zoghalsang
(کاربر سایت)
کاربر سایت
**

تاریخ ثبت نام: 06-18-2022
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: 06-27-2022 , 04:48 AM
وضعیت: آفلاین

اطلاعات انجمن zoghalsang
تاریخ عضویت: 06-18-2022
آخرین بازدید: 06-19-2022, 03:49 PM
کل ارسال‌ها: 0 (0 ارسال در هر روز | 0 درصد از کل ارسال‌ها)
کل موضوع‌ها: 0 (0 موضوع در هر روز | 0 درصد از کل موضوع‌ها)
مدت زمان حضور در انجمن: 12 دقیقه, 23 ثانیه
تعداد کاربران معرفی کرده: 0
Total Likes Received 0 (0 0 per day | 2383 percent of total 0)
(Find All Threads Liked ForFind All Posts Liked For)
Total Likes Given 0 (0 0 per day | 2386 percent of total 0)
(Find All Liked ThreadsFind All Liked Posts)
  
اطلاعات اضافی درباره‌ی zoghalsang
درباره من: کوره زغال فوق صنعتی جی پلاس، نهایت سرعت و کیفیت:
یک زغال یا ذغال به طرق مختلف می ‌تواند تهیه شود و به روش های متفاوت عمل کند. پاسارگاد توانست پس از مدتها آزمون و خطا روی انواع ها یک فوق صنعتی زغال با جدید ترین روش پخت میتواند دستگاه زغال جی پلاس و راه اندازی خط تولید زغال را به دنیا معرفی کند.
دستگاه فوق صنعتی جی پلاس یک متفاوت با کارکردی نوین است که برای افرادی که نیاز به دستگاه زغال یا کوره تولید زغال دارند، یک انتخاب عالی می تواند باشد. تا قبل از این، بهترین ها به صورت جریان همرفتی انرژی گرمایی را تولید میکردند.
دستگاه زغال جی پلاس می تواند یک انتخاب عالی برای صرفه جویی در مصرف انرژی باشد و راه اندازی خط تولید زغال آن هم آنچنان هزینه بر نیست.
این برای اولین بار به عنوان ای با عملکردی متفاوت دارد باعث شده است که در بسیاری از موارد صرفه جویی در پخت زغال یا ذغال انجام شود. کارکردی بهتر و تولید بدون ناخالصی از اهداف دستگاه زغال جی پلاس است.
وجود اتاقک در دستگاه جی پلاس باعث می شود که گرما، حرارت و انرژی از اتاق خارج نشود و بهره برداری از زغال به بهترین شکل انجام شود. در صورت استفاده از این دستگاه هیچ نوع شکستگی، ترک و خامی در زغال ها مشاهده نمی شود.
فرم زغال ها نیز به علت گرما و حرارت ناشی از اتاقک در بهترین حالت خودشان قرار دارند و بدون هیچ گونه ترک و شکستگی کاملاً درست شکل می گیرند. حرارت دهی در زغال جی‌ پلاس به صورت کامل انجام می شود و هیچ مصرف غیر هدفمندی در این خط تولید زغال انجام نمی شود.
این زغال جی پلاس عمر بسیار بالایی دارد و کنترلی که بر فشار داخل اتاقک دارد بسیار راحت و بی دردسر انجام می شود. تخریبی در این دستگاه انجام نمی ‌شود و فضای متناسبی برای گردش گرما در آن وجود دارد. این زغال یا ذغال به عنوان اولین کوره زغال صنعتی ای که کف ندارد شناخته می شود و اتفاقاً به همین منظور بسیار مناسب است.
برعکس هایی که از طریق جریان همرفتی تولید انرژی می کردند این با عملکردی متفاوت رو به ­رو است که این موضوع باعث مزایای بسیار زیادی در این دستگاه برای خط تولید زغال شده است.
یکی از مزایای زغال جی پلاس منحصر به فرد بودن این است که به دلیل شکل ظاهری و طراحی فوق العاده ای که دارد باعث می شود که در تمام مدت پخت همه زغال ها به یک شکل و با یک اندازه حرارت ببینند.
این دستگاه به دلیل صرفه جویی در انرژی و بهبود فرآیند محصول نهایی و کیفیتی که ارائه می دهد یکی از بهترین دستگاه های زغال و جز یکی از به صرفه ترین خط تولید زغال در حال حاضر است و هیچگونه مشابهی ندارد.
در این حالت گرما و حرارت به همه­ی زغال­ها می رسد و به صورت قالب هم اندازه تولید می‌شوند. در این نیز مثل باقی های سازان پاسارگاد هم زغال لیمو و هم زغال کبابی تولید می شود.
شما می­توانید با خیالی آسوده از سازان پاسارگاد خرید کنید زیرا کوره ‌های تولید زغال و کوره زغال صنعتی، کوره سازان پاسارگاد دارای ضمانت و خدمات پس از فروشدر همه زمینه های خط تولید زغال است هستند.
جنسیت: Undisclosed

امضای zoghalsang
کوره تولید زغال ـ کوره - کوره سازی - ساخت کوره - کوره زغال صنعتی - خرید کوره زغال صنعتی - سفارش کوره زغال