Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: روش آنلاین بازی کردن DayZ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام!
این روش واسه کدوم ورژنه؟
(واسه ورژن ۰.۳۳ چنین راهی هست ولی برای ۰.۴۵ فکر نکنم چنین راهی باشه!)

(07-11-2014, 12:42 PM)'Clonel Kovolsky' نوشته است: [ -> ]سلام!
این روش واسه کدوم ورژنه؟
(واسه ورژن ۰.۳۳ چنین راهی هست ولی برای ۰.۴۵ فکر نکنم چنین راهی باشه!)

بله ورژن های جدید از این روش پشتیبانی نمی کنند، فعلا بهترین راه خریدن بازی هست.

(01-23-2014, 12:30 AM)'arshya' نوشته است: [ -> ]سلام خوب همه می دونید که یکی از بازی هایی که خیلی سر و صدا راه انداخته بازی DayZ است حالا به شما آموزشی یاد می‌دهیم که بازی را بدون خرید از استیم تجربه کنید:
[تصویر:  dayz-ont-he-horizon-wallpaper.jpg]

1- بازی رو از هرجا که می خواهید دانلود کنید: DayZ Stand Alone
2- این کرک را دانلود کنید و در محل نصب بازی بریزید.
3- استیم را از اینجا دانلود کنید.
[تصویر:  warz-7-24-2012.jpg]

حالا استیم را اجرا کنید و پس از ساخت یک اکانت یا Login شدن در اکانت خودتان بازی را از طریق استیم اجرا کنید از پایین سمت راست بر روی Add games کلیک کنید و فایل Steam2WrapperLauncher را انتخاب کنید.
حالا می توانید بازی را اجرا کنید و از قسمت مولتی پلیر لذت ببرید ابتدا از صفحه ی اصلی بازی Change Server را انتخاب کنید و سپس از بالای صفحه بر روی ریموت کلیک کنید و IP سرور مورد نظر را وارد کنید. بعضی IP های خوب:
50.171.15.127:25000
50.23.129.109:2302
8.6.2.3:2402
82.96.119.190:2302
188.165.164.106:2302
80.246.62.239:25000
5.167.9.110:2325
50.171.15.127 : 25000
77.37.140.55 : 2402
توجه داشته باشید که عدد بزرگتر را در قمست Adress وارد کنید و دیگری را در Port.
برای تغییر نامتان در بازی فایل LumaEmu را با note pad باز کنید و در جلوی Change Name اسم مورد نظرتان را وارد کنید.
مهم
اگر با ارور 
unable to locate a running instance of steam مواجه شدید در قسمت بالایی استیم بر روی Steam بزنید و از منوی باز شده Go Offline را انتخاب کنید و صبر کنید تا استیم ریستارت شود.
سیستم حداقل برای بازی:
Processor: Core 2 Duo E6600 2.4GHz or Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
Memory: 2GB
Graphics: Nvidia Geforce 8800GT or ATI Radeon 3850 or faster with Shader Model 3 and 512 MB VRAM 
DirectX®: DirectX 9.0c 
Hard Drive: 10 GB free space

[تصویر:  dayz.jpg]

اگه مشکلی بود در خدمتم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من بازی رو نصب کردم و تک تک مراحل بالا رو انجام دادم  اما بازی من زمانی که روی "play game" یا "change server" داخل منوی اصلی کلیک میکنم بی دلیل از بازی میپره بیرون یا همون "crash" میشه.. چی کار کنم؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

پ.ن: من دو نسخه از این بازی رو خریدم و جفتشون اینجوری هستن...[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

این کرک فیکس که گفته شد رو هم دانلود کردم حالا چه از استیم باز کنم چه از بازی جفتش اررور "error compiling pixel shader PSSSSMSpecularAlpha:1" رو میده.. دیگه روانی شدم من[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
چرا پس جواب کسایی که این سوال رو دارند رو نمی دیدید؟ من هر کار می کنم هیچ اتفاقی نمیفته. اطلاعات سرور رو می زنم، اما خالی میاد. هیچ کاری نمی کنه.
این روش دیگه جواب نمیده تنها راه خریدن بازی هست که قیمت زیادی هم نداره
مرسی از شما.
دوست عزیز ورژن بازی من 0.46 stand alone هستش.ولی ip سرور ها رو همشو وارد میکنم ولی هیچ سروری نیس.مشکل از چیه؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
کسی نمی دونه. اما اینطور که می گن، و من مطمئن نیستم کاملا صحیح باشه، دیگه نمی شه بازی رو اینطوری بازی کرد. باید بخریمش. 
من که حاضر نیستم بازی که می خوام یک ساعت در هفته بازی کنم رو با قیمت صد هزار تومن بخرم. هر 
سلام. من بازی day z رو از سایت download .ir دانلود و نصب کردم.وقته ب قسمت change server میرم ای پی و ادرسو وارد می کنم بعد ok رو میزنم هیچ سروری رو نمیاره با همه سرورها امتحان کردم نمیاره هیچی..تو رو خدا کمکم کنید..نسخه بازی 0.46 هستش

سلام. من بازی day z رو از سایت download .ir دانلود و نصب کردم.وقته ب قسمت change server میرم ای پی و ادرسو وارد می کنم بعد ok رو میزنم هیچ سروری رو نمیاره با همه سرورها امتحان کردم نمیاره هیچی..تو رو خدا کمکم کنید..نسخه بازی 0.46 هستش
سلام ببخشيد من همه ي اين كارارو كردم ولي وقتي استيم رو ميزنم روي كرك اين ارور رو ميده لطفا جواب بدين ممنون  not entry :cfgaddons
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8