Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فروش گلد های 1 ماهه و 7 روزه.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

[bgcolor=#FFFFFF]ما گلد های 1 ماهه و 7 روزه را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید برای سفارش از این تاپیک استفاده کنید:[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]1-توجه کنید گلد ها تا آخر به همین قیمت خواهند ماند و تغیری نمیکنند.[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]2-قیمت گلد ها به شرح زیر است:[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]گلد 1 ماهه:[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]قیمت:15 هزار تومان.موجودی:حد اکثر 40 تا[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]گلد 7 روزه:[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]قیمت 11 هزار تومان.موجودی:فعلا نامحدود[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]برای ثبت سفارش چیکار کنم:[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]فرم زیر را پر میکنید و به من پیام خصوصی میدهید.(در جاهای خالی مشخصات خود را قرار دهید.)[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]1-نام:                  (مثال:مهرشاد ابراهیمی)[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]2-تعداد درخواستی:          (مثال 4 گلد 7 روزه یا 4 گلد 1 ماهه.)در این مثال میشه فهمید حداکثر حجم سفارش تا 4 عدد میباشد.[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]3-ایمیل:                       (مثال:ایمیل خود را بنویسید/gold@yahoo.com/)[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]4-شماره تماس:                 (مثال:0916343---)[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]بعد از ارسال فرم همچین پیامی را دریافت خواهید کرد:[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]با سلام خدمت شما کاربر گرامی.[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]شما درخواست 4 عدد گلد 1 ماهه کرده اید.ایمیل شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میباشد.شماره تماس شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میباشد.شما باید به این شماره حساب مقدار 60 هزار تومان(به اندازه گلد درخواستی)واریز نمایید تا من گلد را تا حداکثر 24 ساعت برای شما تهیه نمایم.میتوانید برای آگاهی بیشتر از سفارشتان با این شماره تماس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا این ایمیل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا همین جا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]موفق باشید.[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]بعد شما بعد از واریز پول به من پیام میدید و من تا 24 ساعت(سعی میکنم هر چه سریعتر تهیه کنم)گلد را برای شما تحویل دهم.[/bgcolor]

[bgcolor=#FFFFFF]سوالی بود در خدمتم.[/bgcolor]
بند یک» بازارچه مکانی است برای خرید و فروش کالا های شخصی؛ بنابراین، معامله اجناس به صورت عمده یا تبدیل این بخش به فروشگاه شخصی خلاف قوانین است.

بسته شد.