Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: منتظر اطلاعیه Angry Bird جدید در فردا باشید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  newangrybirds_610.jpg]

Rovio در حال برنامه ریزی به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد چیزی جدید برای Angry Birds برای فردا است. 
Rovio به طعنه از چند تصاویر جدید امروز رونمایی کرد سایه ها کمی رنگ از آنچه به نظر می رسد ANGRY BIRDS در توییتر با استفاده ازNewAngryBirds# Hesh-tag هستند. در کنار تصاویر آن گفت، "ماجراجویی بزرگ با پرندگان جدید به زودی!" و همچنین گفت اطلاعات بیشتر در فردا!

ما اطلاعات بیشتر در مورد ماجراجویی # NewAngryBirds (از جمله نام!) را فردا نشان میدهیم  :) 

— Angry Birds (@AngryBirds) February 12, 2014

نتیجه:
این چندی از آنجایی که من در مورد هر چیزی مربوط به پرندگان عصبانی هیجان زده بدست اورده ام، اما من کنجکاو برای دیدن چه نوع اعلام Rovio هستم برای حق رای دادن فردا غیرممکن به محبوب خود هستم. این تصاویر به طعنه به نظر می رسد به یک سبک هنری مختلف است که با بازی های قبلی تفاوت زیادی دارد. این می تواند یکی دیگر از جفت مجوز، مانند جنگ ستارگان یا ریو، اما این به نظر می رسد اصلی ... هر آنچه در آن است.

منبع
با اینکه از Rovio خوشم نمیاد ولی این بازی رو خیلی دوست دارم البته اکثریت موقع ها اعصابم رو خورد می کنه

دوست عزیز فکر می کنم اگر یه مقداری نگارشت رو بهتر کنی خیلی متنی که می نویسی جذاب تر باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]