Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: یک خبر داغه داغ|Assassins Creed Unity در راه است!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  69524499482004534644.jpg]
این عکس طراحی شده توسط یکی از کاربران Neogaf است.اما داستان چیست؟!.کاربری از همین سایت اعلام کرده است که در حال مسافرت با هواپیمایی بوده و با ps vita خود مشغول بازی بوده است.او داشت AC Libertion بازی میکرده.مسافری که بغل او نشسته بود وقتی او را در حال بازی دید تصمیم گرفت اطلاعاتی از نسخه بعدی این ip معروف رو در اختیار او بگذارد.همانطور که میدانیم نسخه های قبلی اساسینز هم این گونه فاش شدند.به نظر میرسد این مسافر کاره ای در یوبیسافت بوده.او تصمیم گرفت کلیپی از بازی را در اختیار او بگذارد تا او مشاهده کند.آن چیز هایی که این کاربر به یاد می آورد.
1.داستان بازی در انگلیس و فرانسه رقم میخرد.
2.نام شخصیت اصلی داستان Arno است که به آلمانی به معنی عقاب است.
3.داستان بازی میان سال های 1600 تا 1700 است.زیرا شخصیت اصلی در دستش هفت تیر بوده است.
4.از سبک معماری طرز لباس پوشیدن مردم میشد فهمید که داستان این بازی در شهر لندن اتفاق میافتد.
5.نام AC Unity ممکن است نام اصلی این بازی نباشد و تغییر کند.
6.از ویدیو به نظر میرسد که باز برای کنسول های نسل هفت و PC هم عرضه میشود ولی آن شخص گفت که این بازی فقط برای کنسول های نسل هشتم و PC می آید.
7.لباس شخصیت اصلی بازی آبی و با خط های قرمز بوده است.
[تصویر:  32008444046312623850.jpg]
نظر شما در این رابطه چیست لطفا نظرات خود را بیان کنید؟!
آیا این یک شایعه است؟یا نه؟

منبع:http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779705

چیزی نیست جز شایعه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دروغه
فکر نکنم نسخه بعدی Unity  نام بگیره به همین دلیل امکان داره فیک باشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واالله نمیشه که هر کسی رو که تو هواپیما دیدیم حرفش رو قبول کنیم [img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img].......حالا اگه تو تاکسی بود باز یه چیزی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شایعه است ......ولی احتمالات رو هم باید در نظر گرفت[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بله من خودم احتمال میدم این نسخه بعدی است ولی شاید اسمش عوض شه.

Amir Game

دوست عزیز لطفا منبع دقیق روذکر کنید
ببینید در هرصورت سال بعد نسخه جدیدش میاد
چه این اسمش باشه چه یه چی دیگه
(03-13-2014, 11:32 AM)'Amir Game' نوشته است: [ -> ]
دوست عزیز لطفا منبع دقیق روذکر کنید

دیگه از این دقیق تر.

Amir Game

• دوست عزیز گفتم منبع دقیق رو ذکر  کنید...اینو من نمیگم...اینو قوانین انجمن میگه
صفحه‌ها: 1 2