امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E3 2016| مایکروسافت قصد دارد تا دوباره در استیم بازی منتشر کند
شرکت مایکروسافت شاید با استیم در حال حاضر بازی را به صورت مشترک منتشر نکنند اما مایکروسافت می‌خواهد که این موضوع یک روز عوض شود.

[تصویر:  Steam1-250x141.jpg]

شرکت مایکروسافت در طول سالیان گذشته، روابط بسیار پیچیده‌ای با استیم داشته است؛ از قرار دادن Games For Windows Live در استیم تا زمانی که تصمیم گرفت، بازی‌های ساخته شده توسط استودیوهای خود را فقط به ویندوز ۱۰ بیاورد. صرف نظر از این موارد، مایکروسافت همچنان تمایل دارد که دوباره در کنار استیم فعالیت کند. فیل اسپنسر به عنوان رئیس بخش ایکس‌باکس در شرکت مایکروسافت گفته است:
نقل‌قول:
من امروز با نگاه به استیم، میبینم که در مسیر خود رشد فوق‌العاده‌ای داشته است. یک نیروی بسیار سنگین در بازی‌ها می‌باشد؛ یک نیروی مثبت. من فکر میکنم تا یک سال دیگر، نسبت به چیزی که الان است، بزرگتر خواهد شد. پنج سال دیگر باز هم بزرگتر می‌شود.
اسپنسر در ادامه صحبت‌های خود گفته است که ارائه بازی‌ها توسط مایکروسافت در استیم، در برنامه قرار دارد اما نه برای همه عناوین او می‌گوید:
نقل‌قول:
برخی قسمت‌ها هستند که ما با یکدیگر همکاری می‌کنیم و در برخی قسمت‌های دیگر هم رقابت. نتیجه نهایی برای بازیکنان بهتر خواهد بود. ما باز هم بازی بر روی استیم عرضه خواهیم کرد.
عرضه بازی‌ها در استیم کاملا به نفع مایکروسافت خواهد بود اما سوالی پیش می‌آید که آیا مایکروسافت باز هم مانند گذشته، برنامه‌ای مانند Games of Windows Live را در تمامی عناوین خود قرار می‌دهد یا خیر؛ برنامه‌ای که قبلا موجبات دردسر بسیار زیادی شده بود.

آرش سعادتمند ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۵
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  E3 2016| آماری از پر بحث‌ترین کنفرانس‌ها و بازی‌ها Station 1 2,681 12-07-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: pakmehr
  E3 2016| برای نینتندو ان‌ایکس، محتویات مهم هستند نه قدرت سخت افزاری Station 0 1,713 06-18-2016, 10:10 AM
آخرین ارسال: Station
  E3 2016| در Days Gone راه‌های زیادی برای از بین بردن گروهی از زامبی‌ها وجود دارد Station 0 1,914 06-18-2016, 10:09 AM
  E3 2016| تجربه Detroit: Become Human بین ۸-۱۰ ساعت با ارزش تکرار بالا به پایان می‌رسد Station 0 1,932 06-18-2016, 10:01 AM
  E3 2016| بازی Final Fantasy 15 بیش از ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی دارد Station 0 1,782 06-18-2016, 09:59 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان