Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شایعه : احتمال تاخیر خوردن The Division تا سال 2015
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
شایعه : احتمال تاخیر خوردن The Division تا سال 2015

[تصویر:  1370900779_tc_the_division_teasing_image...nologo.jpg]
یک منبع ناشناس درون یوبیسافت خبر از تاخیر خوردن این عنوان تا سال 2015 میدهد . و این ممکن است متعلق به bollocks باشد اما این چیزی است که در حال بررسی بیشتر است .
ما در حال حاظرلیستی از تماس های یوبیسافت از طریق تلفن وایمیل در دسترس داریم اما به گفته ناشر این حقیقت ندارد ودر حال بررسی بیشتر میباشد .
این فرد در گفتگو با GameReactor گفته است :
موتور بازی کار میکند و هم چنین روشن نست اما به خوبی کار میکند توسعه واقعی این بازی به سختی شروع شده است 
واقعیت این است که یوبیسافت با انتشار تاریخ 2014 کار خنده داری انجام داده است ما هرگز این عنوان را برای انتشار در این سال در نظر نگرفته ایم این یک پروژه بزرگ است و ما را زیادی در پیش داریم .
اگر درست باشد دنباله ی تاخیر عناوین watch dogs و The Crew می باشد و یا احیای دوباره عنوان Rainbow Six: Patriots است .

منبع

چه بد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]این بازی بازی خیلی خوبی بود حیف شد که تاخیر خورد
ubisoft چقدر بازی هایش را تاخیر می زند[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

ممنون از خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Ct Os

من دیگه جوش اوردم ایــــــــــــــــــــــــــ نفس کــــــــــــش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بدترین خبر ممکن
کلا یوبی سافت همیشه تاخیر میزنه به بازیهاش. از اول هم میدونستم.
بهترین بازی سال بود به نظر من
پس چی می گفت سر موقع بازی ها منتشر میشه و فلان [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
من فکر میکنم که بخاطر هیجان زده شدن بیشتر گیمر ها بازی ها رو به تاخیر میندازن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]