Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فیل اسپنسر درباره ی تاخیر در عرضه ی xbox one می گوید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
عرضه ی Xbox One در بعضی از نقاط جهان قبل از تعطیلات کریسمس تاخیر خورد.فیل اسپسنر درباره ی ترس خود از علت آن می گوید:"هیچ وقت کار آسانی نبوده"
[تصویر:  20130820_xbox_one_3.png]
کنسول جدید مایکروسافت در شمال اروپا تا پاییز 2014 تاخیر خورد.این کشور های بخت برگشته شامل دانمارک,فنلاند,نوروژ و سوئد هستند. 
فیل اسپنسر می گوید آرزو داشتم وقتی بر روی صحنه ی E3 بودم کل جهان در حال تماشا بودند و کنسول ما به صورت جهانی عرضه می شد.وقتی من بر روی صحنه بودم 21 کشور را معرفی کردم...اضافه بر این ها خیلی کار ها از جمله زبان آن کشور و بسته بندی مخصوص آنجا نیاز بود و در حال انجام بود ولی این مانند یک ماجراجویی است و بعد از روز انتشار کنسول دیگر برد و باختی در کار نبود بلکه وسیله ای برای بازی کردن با کیفیت عالی در هر نقطه در کار بود.البته ایشون عقیده دارند که لیست Line-Up کنسول به حدی بوده که رضایت مصرف کننده را به دست بیاورد.

ایران که جزو این کشور ها نیست ولی باید از تلاش مایکروسافت برای تلاش بر ارائه ی سالم در تمامی نقاط  جهان قدردانی کرد.البته خیلی ها هم معتقدند که آنها خیلی هم موفق نبودند.شما چه می گویید؟

منبع