکنه آره وگرنه با کنسول  PS3 نمیشه تبدیل VGA نداره فقط X360 تبدیل VGA برای وصل شدن به مانیتور داره

(08-02-2013, 10:51 PM)'supermir' نوشته است: با سلام من ps3 فن برگردون کردم دیگه روشن نمیشه باید چیکار کنم

منظورتون از فن برگردون چیه!؟ نگه داشتن دکمه پاور دستگاه ها فت برای تمیز کردنش؟!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
سلام.چند تا سوال داشتم.به نظر شما الان که به پایان نسل هفتم نزدیک میشویم اگر من یکps3بخرم اشتباه کرده ام یا نه؟و یه سوال دیگه من درباره ی کنسول اطلاعات کمی دارم خواستم بپرسم چجوری باید روی کنسول. بازی اجراء کرد(روی کنسول ps3 slim160gb کپی شده)ایا حتما نیاز به هارد اکسترنال هست؟اخه من هارد اکسترنال ندارم.و یه سوال دیگه چجوری روی هارد داخلی ps3بازی بریزم بدون هارد اکسترنال. لطفا روش اجرا و نصب بازی رویps3کپیشده را توضیح دهید ممنون میشم.با تشکر
[تصویر:  the-walking-deads-final-trailer]
پاسخ
(08-16-2013, 05:32 PM)'mostafa gamer' نوشته است: سلام.چند تا سوال داشتم.به نظر شما الان که به پایان نسل هفتم نزدیک میشویم اگر من یکps3بخرم اشتباه کرده ام یا نه؟و یه سوال دیگه من درباره ی کنسول اطلاعات کمی دارم خواستم بپرسم چجوری باید روی کنسول. بازی اجراء کرد(روی کنسول ps3 slim160gb کپی شده)ایا حتما نیاز به هارد اکسترنال هست؟اخه من هارد اکسترنال ندارم.و یه سوال دیگه چجوری روی هارد داخلی ps3بازی بریزم بدون هارد اکسترنال. لطفا روش اجرا و نصب بازی رویps3کپیشده را توضیح دهید ممنون میشم.با تشکر

اگه الان بگیری نه چون هنوز  بازیهای زیادی در راه است
 هیچ نیازی به هارد اکستر نال نیست  خودت  داری میگی 160گیگ

ps3رو میبری همونجایی که میخوایی بازی بریزی

و برای بازی کردن باید توی multi man بری و بازی را انتخاب کنی

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
ببخشید دو تا سوال دیگه هم داشتم الان کسی قیمتps3 slim160gbکپی شدع رو نداره؟قیمت متوسط بازیاش چنده؟
وسوال بعدی اینکه چه فریموری رو بگیرم که همه ی بازیهای خوب و جدید رو مثلgod of war-last of usو...اجرا کنه؟هنگامی که کنسول میخرم فریمورش باید چند باشه؟
پاسخ
(08-16-2013, 09:43 PM)'mostafa gamer' نوشته است: ببخشید دو تا سوال دیگه هم داشتم الان کسی قیمتps3 slim160gbکپی شدع رو نداره؟قیمت متوسط بازیاش چنده؟
وسوال بعدی اینکه چه فریموری رو بگیرم که همه ی بازیهای خوب و جدید رو مثلgod of war-last of usو...اجرا کنه؟هنگامی که کنسول میخرم فریمورش باید چند باشه؟

قیمتاش تقریبا 160000
بگو اپدیت جدیدو میخوام
همین

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
خیلی ممنون از جوابتون.خیلی کمکم کرد.به نظر شما قیمتps3تو چند ماه اینده بالا میره یا پایین؟
پاسخ
سلام خواستم بپرسم بازیهای کپیps3با حجم بالا در دو یا چندdvd9یاdvd5را چگونه باید اجراء کنیم.همه ی فایل هارا یکجا کپی کنیم؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 494,484 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,548 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,684 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,332 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 1,999 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان