Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: صفحه رسمی و پشتیبان دهنده‌ی Xbox ماکروسافت هم هک شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  xbox-logo.jpg]
یکی از مهم ترین دغدغه های شرکت مایکروسافت این بود که ما کنسول های خودمان را با صفحه Twitter خود به صورت رسمی پشتیبانی خواهیم داد و کاربران کنسول های Xbox میتوانند آپدیت های کنسول های خود را از صفحه ما دانلود کنند .

ولی این صفحه رسمی هم طبق گزارشات گرفته شده از خود Twitter توسط Syrian Electronic Army هک شد که این گروه هم جزء یکی از بزرگترین گروهای عربی در زمینه هکینگ میباشند .

بعد از رخ دادن این امر مایکروسافت اعلام کرد :

" هکرانی که این صفحه را هک کردند به زودی خود هک خواهند شد و توسط پلیس دستگیر خواهند شد و صفحه Twitter ما هم برای پشتیبانی شما عزیزان مجدد شروع به کار خواهد کرد . "
[تصویر:  ax2CkTc.png]
منبع

این دیگه آخرشه !! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

که یه عرب بتونه صفحه تویتر همچنین شرکتی رو هک کنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
این دیگه آخرشه !! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

که یه عرب بتونه صفحه تویتر همچنین شرکتی رو هک کنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اولین قانون انجمن
1. به هیچ شخصی از هر ملیتی توهین نکنید.
این حرفی که شما زدید یک نوع نژاد.پرستی است (منم با حرفتون موافقم اما اینجا جاش نیست...)
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(01-12-2014, 10:39 PM)'JIGSAW' نوشته است: [ -> ]این دیگه آخرشه !! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

که یه عرب بتونه صفحه تویتر همچنین شرکتی رو هک کنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اولین قانون انجمن
1. به هیچ شخصی از هر ملیتی توهین نکنید.
این حرفی که شما زدید یک نوع نژاد.پرستی است (منم با حرفتون موافقم اما اینجا جاش نیست...)
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درسته قبول دارم ولی متاسفانه قصد دارم مشکلات خیلی فجیهی که ماکروسافت داره رو اعلام میکنم که یه هکر ساده تونست به یکم تلاش صفحه رسمی تویتر این شرکتو هک کنه

(01-12-2014, 10:54 PM)'Danial Shaykhi' نوشته است: [ -> ]درسته قبول دارم ولی متاسفانه قصد دارم مشکلات خیلی فجیهی که ماکروسافت داره رو اعلام میکنم که یه هکر ساده تونست به یکم تلاش صفحه رسمی تویتر این شرکتو هک کنه

بابا شما دیگه کی هستین یارو رفته صفحه توییتر مایکروسافت رو هک کرده باز شما میگین هکر ساده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
واقعا من الان موندم چی بگم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]