Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشکل سازندگان thief تفاوت این بازی با دیگر پروژه ها نیست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  48260824425478772613.jpg]اقای JEAN -NORMAND BUCCI کارگردان هنری بازی thief وقی که ریبوت این عنوان را بازی کرده ،به این نتیجه رسیده که عنوانی که ان ها در حال ساختش هستند پتانسیل تبدیل به یک عنوان AAA را دارد . طی مساحبه ای که bucci با game informer داشته است در این باره گفته است که :
من تا به حال در کمپانی های زیادی بوده ام و بر روی پروژه های زیادی کار کرده ام ولی تا بحال چیزی که برای thief رخ داده است را ندیده ام . بازی که قرار است با دیگر پروژه ها متفاوت باشد . مزیت این عنوان مانند این است که ما ایده های نو را داخل بازی کرده ایم و سعی داریم تا مردم را نیز در این ایده ها دخیل کنیم .
من فکر می کنم که تیمی که هم اکنون داریم بهترین تیمی است که میتوانیم داشته باشیم  و چیزی را که میخواهیم بسازیم .
""چه اتفاقی برای thief افتاده است" جمله ای که میتوان در باره ی ان زیاد حرف زد ،این بازی مشکلات زیادی را تحمل کرد ،از جمله این که افراد زیادی از استدیوی سازنده ی این بازی به خاطر مشکل با STEPHANE D'ASTOUS از EIDOS MONTREAL رفتند . و دلیل اختلافشان هم تغغیرات به وجود امده در بازی بود.
مانند حذف کردن QTE و سیستم XP از بازی !
به هر حال مشکلات بازی رفع شده و همه منتظر این بازی که قرار است در اواخر ما فوری برای 

xbox one"ps4"xbox360"ps3"و کامپیوتر های خانگی عرضه شود هستند .

منيع؟
يك عكس هم قرار بديد.