Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Katharina Hautz شرکت Crytek را ترک کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Rovio Stockholm طراح ارشد شرکت Crytek،خانم Katharina Hautz را استخدام کرد تا بر روی بازی فوق سری کار کند.
Hautz 5 سال در کرایتک فعالیت کرد وبر روی دو بخش single player campaign و multiplayer بازی های Crysis 2 و Crysis 3 کار میکرد.
[تصویر:  Crysis3_Crytek.jpg]
این خبر امروز توسط مدیر کلی سابق بخش free-to-play شرکت EA و کارمند جدید Rovio آقای Burman در توییتر منتشر شد.او همچنین باPatrick Liu نیز همکاری داشته است.
اولین پروژه Rovio Stockholm در هاله ای از ابهام است اما بالاخره روزی در امسال مشخص خواهد شد چه بازی ای در دست ساخت دارد. 

http://www.vg247.com/2014/01/07/crysis-3...stockholm/

Ct Os

فکر کنم همه از اینکه آقا رسول و آقا نوروزی رفتن افسردگی گرفتن و دارن استفا میدم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
اول nfs 
حالا هم crysis
(01-07-2014, 04:11 PM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]فکر کنم همه از اینکه آقا رسول و آقا نوروزی رفتن افسردگی گرفتن و دارن استفا میدم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
اول nfs 
حالا هم crysis

خودمونیم عجب حرف باحالی زدی ها ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مشکل اینه افسردگی هم بد دردیه ! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اول NFS [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
دوم Crysis [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سوم . . . [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
چهارم . . . [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
جان من شماها بس کنید من یکی اعصاب ندارم ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]