Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به نام خدا

سلام به همه امروز میخوام با یه شیوه جدید مقاله رو ارسال کنم که اگه استقبال شه مقاله های بعدی رو هم به همین صورت ارسال میکنم.این مقاله به صورت zip هست حتما دانلود کنید و نظر بدید تا اگه خوب بود مقاله های بعدی رو با حجم بیشتر به همراه ویدیو قرار بدم. مقاله همون BF vs COD قبلیم هست که فرستادم اما شیوه ای جدید و تازه داره.

لینک دانلود به صورت مستقیم (کلیک کنید) 1
http://www.uplooder.net/f/tl/f25e9cb9d2e....dll)).rar

لینک دانلودBF_vs_COD(reza_aghei(error_dxgi.dll)).ra2

حتما دانلود کنید و نظرتونو بگید تا مقاله های بعدیم رو هم همینجوری بنویسم

باتشکر
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خوب بود فقط سعی کن آهنگای ملایم تری بزاری که حواس خواننده رو پرت نکنه
(01-16-2014, 09:26 PM)'amin 0099' نوشته است: [ -> ]خوب بود فقط سعی کن آهنگای ملایم تری بزاری که حواس خواننده رو پرت نکنه

نکته ی بسیار مهمیه حتما در بعدی اعمال میشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دوستانی که مشاهده کردند لطف کنید نظراتتون رو هم بگید تا هر چه بهتر مقاله های بعدی رو ارائه بدم

خیلی ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرم ایده جالبیه ولی هرکسی شاید نت درست نداشته باشه دان کنه. پس به نظرم مقاله رو معمولی قرار بدین اینجا و به این صورت جدیده هم، لینک دانلودش رو کنار مقاله بگذارین.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(01-17-2014, 12:15 AM)'Y2J' نوشته است: [ -> ]به نظرم ایده جالبیه ولی هرکسی شاید نت درست نداشته باشه دان کنه. پس به نظرم مقاله رو معمولی قرار بدین اینجا و به این صورت جدیده هم، لینک دانلودش رو کنار مقاله بگذارین.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

این هم فکر خیلی خوبیه و و اعمال میشه خیلی خیلی ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

به صورت زیپ گذاشتن مقاله زیاد جالب نیست و مقاله و اسمتون در موتور های جستجو دیده نمی شود
(01-17-2014, 11:32 AM)kasra نوشته است: [ -> ]به صورت زیپ گذاشتن مقاله زیاد جالب نیست و مقاله و اسمتون در موتور های جستجو دیده نمی شود

جدی ...
نمی دونستم خیلی ممنون که گفتید
برا من  باز نشد با چی اجراش کنم ؟

منظورم فایل زیپ نیست فایل اصلی
(01-17-2014, 06:04 PM)sina.sa نوشته است: [ -> ]برا من  باز نشد با چی اجراش کنم ؟

منظورم فایل زیپ نیست فایل اصلی

باید مجموعه office 2007 یا 2013 داشته باشی
خیلی خوب بود و قشنگ بود. آفرین
فقط اونجا که قرار نیست کلماتت رو سانسور کنن ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]). کلماتی مثل سیا.ست و... رو اونجا درست بنویس و بعد از علائم نگارشی (ویرگول، نقطه و...) یه فاصله بگذار تا متنت قشنگتر بشه.
خسته نباشی.
صفحه‌ها: 1 2