Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Metal Slug 3 در حال آمدن به Steam
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  article_post_width_news-metal-slug-3.jpg]

به تازگی اعلام شد که عنوان زیبای استودیوی SNK یعنی عنوان Metal Slug 3 که یک عنوان در سبک Run and gun می باشد٬ در حال آمدن به Steam در ماه آینده است. نسخه اصلی عنوان Metal Slug 3 در سال 2000 در Japan عرضه شد و در همان سال نیز برای Neo Geo منتشر شد و توانست طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. بعد از شروع آن در سال 2000 تا به سال 2012 این بازی برای پلتفرم های دیگری نیز عرضه شد مانند PlayStation 2. در سال 2012 نیز این عنوان iOS & Android منتشر شد. در حال حاضر دو شرکت SNK و شرکت فرانسوی DotEmu باهمکاری هم در حال توسعه این نسخه Steam این بازی می باشند.

این بازی اکنون بدون قیمت می باشد و قرار است در ماه  فوریه در Steam عرضه شود.  این نسخه از بازی شامل حالت arcade با مراحل پنج گانه٬ یک حالت ماموریتی٬ بخش Online Co-op و Multiplayer و همچنین شامل Leaderboard ها است.

منبع  

یادش بخیر رو پلی یک بازی میکردیم فکر کنم یکش بود
 بالای  80 بار تمومش کردم
خاطراتمون زنده شد دست نکنه
اصلا یه خاطره هایی دارم باهاش باور کردنی نیست. چه بازی ای هست.
یاد اون دورانی افتادم که با دوستم حداقل روزی یه بار تمومش میکردیم
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ممنون خدایی سالار بود! 1 ! 1 ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]