Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Metal Gear Rising: Revengence هم اکنون در استیم موجود است.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

nami1

همانطور که در ماه دسامبر وعده داده شده بود عنوان Metal Gear Rising: Revengence هم اکنون در استیم موجود در دسترس است و شما میتوانی آن را با قیمت $ 29.99 خریداری کنید.

قابل ذکر است که این عنوان بر روی دو کنسول ps3 & xbox360 آمده است و همچنین شما میتوانید این بازی را بر روی اکثر رایانه های شخصی مدرن  روی 60fps اجرا کنید.

شما میتونید سیستم مورد نیاز رو در زیر مشاهده کنید

حداقل
Processor: Intel Core i5 2400
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTS 450
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 25 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستمی که توصیه میشود
Processor: Intel Core i7 3770
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 650
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 25 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

[bgcolor=#FF0000][تصویر:  Metal_Gear_Rising_Revengeance-620x330.jpg][/bgcolor]
منبع

من که هنوز نتونستم این بازی رو تجربه کنم. منتظرم فردا برای pc منتشر شه.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

nami1

(01-10-2014, 01:41 AM)'Hunter03' نوشته است: [ -> ]من که هنوز نتونستم این بازی رو تجربه کنم. منتظرم فردا برای pc منتشر شه.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img] خوبه نوشتم در دسترس هست

تاریخ انتشار این بازی 9 ژانویه هست
نقل‌قول: metal Gear Rising: Revengence is now available through Steam for PC

(01-10-2014, 01:46 AM)nami1 نوشته است: [ -> ] 
(01-10-2014, 01:41 AM)'Hunter03' نوشته است: [ -> ]من که هنوز نتونستم این بازی رو تجربه کنم. منتظرم فردا برای pc منتشر شه.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img] خوبه نوشتم در دسترس هست

تاریخ انتشار این بازی 9 ژانویه هست
نقل‌قول: metal Gear Rising: Revengence is now available through Steam for PC

به نام خدا
در دسترس هست، ولی نه برای ماها. باید وایسیم تا کرک بشه، بعد نسخه بلک باکسش بیاد، آخرش هم بعد از چند روز تلاش برای دانلود نصبش کنیم و تو اینترنت و فروم ها دنبال حل مشکلات افت فریم و... باشیم. (کلا مفتی بازی کردن هم عالمی داره)
داش این همونه که قبلا برا کنسولا اومد ؟
(01-13-2014, 07:35 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: [ -> ]داش این همونه که قبلا برا کنسولا اومد ؟

بله همونه دوست عزيز