Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی ایرانی بازی مرگ = شیطان پلستی ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بازی ایرانی بازی مرگ = شیطان پلستی ؟
سلام ، داشتم تریلر این بازی رو که گیمفا گزاشتش میدیدم  که در ثانیه ی 53 به این تصویر برخوردم :[تصویر:  90385982010481476660.png]
و این یکی در ثانیه ی 50[تصویر:  95247465396090023329.png]
و این یکی همچنین در ثانیه ی 58 [تصویر:  23668284717025553604.png]
همونطور که می بینید  در این تصویر دست شخصیت اصلی به شکل یکی از نماد های شیطان پلستی می باشد درست مثل این یکی :[تصویر:  00438148328520692635.png]
من به طور قطعی گم که این بازی حتما شیطان پلستی ام به هرحال خودتان قضاوت کنید.

خدایی به چه چیزایی توجه میکنی ها[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
نمی تونم در موردش چیزی بگم. ولی اینکه این عکس اتفاق باشه اصلا اتفاقی نیست. انیمیشن ها کاملا توسط خود تیم طراحی شده و هیچ باگی هم بازی رو به این شکل در نمیاره.
کار خورد تیم هست ولی اینکه صدی پشتش باشه یا نه چیزی نمیتونم بگم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن عکسی که گرفتی با فرمت png هست که واقعا سنگینه. همون عکس رو ببر تو Paint تبدیلش کن تا حجمش کم شه بذار تو تاپیک
وقتی هم داره از دیوار می پره شخصیت اصلی دستش رو به شکل خرگوش درمیاره اگه می تونی از اون هم یه عکس بزار یا بگو خودم می زارم
(01-23-2014, 12:45 AM)'JIGSAW' نوشته است: [ -> ]وقتی هم داره از دیوار می پره شخصیت اصلی دستش رو به شکل خرگوش درمیاره اگه می تونی از اون هم یه عکس بزار یا بگو خودم می زارم

والا نمی دونم کدوم رو می گی اکه دوست داشتی عکسشو بزار.

چقدر فهم دوستان بالاست.
فقط بلدید تا یه چیزی پیدا کردید حالا هر چرت و پرتی سوژه کنید بزارید اینور و اونور 
این علامت هیچ ربطی به شیطان پرستی نداره 
حیف که نمی تونم اعتبار منفی بدم 
واقعا متاسفم...
(01-23-2014, 01:00 AM)ALAN نوشته است: [ -> ]چقدر فهم دوستان بالاست.
فقط بلدید تا یه چیزی پیدا کردید حالا هر چرت و پرتی سوژه کنید بزارید اینور و اونور 
این علامت هیچ ربطی به ***** نداره 
واقعا متاسفم...
ممنون از نظرت میشه بگی این علامت مربوط به چی ؟ که اگه این تاپیک رو اشتباهی زدم پاکش کنم والا من که با این بازی و سازنده هاش مشکلی ندارم که بخوام چرت وپرت یا دروغ بگم

(01-23-2014, 01:11 AM)من جیگرم نوشته است: [ -> ]
واقعا متاسفم...
ممنون از نظرت میشه بگی این علامت مربوط به چی ؟ که اگه این تاپیک رو اشتباهی زدم پاکش کنم والا من که با این بازی و سازنده هاش مشکلی ندارم که بخوام چرت وپرت یا دروغ بگم

توی آخرین عکس نوشته شده متال(Metal) پس این علامت همونطور که خیلیا میدونن مربوط به موسیقی های راک و متال هست
هیچ کس هم حق نداره به شیطان...... ربطشون بده چون توهین هست.
(01-23-2014, 01:15 AM)ALAN نوشته است: [ -> ]
(01-23-2014, 01:11 AM)من جیگرم نوشته است: [ -> ]
واقعا متاسفم...

توی آخرین عکس نوشته شده متال(Metal) پس این علامت همونطور که خیلیا میدونن مربوط به موسیقی های راک و متال هست
هیچ کس هم حق نداره به شیطان...... ربطشون بده چون توهین هست.
بابا من این عکس اخری رو همین جوری گذاشتم بعدش من کی به شیطان توهین کردم ؟

باو مگه من گفتم به شیطان توهین میشه
گفتم به اون موسیقی ها و طرفداراشون.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
من وقتی تریلر رو داشتم میدیم تعجب کردم.این عللامت هم یکی از معروف ترین نماد شیطان پرست ها هست.اون راک ومتال هم که دوست عزیزمون گفتن موسیقی هست که شیطان پرست ها در مراسمشون استفاده میشه.
صفحه‌ها: 1 2