Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: update جدید gta online هک gta online برداشته شد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان عزیز دوستان همانطور که خیلی ها میدانند در عرض 1ساعت پیش *R طی یک برنامه غافلگیر کننده آپدیتی برای gta Online منتشر کرد که مانند آپدیت های قدیمی 64 مگ هست خیلی ها که این آپدیت را کرده اند قادر به انجام بازی نیستند و دیگران که می توانند بازی کنند می گویند همه باگ ها برطرف شده و هیچ نوع glitch دیگر برای gta Online وجود نداره نظر شما چیست آیا *R بازیکنان را بن کرده و دیگر در gta Online هیچ گونه glitch وجود ندارد؟آیا شما آپدیت جدید را دانلود کرده و هیچ مشکلی نداشتید لطفا نظرات خود را هینجا بیان کنید.[img]images/smi/s0 (48).gif[/img][تصویر:  gtaonline_art_1280x720.jpg]

nami1

لطفا منبع خبر را بگذارید با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(02-13-2014, 03:48 PM)'nami1' نوشته است: [ -> ]لطفا منبع خبر را بگذارید با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اینو که میدونم جزو قوانین هست منبع مطلب ولی اینو خودم نوشتم چون داشتم GTA ONLINE بازی می کردم این اتفاق افتاد گفتم منم خبر بدم پس وقتی منبع ننوشتم یعنی خودم منبعم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دقیقا من بعد از این اپدیت جدیده اصلا نتونستم انلاین بازی کنم {gta v}

Ct Os

حتما منبع را قرار بدید 
خودتون که نمیشه بشید منبع خبری 
بسته شد