Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اولین DLC داستانی بازی The Last of Us گلد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اقای بروس استرالی (Bruce Straley)، در تویتر خود، نوشته‌اند که ساخت اولین و تنها DLC داستانی بازی The Last of Us
به پایان رسید.
[تصویر:  THE-LAST-OF-US-Left-Behind-DLC.jpg]
داستان Left Behind درمورد، سرگذشت الی قبل از روبرو شدن با جول. زمانی که الی و دوستش رایلی در مدرسه ای شبانه
روزی، که برای محافظت انها از الوده شدن تاسیس شده را شرح میدهد.
در مصاحبه‌ای که با خانم یانی کینگ (Yanni King)، صداگذار شخصیت رایلی، انجام شده، ایشون گفته‌اند: " Left Behind این شانس رو به بازیکنان میدهد، تا درمورد شخصیت و روابطی که این دو با هم دارند، بیشتر اشنا شوند."
[تصویر:  69785924952321591567.jpg]
Left Behind، در تاریخ 14 فبریه، با قیمت 14.99$ بر روی PSN عرضه میشود و برای اجرای این DLC، باید نسخه اصلی بازی
را نیز داشته باشید.
[تصویر:  LEFT%20BEHIND.jpg]
منبع
منبع بدون فیلتر

خیلی دوست دارم این dlc رو تجربه کنم چون الی واقعا به دلم نشست(البته بیشتر هوش مصنوعیش[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])
(02-02-2014, 04:50 PM)'ALAN' نوشته است: [ -> ]خیلی دوست دارم این dlc رو تجربه کنم چون الی واقعا به دلم نشست(البته بیشتر هوش مصنوعیش[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])

الان مسخره کردید؟منظورتونو نفهمیدم

(02-03-2014, 02:51 PM)justcobra11 نوشته است: [ -> ]
(02-02-2014, 04:50 PM)'ALAN' نوشته است: [ -> ]خیلی دوست دارم این dlc رو تجربه کنم چون الی واقعا به دلم نشست(البته بیشتر هوش مصنوعیش[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])

الان مسخره کردید؟منظورتونو نفهمیدم

هیچکس حق نداره این عنوان رو مسخره کنه کسی که این کارو میکنه خودشو مسخره میکنه
منظورم به زبان ساده تر این بود که خیلی جذب این عنوان شدم
آقا خدایی شرمنده..... بخشید بابت اسپم قول میدم تکرار نشه!

آقا باور کنید این در [font]Bioshock: Infinite[/font]  چه گذشت نوشته ی خودم هست!!!  قبلا تو 2تا فروم و یه سایت دیگه قرارش دادم!

نوشته ی خودم هست!!  لینک اونا رو هم بدم!!  ؟؟ بابا با چه زبونی بگم نوشته ی دست خودت رو نمی تونی تو 2 تا سایت قرار بدی؟؟

لطفا قلفش رو باز کنید نامردی!! [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

بابت اسپم ببخشید![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
(02-03-2014, 05:38 PM)'Mohammad saed' نوشته است: [ -> ]آقا خدایی شرمنده..... بخشید بابت اسپم قول میدم تکرار نشه!

آقا باور کنید این در Bioshock: Infinite  چه گذشت نوشته ی خودم هست!!!  قبلا تو 2تا فروم و یه سایت دیگه قرارش دادم!

نوشته ی خودم هست!!  لینک اونا رو هم بدم!!  ؟؟ بابا با چه زبونی بگم نوشته ی دست خودت رو نمی تونی تو 2 تا سایت قرار بدی؟؟

لطفا قلفش رو باز کنید نامردی!! [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

اینو می تونستین از تریق پیام خصوصی بگین[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

(02-03-2014, 05:38 PM)'Mohammad saed' نوشته است: [ -> ]آقا خدایی شرمنده..... بخشید بابت اسپم قول میدم تکرار نشه!

آقا باور کنید این در Bioshock: Infinite  چه گذشت نوشته ی خودم هست!!!  قبلا تو 2تا فروم و یه سایت دیگه قرارش دادم!

1- اسپم ندید.
2- اینجا جای این بحث ها و این گونه صحبت ها نیست.
3- قوانین گیمفا اینطوریه که مطالب باید انحصاری خود گیمفا باشه و نباید از یک سایت دیگه کپی بشه حتی اگه نویسنده هم خودتون باشید باید در یک جا مطلبتون رو قرار بدید و نباید در دوجا قرارش بدید. در غیر این صورت طبق قوانین تایپیک بسته خواهد شد.
4- این بحث رو دیگه ادامه ندید.