Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Telltale Games به ساخت بازی از سری James Bond علاقه دارد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  James-Bond_Skyfall.jpg]

Telltale Games با سرعت در حال حرکت به سمت جلوست , آن هم به دست گرفتن عناوین جدید. این استودیو بر روی
The Walking Dead Season Two و The Wolf Among Us کار می کرد و اواخر سال 2013 تصمیم به توسعه بازی از فیلم
Game Of Thrones و از بازی Borderlands با نام Tales From The Borderlands گرفت. به تازگی این استودیو اظهار
داشت که خوشحال می شود بر روی یک پروژه مربوط به سری فیلم های James Bond به عنوان یک IP جدید کار کند.

یکی از بنیانگذاران این استودیو در مصاحبه با OXM اعلام کرد که :
نقل‌قول:
" من یکی از طرفداران سر سخت James Bond هستم و من همیشه به دنبال فرصتی بودم تا اینکه بازیی بسازم
که در آن Bond یک قهرمان واقعی باشد. او یک جاسوس فوق العاده است. در فیلم ها شخصیت او را مقداری کمتر
از آن چیزی هست نشان می دهند , او فقط می کشد در صورتی که نباید اینگونه باشد. در بازی می توان حس
جاسوس بودن و فتنه گری را به آن افزود.
توسعه دهنده همچنین علاقه دارد که از این سری به عنوان یک IP جدید و اصلی استفاده کند. مدیر عامل این استودیو
, Dan Connors , این ایده را " بسیار جذاب " دانست و تصمیم دارد که همراه با بازی کمیک ( کتاب های مصور ) هایی
مرتبط با داستان بازی طراحی کند و همراه با بازی عرضه کند.
نقل‌قول:
ما باید بر روی اینکه چگونه ذهن ها را در داستان بازی درگیر کنیم بیشتر تلاش کنیم. چون اینبار پروژه متفاوت تر
از قبل خواهد بود. ما نمی توانیم مانند Big Bad Wolf از سری The Wolf Among Us , به Bond قدرت های فرابشری
بدهیم. او باید جدی باشد. پروژه های زیادی در حال توسعه داریم و شاید در آینده توسعه یک بازی از سری
James Bond را بر عهده بگیریم. باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع

لطفا منبع دقیق خبر رو قرار بدید.
(01-08-2014, 04:29 PM)'Gladiator' نوشته است: [ -> ]لطفا منبع دقیق خبر رو قرار بدید.

loL
OXM به اون بزرگی
منبع دقیق تر اضافه شد