Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: TLOU رکورد زد: بیشترین جوایز تاریخ متعلق به این عنوان شد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  JoelBanderas-670x377.png]
با توجه به رتبه بندی سایت GotyPricks، عنوان The Last of Us شرکت N@ughty Dog که امسال عرضه شد، نه تنها توانست برترین بازی های سال یعنی Grand Theft Auto V و Bioshock: Infinite را کنار بزند، بلکه توانست رکورد برترین بازی تاریخ (از نظر جوایز) یعنی The Elder Scrolls V: Skyrim را بشکند و در صدر رکورد دار ترین بازی تاریخ قرار گیرد. همچنین شما می تواند با دیدن جدول زیر متوجه تعداد رکورد های این دو عنوان بشوید.
The Last of Us
مجموع جوایز: 231
مجموع انتخاب منتقدان: 181
طبق نظر سنجی ها و نظر مردم: 50

The Elder Scrolls V: Skyrim
مجموع جوایز: 226
مجموع انتخاب منتقدان: 163
طبق نظر سنجی ها و نظر مردم: 63

در حالی که عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim طبق نظر سنجی ها و نظر مردم توانسته از The Last of Us بالاتر باشد، اما TLOU طبق نظر منتقدان بیشترین انتخاب ها را داشته (و همچنین در مجموع جوایز بیشتری را دارا بوده.)

بلاگ GotyPricks همواره جایی بوده است که جوایز و انتخابات مردم و منتقدان را از بین تمامی سایت ها جمع می کند و در قالب یک لیست ارائه می دهد.

به تیم N@ughty Dog بابت دستایی به این موفقیت بزرگ تبریک می گوییم.

Source: Dualshockers

عنوان بسیار فوق العاده ای بود 
با اینکه فقط لحظاتی موفق به تجربه این عنوان شدم ولی بسی لذت بردم ازش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اما مهم ترین مسئله این عنوان برای من داستانش بود شاید از چند لحاظ تکراری بود اما نحوه نمایش فوق العاده بود.
برای من Tlou واقعا یک بازی بی نظیر بود و این بازی کاری میکنه تا منتظر Uncharted بعدی به همراه Neil باشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فقط مشکلات تکراری شدن و حفره های داستانی توی بازی آزار دهنده بود
(01-25-2014, 06:45 PM)'Punished Snake' نوشته است: [ -> ]رکورد برترین بازی تاریخ یعنی The Elder Scrolls V: Skyrim را بشکند

اصلا این رکورد دست این بازی نبود. این بازی رکورد دار بیشترین جایزه بود ( یا همون انتخاب - Goty شدن , الان نمیدونم بهش چی میگن lol )

(01-25-2014, 06:53 PM)Gray Fox نوشته است: [ -> ]برای من Tlou واقعا یک بازی بی نظیر بود و این بازی کاری میکنه تا منتظر Uncharted بعدی به همراه Neil باشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(01-25-2014, 06:45 PM)'Punished Snake' نوشته است: [ -> ]رکورد برترین بازی تاریخ یعنی The Elder Scrolls V: Skyrim را بشکند

اصلا این رکورد دست این بازی نبود. این بازی رکورد دار بیشترین جایزه بود ( یا همون انتخاب - Goty شدن , الان نمیدونم بهش چی میگن lol )

تا اونجا که یادمه لقب بهترین بازی نسل رو داده بودن نه تاریخ شایدم این نبوده.
تو خیلی موارد(از خیلی یه کم بیشتر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) TLOS بهتر بود اما وسعتی که Skyrim داشت و خیلی چیز های دیگش کلا جهان رو دگرگون کرد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نقل‌قول: اصلا این رکورد دست این بازی نبود. این بازی رکورد دار بیشترین جایزه بود
ویرایش شد.
نقل‌قول: TLOS بهتر بود اما وسعتی که Skyrim داشت و خیلی چیز های دیگش کلا جهان رو دگرگون کرد.[تصویر:  s0%20%2843%29.gif]
موافقم، اما سازنده ها بزرگی و وسعت بازی رو فدای چیزای دیگه کرده بودن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img] بازی متاسفانه باگ های زیادی داشت و گرافیک واقعاً دیگه پایین بود، همینطور مبارزات خیلی آرکید گونه بودن. همه این موارد بدــش باعث می شد آدم دیگه اواخر بازی عتشش برای بازی کم بشه و دیگه براش جذابیتی نداشته باشه. (البته منکر شاهکار بودن بازی نمیشم:دی)
واقعا حقش بود  بهترین بازی  عمرم بود نه فقط از نظر گرافیک
داستانش بهترین بود..
(01-25-2014, 07:05 PM)Punished Snake نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: اصلا این رکورد دست این بازی نبود. این بازی رکورد دار بیشترین جایزه بود
ویرایش شد.
نقل‌قول: TLOS بهتر بود اما وسعتی که Skyrim داشت و خیلی چیز های دیگش کلا جهان رو دگرگون کرد.[تصویر:  s0%20%2843%29.gif]
موافقم، اما سازنده ها بزرگی و وسعت بازی رو فدای چیزای دیگه کرده بودن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img] بازی متاسفانه باگ های زیادی داشت و گرافیک واقعاً دیگه پایین بود، همینطور مبارزات خیلی آرکید گونه بودن. همه این موارد بدــش باعث می شد آدم دیگه اواخر بازی عتشش برای بازی کم بشه و دیگه براش جذابیتی نداشته باشه. (البته منکر شاهکار بودن بازی نمیشم:دی)
دقیقا درسته باگ زیاد داشت
من خودم خیلی بازی نکردمش اما تو سبک خودش حرف نداره 
خود وسیع بودن بازی هم اعصاب خورد کن می شد بعضی مواقع مثلا خیلی طول می کشید به جایی که ماموریت داشتی برسی جدا از این توی راه هم با هزار تا جک و جونور باید دسته و پنجه نرم می کردی.
(01-25-2014, 06:58 PM)'ALAN' نوشته است: [ -> ]
(01-25-2014, 06:53 PM)'Gray Fox' نوشته است: [ -> ]برای من Tlou واقعا یک بازی بی نظیر بود و این بازی کاری میکنه تا منتظر Uncharted بعدی به همراه Neil باشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تا اونجا که یادمه لقب بهترین بازی نسل رو داده بودن نه تاریخ شایدم این نبوده.
تو خیلی موارد(از خیلی یه کم بیشتر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) TLOS بهتر بود اما وسعتی که Skyrim داشت و خیلی چیز های دیگش کلا جهان رو دگرگون کرد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

The Elder Scrolls V: Skyrim as the game that received the most Game of the Year awards from critics in recorded history "

Tlou اکشن محض و کمی احساس و خطی
اما وسعت TES V خیلی خیلی بیشتره یک بازی با جهان باز با گیم پلی نا محدود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] _ تمدن ها و کتاب ها و ...
برای همین اکشن بودن Tlou که الان از TES V جلو زده
Tlou از نظر فنی هم عالیه

اما کلا از نظر من The Last Of Us بهتره
فقط مواظب باشه که Ground Zeroes که یک دمو به حساب میاد برای بازی اصلی ازش جلو نزنه امسال [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]