امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 گوشی ارزان و مقرون به صرفه ی چینی
Big Grin 
[تصویر:  nQB87.jpg]
تکنولوژی؛ چیزی که همواره با سرعتی باورنکردنی در حال پیشرفت و فراگیر شدن است. یکی از شاخه های تکنولوژی، "موبایل و گجت های هوشمند" است. در زمان حال با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن گجت های هوشمند، کمتر کسی را می بینیم که از موبایل ها و تبلت ها بهره نبرد؛ اما در این میان گوشی های چینی هستند که با در اختیار گذاشتن امکانات خوب و قیمت کم، پرچم گوشی های بالارده و میان رده را از دست کمپانی های معروف ربوده اند. ما در این مقاله به معرفی 5 گوشی ارزان و مقرون به صرفه ی "چینی" می پردازیم.
1-huawei mate 8
[تصویر:  gaxrebna1assv86dt7ry.jpg]
پرچمدار جدید سری mate هوآوی! میت8 از سخت افزار خوبی بهره می برد که شامل چیپست کایرین 950 و 4 گیگابایت رم و گرافیک mali-t880 mp4 است که تا حداقل 1 سال دیگر پاسخگوی همه ی نیاز های شما است! این فبلت 6 اینچی از صفحه نمایش ips neo با رزولوشن full hd و تراکم پیکسلی 368 ppi استفاده می کند که برای یک فبلت 6 اینچی صفحه نمایشی مطلوب به نظر می رسد. باتری خوب، صفحه نمایش مطلوب ، سخت افزار عالی و دوربین خوب همگی دست به دست هم می دهند که میت8 به یک گزینه ی خوب برای فبلت بازان تبدیل شود.
قیمت:از 1450000 تا 1830000 تومان
2-xiaomi mi 5
[تصویر:  tnwmtut9cs7hv79pab3w.jpg]
پرچمدار جدید گوشی های شرکت شیائومی! گوشی جدید شیائومی به نام "می5" سخت افزاری شبیه به پرچمداران 2016 کمپانی های معروف مثل گلکسی اس7 و اچ تی سی 10 دارد.سخت افزار این دیوایس شامل چیپست اسنپدراگون 820 و 4 گیگابایت رم و گرافیک آدرنو 530 می باشد که سخت افزار قوی ای به حساب می آید که توان مبارزه با گوشی هایی نظیر الجی جی5 را دارا است. صفحه نمایش 5.15 اینچی این گوشی با توجه به تراکم پیکسلی خوب آن(428 ppi) کیفیت قابل قبولی دارد؛ اما نکته بد اینجاست که رزولوشن گوشی full hd است که ما از این گوشی رزولوشن quad hd را انتظار داشتیم که شیائومی برای بهبود وضعیت باتری این کار را نکرد.سخت افزار عالی، دوربین خوب و قیمت مناسب. این ها عواملی ترغیب کننده برای خرید "می5" هستند.
قیمت: از 1299000 تا 1595000 تومان
3-huawei honor 5x
[تصویر:  q7154a3svt38nrllw9as.jpg]
میان رده جدید سری افتخار هوآوی! میان رده ی جدید هوآوی "آنر 5x" نام دارد. آنر 5x سخت افزار قابل قبولی دارد که شامل چیپ اسنپدراگون 616 و 3 گیگابایت رم و گرافیک آدرنو 405 می باشد که نسب به قیمتش، سخت افزار خوب و قوی ای دارد. صفحه نمایش 5.5 اینچی این میان رده از تکنولوژی ips بهره می برد که رنگ ها را طبیعی تر نشان می دهد. قابل توجه است که تراکم پیکسلی این گوشی 401 ppi است. سخت افزار خوب و صفحه نمایش قابل قبول و کیفیت دوربین مطلوب نقاط قوت آنر5x هستند که می توانند کاری کنند که این گوشی به گزینه ی خوبی برای خرید تبدیل شود.
قیمت: از 679000 تا 735000 تومان
4-xiaomi redmi note 3
[تصویر:  n9qvoksnfziohovdr5ag.jpg]
"هر چقدر پول بدی، همونقدر آش میخوری"! فکر کنم با معرفی گوشی "ردمی نوت3" دوران این ضرب المثل تمام شده است. اسنپدراگون 650 و 3 گیگابایت رم و آدرنو 510 برای یک میان رده، حرفی را برای گفتن باقی نمی گذارد. ردمی نوت3 مجهز به یک صفحه نمایش 5.5 است که از تکنولوژی ips و رزولوشن 1080 و تراکم پیکسلی 403 ppi بهره می برد که صفحه نمایش خوبی به نظر می رسد. ردمی نوت 3 از یک دوربین 16 مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.0 استفاده می کند که نمونه عکس های گرفته شده با آن کیفیت مطلوبی دارند.
قیمت: از 690000 تا 835000 تومان
5-huawei honor 4c
[تصویر:  sjicpj9iwpvvtqiornpg.jpg]
آنر 4c، یکی از بهترین گوشی های پایین رده است. این گوشی از چیپست کایرین 620 و 2 گیگابایت رم و گرافیک mali-450 mp4 بهره می برد که برای یک پایین رده مقدار متوسطی به حساب می آید. این گوشی 5 اینچی مجهز به یک صفحه نمایش ips است که رزولوشن 720 و تراکم پیکسلی 294 ppi را داراست که برای یک پایین رده مقدار خوبی به شمار می رود.
قیمت: از 435000 تا 490000 تومان

با تشکر ویژه از:
[تصویر:  yky01oisx9vz.jpg]
پاسخ
خسته نباشی برادر 
مقاله به عنوان اولین کارت تو انجمن خیلی خوب بود. هم وسط چین شده بود و هم علائم نگارشی رعایت شده بود 
محتوای مقاله هم باید بگم همونطور که دیده میشه هواوی بیشتر قلمرو این بخش از بازار رو به دست داره.
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
سلام بر سامی‌جون  S0 (2)

مقالت برای اولین بار و با توجه ب سنت عالیـــــه  S0 (2)

روان‌بودن متن ک بعد از ی مدت نوشتن حل می‌شه

ظاهر کلی مقاله عالیــــه و مشکلی نداره و فقط باید متن رو تراز ب دو طرف می‌کردی

بعضی جاها هم نیم‍‌فاصله نزاشتی ک بخاطر اینه ک با گوشی می‌نویسی، گرچه می‌شه با Google Keyboard این مشکل رو حل کرد ولی بازم مشکلات خودشو داره

بقیه مشکلا رو هم تو خصوصی گفتم و فقط بگم ک چ عکس و کاور زیبایی داره مقالت و احسنت به سازنده‌ش S0 (2)

خسته نباشی، امیدوارم موفق باشی S0 (29)
پاسخ
ماشالا سامی! نسبت به اولین مقالت عالی بود پسر! حتما ادامه بده  113
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
سلام وقت بخیر
مقاله جالب و خوبیه. ترجمست یا خودتون نوشتید؟
گزینه‌ها کاملا مناسب و درست هستند. 4C توی گوشی‌های زیر 600 حکومتی داره برای خودش، Mi 5 واقعا مفت و ارزشمنده نسبت به امکانات، ردمی نوت 3 هم تا 800 خیلی عالیه.
گوشی‌های شیائومی خیلی عالی هستند اگر با رام گلوبال بتونید اونا رو پیدا کنید. در غیر این صورت رام چینی بخرید و نتونید هم عوض کنید، مکافات دارید.
در رابطه با هانر نظری ندارم.
اینجا فقط یک گزینه غیرقابل هضمه و اونم Mate 8 هستش. زیبا و قدرتمند (بجز گرافیک) اما قیمت بالا! در مقایسه با چیزی که کمپانیهای معروف‌تر دیگه ارائه می‌کنند  هیچ کس سراغ Mate 8 نمیره. 1830 خوب میده آدم Note 5!
----
بعد چرا دقیقا تصاویر رو نگاتیو کردید؟  S0 (2) بذارید خود گوشی معلوم باشه.
پاسخ
ماشاالله سامی جان بالاخره این مقاله هم تموم شد.
می‌دونم که چقدر برای نقاله زحمت کشیدی و پیشرفت بسیارخوبی هم کردی. S0 (62)
بهت پیشنهاد میکنم اگه با موبایل تایپ می‌کنی از کیبرد گوگل استفاده کن چون قابلیت نیم فاصله هم داره‌ 113
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ
(06-05-2016, 09:39 PM)A.R.A.$.H نوشته است: سلام وقت بخیر
مقاله جالب و خوبیه. ترجمست یا خودتون نوشتید؟
گزینه‌ها کاملا مناسب و درست هستند. 4C توی گوشی‌های زیر 600 حکومتی داره برای خودش، Mi 5 واقعا مفت و ارزشمنده نسبت به امکانات، ردمی نوت 3 هم تا 800 خیلی عالیه.
گوشی‌های شیائومی خیلی عالی هستند اگر با رام گلوبال بتونید اونا رو پیدا کنید. در غیر این صورت رام چینی بخرید و نتونید هم عوض کنید، مکافات دارید.
در رابطه با هانر نظری ندارم.
اینجا فقط یک گزینه غیرقابل هضمه و اونم Mate 8 هستش. زیبا و قدرتمند (بجز گرافیک) اما قیمت بالا! در مقایسه با چیزی که کمپانیهای معروف‌تر دیگه ارائه می‌کنند  هیچ کس سراغ Mate 8 نمیره. 1830 خوب میده آدم Note 5!
----
بعد چرا دقیقا تصاویر رو نگاتیو کردید؟  S0 (2) بذارید خود گوشی معلوم باشه.

سلام بر آرش عزیز.خودم نوشتم S0 (2)
هانر هم یکی از شاخه های هوآوی هستش
میت 8 یکم گرونه ولی پردازنش خارق العادس برید بررسی ویدیویی دیجیکالا ازش رو ببینید تا بفهمید چه شاهکاریه
عاقا اجازه!خامم کردن!گولم زدن!گفتن بیا عکساتو برات خوشگل کنیم S0 (2)
ممنون از اینکه نظر دادین S0 (29)

(06-05-2016, 10:42 PM)arshia.hidden12 نوشته است: ماشاالله سامی جان بالاخره این مقاله هم تموم شد.
می‌دونم که چقدر برای نقاله زحمت کشیدی و پیشرفت بسیارخوبی هم کردی. S0 (62)
بهت پیشنهاد میکنم اگه با موبایل تایپ می‌کنی از کیبرد گوگل استفاده کن چون قابلیت نیم فاصله هم داره‌ 113

ممنون نظر لطفته عرشیا جان S0 (29)
حتما برای مقاله ی بعدیم از اون استفاده می کنم. 113

(06-05-2016, 09:17 PM)Ali Danger نوشته است: ماشالا سامی! نسبت به اولین مقالت عالی بود پسر! حتما ادامه بده  113
ممنون علی جان Love

(06-05-2016, 09:14 PM)Bad Boss نوشته است: سلام بر سامی‌جون  S0 (2)

مقالت برای اولین بار و با توجه ب سنت عالیـــــه  S0 (2)

روان‌بودن متن ک بعد از ی مدت نوشتن حل می‌شه

ظاهر کلی مقاله عالیــــه و مشکلی نداره و فقط باید متن رو تراز ب دو طرف می‌کردی

بعضی جاها هم نیم‍‌فاصله نزاشتی ک بخاطر اینه ک با گوشی می‌نویسی، گرچه می‌شه با Google Keyboard این مشکل رو حل کرد ولی بازم مشکلات خودشو داره

بقیه مشکلا رو هم تو خصوصی گفتم و فقط بگم ک چ عکس و کاور زیبایی داره مقالت و احسنت به سازنده‌ش S0 (2)

خسته نباشی، امیدوارم موفق باشی S0 (29)
ممنون نظر لطفته شایان جووون S0 (2) 
بله دست سازندش درد نکنه  S0 (31)

(06-05-2016, 09:14 PM)BELLATOR نوشته است: خسته نباشی برادر 
مقاله به عنوان اولین کارت تو انجمن خیلی خوب بود. هم وسط چین شده بود و هم علائم نگارشی رعایت شده بود 
محتوای مقاله هم باید بگم همونطور که دیده میشه هواوی بیشتر قلمرو این بخش از بازار رو به دست داره.

ممنون Clap
درسته هواوی بیشتر قلمرو رو در دست داره ولی به نظر من شیائومی خیلی مفت میده گوشیاشو S0 (2)
[تصویر:  yky01oisx9vz.jpg]
پاسخ
سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده ی عزیز
مقاله ی بسیار خوبی و مفیدی بود و اطلاعات خوبی رو در اختیار کسایی که قصد خرید دارند میده. بین این گوشی هایی که معرفی کردید می5 نظرم رو خیلی جلب کرد و با توجه به سخت افزار و قیمتی که داره واقعا گوشی مناسبی برای خرید هست.
خب حالا میرم سراغ خود مقاله
نحوه ی نوشتن و اطلاعاتی که در مورد هر گوی دادید بسیار خوب و کامل هست و این نشون میده که برای نوشتن این مقاله وسواس زیادی رو خرج کردید و ارزش قائل بودید هم برای خودتون و هم برای خواننده
مقاله یکسری مشکلات داره که با توجه به اینکه دیدم این مقاله رو با گوشی نوشتی ازش صرف نظر می کنم.( ین رو از روی لینک های مشخصات که گذاشتی فهمیدم S0 (2) )
فقط یکسری نکات هست بهت میگم بعدا رعایت کن و دفعه ی بهد هم حتما سعی کن با کامپیوتر مقاله بنویسی که بتونی نیم فاصله رو رعایت کنی.
همیشه سعی کن یه فاصله بین عکس و چیزی که داری می نویسی بندازی اینجوری از نظر من قشنگتره شاید یکی بگه نه پس این پیشنهاده نه مشکل

نقل‌قول: میان رده جدید سری افتخار هوآوی! میان رده ی جدید هوآوی "آنر 5x" نام دارد.
توی یه جمله دو بار از یه کلمه استفاده کرده که باعث حشو میشه.

نقل‌قول: آدرنو 405 می باشد که نسبت به قیمتش

با توجه به نوشتن این مقاله با گوشی مشکلات زیاد حادی در مقاله وجود نداره.
خسته نباشید و منتظر مقاله های بعدی شما هستیم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام و وقت بخیر سامیار جان
مقاله مناسبی بود و با توجه به پیشرفت باید جلو رفت. توصیه بنده اینه که همیشه به همه افرادی که علاقه به این حرفه دارند با توجه به اینکه خود بنده هنوز در اون کامل نیستم و واقعا شرمندم که بقیه رو نصیحت می کنم با توجه به ناکاملی خودم؛ ولی لازمه برای کامل شدن شما بگم، چون بنده نگم کی بگه؟
  1. تمرین، تمرین، تمرین
  2. مطالعه مقاله و نقد نویسنده های برتر برای مثال جناب سعید آقابابایی
  3. نوشتن مقاله های جنابی بصورت مکرر تا زمانی که دست شما باز شده و فکر شما آزاد باشه و ذهن شما با کلمات بازی کنه تا توان اینو داشته باشید که نقد عناوین بزرگ رو بنویسید و قلم شما روون بشه.
  4. نکات نگارشی رو حتما مطالعه کنید و سعی کنید در مقاله بعدی از اون ها استفاده کنید، چون یک مقاله با نکات نگارشی هست که مقاله میشه.
    لینک آموزش نکات نگارشی 
عذرخواهی می کنم پرحرفی کردم و پام رو از گلیمم دراز کردم S0 (24) 
یاعلی S0 (74)

راستی یک چیز رو اعلام نکردم. بنده این راهنمایی ها رو برای افرادی که تازه استارت کار رو زدند می نویسم؛ ولی برای اون هایی که سر رشته دارند تمام اشتباهات و مشکلات رو اعلام می کنم تا در مقاله بعدی رفع بشه S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
سلام 
مقاله بسیار زیبا بود . من الان دارم از هانر 7 استفاده میکنم و میتونم بگم خارقالعاده هست این گوشی . بدون شک جزو بهترین گوشی های زیر 1500 هست .
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گوشی پیکسل ۴ گوگل می خواهد به حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر بپردازد PC FAN 0 1,057 10-17-2019, 09:03 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  کاربران آیفون ۱۱ از نمایشگر این گوشی هوشمند شکایت دارند PC FAN 0 1,093 10-17-2019, 09:02 AM
  حضور دوباره HTC در بازار گوشی‌های هوشمند میان‌رده PC FAN 0 1,096 09-18-2019, 07:56 AM
  اپل به‌صورت مخفیانه، یک فناوری جدید را به گوشی‌های خود افزوده است PC FAN 0 1,091 09-18-2019, 07:54 AM
  ورایزن به حامی جدید گوشی OnePlus 8 Pro تبدیل خواهد شد PC FAN 0 1,109 09-18-2019, 07:53 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان