Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مامور مخفی جیمز باند|نقد و بررسی بازی 007 Blood stone
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
BOND

[تصویر:  23254569815893256180.jpg]
مقدمه:
خوب دیگه (دیگه هر کسی اینو نشناسه دیگه ....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) همه اقای باند رو میشناسن من میخوام درباره ی یکی از بازی هایی که ایشون درونش ترکوندند صحبت کنم یعنی Blood stone.
به جرعت میتوان گفت یکی از بهترین اکشن سوم شخص سال 2010 بود (که هرکی بازی نکرده نصفه عمرش بر فناست)با ما در ادامه ی مطلب همراه شوید.

[تصویر:  23629631570827042348.jpg]
نام:james bond 007 blood stone
ناشر:Activision
سازنده:Activision
پلتفرمها:PC.XBOX 360.PS3.PS2
سبک:اکشن سوم شخص
تاریخ انتشار:2010
داستان:

خوب بازی به صورت داستانی نبود (از نظر من) بازی به طوری بود که bond باید خلافکاران را میگرفت که گاهی وقت ها تعقیب و گریزی رخ میداد مثل فیلم های جیمز باند.و او به دنبال رئیس خلافکاران میگشت تا ان ها را به دست قانون بسپارد.خوب blood stone یک بازی خیلی اکشن بود با تیراندازی های متعدد و ادم را درگیر مبارزات اکشن بازی میکرد مخصوصا تعقیب و گریز ها
که جای خود دارد.البته بازی فقط اکشن نبود و در بعضی مراحل هم باید مخفی کاری میکردیم.این بازی از بازی های بعد خود و قبل خود خیلی بهتر هست پیشنهاد میکنم حتما تجربش کنید.
[تصویر:  32929982210387237392.jpg]

[تصویر:  98607458508485881206.jpg]

گیمپلی:

گیمپلی بازی که فوق العاده کار شده بود قسمت های رانندگی که حرف نداشت یعنی ته اکشن بودا (در صحنه های اکشن کالاف را میگذاشت در جیب کوچیکش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]).فقط تنها مشکل تنوع اسلحه بود یعنی فقط تعداد انگشت شماری اسلحه در بازی بود.
[تصویر:  48156552116195195720.jpg]

[تصویر:  07906844712380311944.jpg]
کاور گرفتن در بازی هم فوق العاده کار شده بود(مثل gears of war) هوش مصنوعی هم خوب بود تیراندازی ها هم که نگو عالی بود.

گرافیک:
نمیدونم Activision باچه متوری این بازی رو ساخته بود (اگر کسی میدونه بگه
)به هر حال گرافیک خوبی داشت نمیشه گفت عالی بود ولی بدم نبود خوب بود.و بیشتر روی شخصیت ها و ماشین ها کار شده بود که خوب است محیط بیرونم بد نبود همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید.تخریب پذیری بازی هم بد نبود.
[تصویر:  22229164792743035895.jpg]
شرمنده از این بهتر دیگه نبود[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
موسیقی و صداگذاری:
در مورد موسیقی و صدا گذاری میشه گفت خوب بود.در صحنه های اکشن اهنگ های جالبی پخش میشد و ان جا را اکشن تر میکرد.صداگذاری شخصیت ها هم عالی بود و خوب حرف میزدن.

سخن اخر:
در اخر هم بگم که اگر یه اکشن درست حسابی میخوای همینه داداش از هرجا میتونی گیرش بیار گرچه میدونم همه این بازی رو تجربه کردن ولی خوب بعضی از دوستان موقعیتش پیش نیوده واسشون تا این بازی فوق العاده رو تجربه کنند پس پیشنهاد منو بپذیرید چون پشیمون نمیشید.برای اینکه تا الان به من توجه کردید خیلی متچکرم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نکات مثبت:گیمپلی پر از هیجان و اکشن.گرافیک دل چسب.طراحی خوب ماشین ها.تخریب پذیری خوب.
نکات منفی:نداشتن داستان درست حسابی(بکش و برو تموم)نداشتن تنوع در اسلحه.

نویسنده:[Admin [AKA] [l)3@l)] [$h+t یا
AMIR-PK.

متچکرم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بچه هی نظر یادتون نره نظر بزارید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بچه هی = بچه ها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کارت خوب بود عزیز اما اگر متن رو جدی و رسمی تر بنویسی شاید قشنگ تر باشه اما چون اینجا فرومه و فعالیت آزاد مشکلی نداره هر جور حال می کنی می تونی بنویسی
اون قسمتی های که پرانتز داره رو اگه بخوای جدی بنویسی که کلا باید حذف کنی اما متن دوستانه نوشتی که آدمو جذب می کنه
اگر سعی کنی غلط املایی هم نداشته باشی بهتر میشه
خلاصه خوب بود.به امید پیشرفت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یاد قدیما افتادم
ببین ترو خدا تا دیروز داشت کنار من با تفنگ اب پاش بازی میکردا ببین حالا چی شده
ممنون بابت نقد
(01-31-2014, 02:11 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: [ -> ]یاد قدیما افتادم
ببین ترو خدا تا دیروز داشت کنار من با تفنگ اب پاش بازی میکردا ببین حالا چی شده
ممنون بابت نقد

خخخ باحال بود.