امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
250 سکه تراوین بین المللی
این طلاها از آخرین اکانت تراوینم که حذف کردم باقی مونده.
سایت سرگرمی، سایت رسمی فروش طلای تراوین تو ایران، الان 250 تا طلای بین الملل رو 315 هزار تومن میفروشه، اما من فقط 270 هزار تومن می فروشم.
هر کس بخواد، میتونم راحت از ایمیلم به اکانتش ترانسفر کنم (حتی اگه قصد دارین بعدا اکانت بسازین مسئله ای نیست، میتونین فعلا یه اکانت همینجوری بسازین و طلاها رو بگیرین، بعدا از اون اکانت به اکانت اصلی تون تو هر سروری منتقل کنین.)
(این طلاها مخصوص سرورهای com. تراوین هست.)
هر کسی خواست پیام بده
همراه: 09148476416
پاسخ
برای سرمایه گذاری افراد حرفه ای و کارشناسان سکه را پیشنهاد می دهند زیرا اجرت ساخت ازآن کم نمی شود وهمچنین سود سرکایه گذاری بالایی دارد.بنابراین بهتر است برای سرمایه گذاری از خرید سکه غافل نشوید.به این نکته مهم نیز توجه کنید که اگر شرایط اقتصادی کشوری سالم باشد قیمت سکه با قیمت جهانی آن برابری می‌کند، بنابراین اگر به دنبال خرید بهترین طلا برای سرمایه گذاری هستید در نظر داشته باشید که شرایط بازار از یک ثبات نسبی برخوردار باشد. اما به‌طورکلی، اگرچه بازار طلا و سکه به شکل سنتی بازار مطمئنی بوده است اما در چند سال اخیر به واسطه التهابات موجود در بازار ارز و ورود سفته بازان به بازار طلا و سکه، سرمایه‌گذاری در این حوزه با ناامنی‌هایی مواجه شده است. این دو بازار نیز مانند بازار ارز، این روزها شرایط خاصی دارد و مهم‌ترین اتفاق برای این بازار، تغییر غیرعادی عوامل تأثیرگذار بر نوسانات بازار طلا و سکه است.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان