Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آموزش کامل مولتی پلیر بازی Battlefield 3 برای اولین بار در ایران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام به همه عزیزان امروز قصد دارم آموزش اصلی این بازی را برای شما عزیزان برای اولین بار مفتخریم از تیم تریلرفا منتشر کنیم.
این آموزش توسط گروه [bgcolor=#ff0000]I.C[/bgcolor] برای شما عزیزان تهیه شده است همچنین این نسخه از این بازی با ـخرین نسخه از مولتی پلیر این بازی مطابقت داده شده است آموزش
  1. ابتدا بازی را دانلود و نصب کنید.(توجه داشته باشید که این نسخه قابل اعتماد جهت اجرای صحیح میباشد تیم تریلرفا نسخه های دیگر بازی را تایید نمی کند اما میتوانید با نسخه های دیگر تست نمایید)
  2. حال لنفیکس ورژن ۴را به محل نصب انتقال دهید.
  3. سپس لانچر ورژن ۴ را دانلود و به محل نصب منتقل کنید.
  4. در این مرحله باید در این سایت ثبت نام کنید.
  5. بازی را با آیکون LauncherClient.exe در پوشه بازی اجرا کنید.
  6. حال اطلاعات ثبت نام شده در سایت را در این مرحله وارد نمایید و گزینه Connect to master را انتخاب کنید.
  7. در لیست موجود سرور مورد نظر را انتخاب نمایید و Run Client را بزنید با انتخاب دکمه Ping میتوانید قبل از متصل شدن از سرور مورد نظر پینگ را دریافت کنید.
  8. با انتخاب صحیح سرور بصورت خودکار به سرور متصل میشوید در صورت وجود جای خالی.
  9. برای ساخت سرور ابتدا فایل سرور را دانلود و در یک پوشه دلخواه ذخیره نمایید.
  10. حال دوباره این  فایل_۲   را دانلود و به همان پوشه مورد فایل های سرور منتقل کنید.
  11. لانچر  سرورا هم در محل فایل های سرور کپی نمایید.
  12. ServerPassBF3.exe را اجرا کنید و نام کاربری و پسورد سرور را عوض کنید.
  13. برای تغییر نام سرور و … فایل bat-file را ویرایش کنید.
  14. برای اجرای چند سرور روی یک هاس از این فیکس استفاده نمایید.
  15. برای اجرای سرور ابتدا LauncherServer.exe را اجرا کنید و سپس ۱٫bat را باز کنید و لاگ را مشاهده کنید.
حل برخی مشکلات
  1. اگر هنگام وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود به ارور old launcher.dll مواجح شدید میبایست Launcher.dll را دانلود و به محل نصب انتقال دهید.
  2. اگر هنگام متصل شدن به سرور صفحه شما سیاه ویا از محیط بازی خارج شدید و یا با ارور Game client disconnect مواجح شدید :
  • این امر ممکن است به دلیل پینگ بالا نسبت به اینترنت شما به سرور درخواستی باشد.
  • لانچر را با کلید های Ctrl + Shift + Esc ببندید و دوباره لانچر را پس از مدتی اجرا کنید.
  • اگر در بازی مشکل کیک شدن داشتید Punkbuster را دانلود و حتما آپدیت کنید.(توجه داشته باشین حتما بازی را در Punkbuster ادد و آپدیت کنید)
  • لانچر را حتما از Run as Administrator اجرا کنید.
تذکر
  • در صورتی که آنتی ویروس شما فایل سرور را ویروس شناسایی کرد آن را به آنتی ویروس خود ادد کنید.
  • در صورتی که با ورود به سرور با مشکلات و … مواجح شدین ادمین سرور میبایست سرور را ریستارت کند.
  • در صورتی که میخواهید چند سرور در یک هاست اجرا نمایید می بایست کل محتویات فایل سرور را در پوشه های مختلف اجرا کنید.
  • کسانی که علاقه مند هستند این بازی رو بصورت گروهی و با هم بازی کنند در قسمت نظرات اعلام آمادگی کنند.
​همچنین برای دانلود این بازی میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید ( به همراه 2 لینک مستقیم ) با تمامی DLC ها !
منبع : تریلرفا 

دانلود فایل های مورد نیاز در این فسمت :

لنفیکس ورژن 4
لانچر ورژن 4
سایت ثبت نام
فایل مورد نیاز برای ساخت سرور

فایل_2 ( این فایل رو مطابق آموزش به محل مورد نظر بریزید )
لانچر سرور

توجه:  در صورت وجود هر گونه مشکل در زمینه خرابی لینک ها به سایت منبع مراجعه فرمایید با تشکر !چ
مدیریت : تریلرفا

داداش لا اقل کپی پیس کردی یه ویرایشش میکردی [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است و حتي با ذكر منبع هم مجاز نمی باشد .
(03-13-2014, 03:31 PM)'Gladiator' نوشته است: [ -> ]کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است و حتي با ذكر منبع هم مجاز نمی باشد .

با سلام سایت مال خودم هست 
ممنون 

واسه من از بازی میپره بیرون کارهایی که نوشته انجام دادم ولی نشد همه ی سرورهارو هم امتحان کردم
(03-14-2014, 12:44 AM)'krazy_kow@' نوشته است: [ -> ]واسه من از بازی میپره بیرون کارهایی که نوشته انجام دادم ولی نشد همه ی سرورهارو هم امتحان کردم

سلام دوست عزیز شما حتما باید از نسخه پرمیوم که داخل سایت تریلرفا قرار دادم با تمامی DLC هاشو دانلود کنین 
نسخه های معمولی جواب نمی ده 

لینک سایت دانلود بازی با 2 لینک مستقیم :

[font]Trailerfa.ir[/font]

خیلی باحالی بابا عنوان تاپیک ::::آموزش کامل مولتی پلیر بازی Battlefield 3 برای اولین بار در ایران 
بعد پایین تاپیک :::: منبع تریلر فا
اقایون سایت ماله  خودشه پس فکر نکنم موردی داشته باشه 
ماله خودتم نبود کسی فکر نکنم چیزی میگفت ، هزار ماشاالله به کسی که به این انجمن نظم میبخشه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]