Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: انتشار مستقل Assassin’s Creed 4′s Freedom Cry DLC در pc , PlayStation
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  assassins_creed_4_black_flag_freedom_cry1.jpg]

خبر جدیدی درباره منتشر شدن dlc بازی assassin's creed 4 به صورت جداگانه امده است. این بسته الحاقی Freedom Cry نام دارد که چندی پیش ساخته شده بود و برای کنسول های مختلف در دسترس بود. داستان این بسته درباره برانگیختن بَرده ها در Saint Domingue توسط رَفیق ادوارد کن وی -قهرمان خود بازی assassin's creed 4- یعنی Adewal است. به زودی این dlc از بازی assassin's creed 4 جدا می شود و به صورت جداگانه و مستقل برای کنسول های PS3 ، PS4 و PC منتشر می شود.

نسخه پلی استیشنی این بازی در روز 18 فبریه (نزدیک به 10 روز دیگر) می آید. وِرژِن pc آن نیز یک هفته دیرتر خواهد آمد. قیمت تمام نسخه ها 15 دلار است. هنوز هیچ خبری در رابطه انتشار این بازی روی کنسول های xbox و WII U نیست.

Tony Key درباره دلیل این کار گفته است : "ما این کار را انجام دادیم تا بازیکنان آن را به چشم یک تجربه منحصر به فرد ببینند و از آن لذت ببرند. Assassin’s Creed Freedom Cry قهرمان، محیط و سلاح های جدیدی را معرفی و ارائه می کند.

منبع
امیدوارم هر چه سریعتر این اتفاق بیافته چون من قصد داشتم از xbox live دانلودش کنم ولی دیگه با این خبر بیخیال شدم.
امیدوارم هر چه سریعتر DLC های بیشتری برای عنوان عرضه شود.
(02-06-2014, 03:26 PM)'me20' نوشته است: [ -> ]امیدوارم هر چه سریعتر این اتفاق بیافته چون من قصد داشتم از xbox live دانلودش کنم ولی دیگه با این خبر بیخیال شدم.

اُستاد هنوز خبری از اومدنش روی Xbox نیست !

(02-06-2014, 04:15 PM)'Ruthless' نوشته است: [ -> ]
(02-06-2014, 03:26 PM)'me20' نوشته است: [ -> ]امیدوارم هر چه سریعتر این اتفاق بیافته چون من قصد داشتم از xbox live دانلودش کنم ولی دیگه با این خبر بیخیال شدم.

اولا منظور من این بود که برای pc دیگه بخرمش و xbox live دردسر داره خریدن چیزی.
دوما بهتره کمی درست صحبت کنید.

(02-06-2014, 04:19 PM)'me20' نوشته است: [ -> ]
(02-06-2014, 04:15 PM)'Ruthless' نوشته است: [ -> ]

اولا منظور من این بود که برای pc دیگه بخرمش و xbox live دردسر داره خریدن چیزی.
دوما بهتره کمی درست صحبت کنید.

ببخشید اگه ناراحت شدی ! ولی منظروت رو خوب متوجه نشده بودم فکردم می گی می خوای رو xbox بخری. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
درود
ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
بازی مستقل Assassin’s Creed: Freedom Cry کی واسه pc میاد؟؟؟؟؟؟؟
(03-02-2014, 11:43 AM)'afn1' نوشته است: [ -> ]درود
ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
بازی مستقل Assassin’s Creed: Freedom Cry کی واسه pc میاد؟؟؟؟؟؟؟

اومده [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
کمی در گوگل، منابع فارسی بسرچید پیدا می شه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نسخه مستقلش رو البته مطمعن نیستم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]