Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بیت فا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود 
اگر از کاربران قدیمی تر انجمن باشید حتما بیاد دارید چند باری برای کاربران انجمن آهنگ بی کلام ارسال کردم،اما متاسفانه بعد مدتی به دلیل کم بود وقت نتونستم به فعالیت ادامه بدم،بعد چند روز درخواست ها زیاد شد و منم وقت نمیکردم آهنگ ارسال کنم،تا جایی پیش رفت که بهمون نامرد هم گفتند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب حالا بنده سایتی با عنوان بیت فا راه اندازی کردم که از اونجا میتونید بهترین آهنگ های بی کلام رو دانلود کنید،سعی میکنم هر روز به روزش کنم و بهترین ها رو قرار بدم تا دوستان استفاده کنند[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ادرس سایت beatfa.com 
اینم یه پست مخصوص گیمرها : یکی از بهترین اهنگ های Assassin’s Creed 
beatfa.com
[تصویر:  00090000.png]

دمت گرم سایت باحالیه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه میتونی بیت آهنگهای زدبازی رو بزار، چون شاهکارن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
داداش خودت آهنگ ها رو آپلود مى كنى؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
اگه آره واقعاً دمت گرم. راستى وقتى آلبوم تبر اومد حتماً بذار تو ساييتت منتظرشم شديد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(01-31-2014, 09:58 PM)'Solid' نوشته است: [ -> ]داداش خودت آهنگ ها رو آپلود مى كنى؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
اگه آره واقعاً دمت گرم. راستى وقتى آلبوم تبر اومد حتماً بذار تو ساييتت منتظرشم شديد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش تو سایت فقط بیت بی کلام میره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قضیه البوم تبر چیه.حصین و صادق هم هستن؟

(01-31-2014, 09:58 PM)'Solid' نوشته است: [ -> ]داداش خودت آهنگ ها رو آپلود مى كنى؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

با اجازه شما خودمان آپلود میکنیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دادا شرمنده اگر توجه کنی موسیقی بی کلام و بیت هستش البوم تبر با کلامه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(01-31-2014, 09:56 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است: [ -> ]دمت گرم سایت باحالیه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه میتونی بیت آهنگهای زدبازی رو بزار، چون شاهکارن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

اگر فیلت.ری.نگ نوازشمون نده حتما قرار میگیره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(01-31-2014, 10:10 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است: [ -> ]

داداش تو سایت فقط بیت بی کلام میره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قضیه البوم تبر چیه.حصین و صادق هم هستن؟

آره هستند +پیشرو،اوج،محمد تی دی،جی دال و Wantons

آپارات aparat.com/beatfa.com

Amir Game

دوست عزیز شما نگاه کن...2 بار تایپیک رو به بهونه های معرفی امکانات بالا اوردید....

یا یک جا همه امکانات رو معرفی کنید یا پست اضافه ندید و تایپیک رو بالا نیارید
(02-03-2014, 03:37 PM)'Amir Game' نوشته است: [ -> ]دوست عزیز شما نگاه کن...2 بار تایپیک رو به بهونه های معرفی امکانات بالا اوردید....

یا یک جا همه امکانات رو معرفی کنید یا پست اضافه ندید و تایپیک رو بالا نیارید

عزیز ما خاک این انجمن رو خوردیم لازم نیست اخطار بدین! 
 این صفحه ها بعد از معرفی سایت ساخته شدن برای همین نشد یکجا معرفی بشن! 
 بهونه؟ خیلی گلی!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]