Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاریخ انتشار Final Fantasy 14: A Realm Reborn برای PS4 منتشر شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  ff_thumb1.jpg]
سازنده Square Enix ، طی روی داد زنده ی Letter From ، عنوان Final Fantasy 14: A Realm Reborn را برای Ps4 تایید کرد .

Naoki Yoshida ، کارگردان و سازنده بازی و معاون مدیر آقای Hiroshi Takai تاریخ انتشار را 14 آپریل گذاشتند و آن را تایید کردند .

اگر شما نمی توانید زیاد صبر و تحمل کنید ، نسخه بتای این عنوان در 22 فوریه منتشر خواهد شد و بازی کنان کنسول Ps3 هم قادر به بازی کردن این عنوان به صورت رایگان خواهند بود .
باکس آرت و تصاویری دیگر :

[تصویر:  Screenshot-25_01_2014-14_27_18-670x376.jpg]
[تصویر:  Screenshot-25_01_2014-14_27_14-670x376.jpg]
[تصویر:  Screenshot-25_01_2014-14_27_36-670x376.jpg]
[تصویر:  Screenshot-25_01_2014-14_28_21-670x376.jpg]
منبع

با اینکه خودم عاشق سری Final Fantasy هستم و هرکی ازش بد بگه حالش رو می گیرم، ولی از Lighting Returns: Final Fantasy XIII و Final Fantasy XIV: A Realm Reborn خوشم نمیاد، چون اصلاً گیم پلی خوبی ندارند و فقط شامل یک ارتقاء گرافیکی خیلی کاذب هستند که اصلاً با چشم قابل سنجش نیست! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی مطمعنم Final Fantasy XV یک انقلاب به پا می کنه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
دوست عزیز، به یک مورد درباره نقد و بررسی و اخبار بگم بهتون تا سطح کیفی اخبار بیاد بالا: عناوین ژاپنی هیچ وقت به صورت شماره ای نوشته نمی شوند، باید به صورت اعداد رومی بنویسید؛ مثلاً: A Realm Reborn: Final Fantasy XIV
احتمالا تا نسخه ی xxxxx ادامه پیدا می کنه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img](طرفدارا ی بازی ناراحت نشن شوخی کردم)
در ضمن ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(01-27-2014, 04:45 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]با اینکه خودم عاشق سری Final Fantasy هستم و هرکی ازش بد بگه حالش رو می گیرم، ولی از Lighting Returns: Final Fantasy XIII و Final Fantasy XIV: A Realm Reborn خوشم نمیاد، چون اصلاً گیم پلی خوبی ندارند و فقط شامل یک ارتقاء گرافیکی خیلی کاذب هستند که اصلاً با چشم قابل سنجش نیست! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی مطمعنم Final Fantasy XV یک انقلاب به پا می کنه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
دوست عزیز، به یک مورد درباره نقد و بررسی و اخبار بگم بهتون تا سطح کیفی اخبار بیاد بالا: عناوین ژاپنی هیچ وقت به صورت شماره ای نوشته نمی شوند، باید به صورت اعداد رومی بنویسید؛ مثلاً: A Realm Reborn: Final Fantasy XIV

خیلی مچکر در کارهای بعدی رعایت می شود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]