Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت هشتم:ملکه ی امواج)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
توضیحات:با توجه به مسائل اخلاقی و محدودیت ها از گذاشتن عکس مربوط به شخصیت های زن معذورم.و عکس های دیگری آماده کرده ام که امیدوارم مورد قبول شما عزیزان باشد.
ملکه ی امواج                                                                           SINDEL
You are pathetic and weak

[تصویر:  character_header_sindel.jpg]

بیوگرافی:
ملکه sindel  در دنیا (edenia) متولد شد . او دارای موهای بسیار بلند و به رنگ مشکی-خاکستری بود. برخلاف ظاهری تیره و وحشی ذاتا شخصیتی مهربان بود؛از دیگر خصیصیات او میتوان به رفتار کاملا سلطنتی و در شأن یک ملکه اشاره کرد.   sindel  حدود 10000 سال پیش به همراه همسرش شاه Jerrod بر سرزمین edenia حکومت میکرد.
هنگامی که shao kahn به سرزمین آنان حمله کرد، sindel  شاهد کشته شدن همسر خود شاه Jerrod و به بردگی گرفته شدن مردم edenia بود،خود نیز مجبور شد تا با shao kahn ازدواج کند.دختر او kitana نیز به دختر خواندگی shao kahn درآمد.
sindel  به عنوان یک همسر وفادار،مادری مهربان و ملکه ای دلسوز نتوانست با این مشکلات کنار بیاید و دست به خود کشی زد تا shao kahn در حسرت داشتن او بماند و از او استفاده های شیطانی نکند.اما shao kahn بدلیل علاقه ی بسیار زیادی که به sindel  داشت بوسیله ی جادو روح او را در دنیای خارج محبوس کرد و اجازه نداد روح sindel  به دنیای بعد از مرگ انتقال یابد.
این پایان کار نبود بلکه shao kahn درصدد توطئه ای دیگر برای حمله به زمین بود.او ملکه sindel رو در قلمرو زمین ،بار دیگر زنده کرد؛ بااین کار shao kahn  قادر بود وارد قلمرو زمین شده و آن را تسخیر کند. Sindel بار دیگر زنده شده بود اما اینبار چیزی از گذشته بجز اینکه وفادار به همسرش ،shao kahn است را به خاطر نمی آورد.
بعد از شکست و ناکامی Shang tsung در فتح قلمرو زمین،shao kahn  تصمیم گرفت نقشه ی خود راعملی کند .نقشه وی تا قبل از اینکه جنگ جویان زمین shao kahn را شکست دهند موفقیت آمیزبه نظر می رسید.(shao kahn موفق شده بود بخشی از قلمرو زمین را با دنیای خارج ادغام کند)
 [تصویر:  wallpaper55.jpg]
 [تصویر:  mortal-kombat-wallpaper-download-pc-wall...lpaper.jpg]
سرنوشت:
طلسمی که ملکه sindel را افسون کرده بود،شکسته شد.او با قاتل همسر خود ، shao kahn مبارزه کرد و او را به خاطر تمام رنج های که بر سر خودش(sindel) و میلیون ها انسان دیگر آورده بود ، مجازات کرد.
Sindel جادویی که دنیای خارج و edenia را یکپارچه کرده بود از بین برد و برای اینکه edenia را به شکوه و جلال گذشته برگرداند ، شروع به بازسازی edenia کرد . ساکنین دنیای خارج نیز با رضایت کامل به ملکه sindel اعلام وفاداری کردند و تحت نظر sindel  دنیای خارج و edenia با هم متحد شدند.
 [تصویر:  6aa53118d6de9a640653655cf87e51e5.jpg]
 [تصویر:  mortal_kombat__scorpion_by_childishcreat...645yfo.png]
سبک مبارزه:
Zha Chuan(زیر شاخه ای از کونگ فو که در جنوب چین توسط یکی از ژنرال های ارتش چین ابداع شد)
Fu Jow Pai(سبکی که به کونگ فوی ببر سیاه معروف است،حرکات سریع و ضد حمله های سهمگین از خصوصیات این سبک است)
 [تصویر:  130100666614_mk9_360_liukang_uppercutpun..._i_web.jpg]
 [تصویر:  s2567b75899a13d469fe7606146201f40cd15eff69.jpeg]
سلاح ها:
Kwan Dao
 [تصویر:  1429643.jpg]
 [تصویر:  13027119131080p-Mortal-kombat-wallpaper-hd-3.jpg]
طراحان:
 Lia Montelongo
 Musetta Vander
 Eileen Weisinger
 Beatrice Ilg
 Lani Minella
 [تصویر:  MK_vs_DC_360_1080p_002.jpg.jpg]
 [تصویر:  mortal-kombat-wallpaper-game-wallpapers-...lpaper.jpg]

محبوبیت نزد فایتر های ایرانی:
Sindel علارغم اینکه یکی از عوامل پیش برنده ی داستان است، محبوبیت چندانی در نزد فایتر های ایرانی ندارد. و بعید است کسی از او را بعنوان شخصیت اصلی خود در مبارزات استفاده کند.

[تصویر:  free-sub-zero-mortal-kombat_306369.jpg] 
 [تصویر:  mortal_kombat_game_wallpaper_2-800x600.jpg]

حرکات و فن های :Sindel
Special Moves))
Yell: Back, Down + Back Punch
Fireball: Down, Forward + Front Punch
Low Fireball: Down, Forward + Front Kick
Levitate: Down, Down, Up
Hair Whip: Down, Forward + Back Punch
Step Up: Down, Forward + Back Kick
Enhanced Moves))
Scream: Down, Back + Back Punch + Block
Power Fireball: Down, Forward + Front Punch + Block
Low Fire: Down, Forward + Front Kick + Block
Hair Toss: Down, Forward + Back Punch + Block
Step Over: Down, Forward + Back Kick + Block
Finishers))
Migraine: Back, Forward, Down, Forward, 1
Mouthful: Back, Forward, Up, 2
Stage Fatality: Down, Down, Down, 1
Babality: Down, Down, Down, Up
دانلود Finnisher:
Migraine
Mouthful
Babality

شخصیت بعدی چه کسی باشد؟

بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت هفتم:جنگجوی شاؤولین)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت ششم:اژدها وارد می شود)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت (قسمت پنجم:خدای رعد)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت چهارم:سیاهی مطلق)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت سوم:زیر صفر)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت دوم:نینجای جهنمی)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت اول:ظاهری تاریک با باطنی روشن)

از دوست عزیزم  صادق غلامی پور مقدم(PWLG) به خاطر زحماتی که در ترجمه ی بخش سرنوشت کشیدند،نهایت تشکر را دارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خیلی بیوگرافی کاملی در موردش نوشته بودی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون، موفق باشی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مرسی بابت بیوگرافی من این بازی را بازی نکردم و راجع به خود بازی یا شخصیت هاش اطلاعاتی ندارم و نمیتوانم نظر بدم
اما توضیحات شما باعث شده یک جورایی از بازی خوشم بیاید و امتجانش کنم...
(03-21-2014, 06:00 PM)'leon_reporter_2009' نوشته است: [ -> ]مرسی بابت بیوگرافی من این بازی را بازی نکردم و راجع به خود بازی یا شخصیت هاش اطلاعاتی ندارم و نمیتوانم نظر بدم
اما توضیحات شما باعث شده یک جورایی از بازی خوشم بیاید و امتجانش کنم...

نصف گیمر ها با این بازی بزرگ شدن...............اصلا کسی که مورتال کامبت بازی نکرده باشه نصف عمرش رو بیهوده گذرونده
lk j

داداش یه مشکلی، ادنیا اگه اشتباه نکنم بهشت میشه. از اون عزیزی که تو سایت درباره این بازی سه قسمت نوشته بود، بپرسی بهتره.
خود مطلبت هم که 20 بود. بیوگرافی خیلی خوبی بود. این عکساتو عشقه. کلا از همه چی بود غیر از سیندل. البته میدونم دلیلش چیه ولی اگه وقت بذاری میشه با فتوشاپ عکساشونو یه خرده درست کرد.
(03-21-2014, 06:17 PM)'PWLG' نوشته است: [ -> ]داداش یه مشکلی، ادنیا اگه اشتباه نکنم بهشت میشه. از اون عزیزی که تو سایت درباره این بازی سه قسمت نوشته بود، بپرسی بهتره.
خود مطلبت هم که 20 بود. بیوگرافی خیلی خوبی بود. این عکساتو عشقه. کلا از همه چی بود غیر از سیندل. البته میدونم دلیلش چیه ولی اگه وقت بذاری میشه با فتوشاپ عکساشونو یه خرده درست کرد.

شک نکن بهشت میشه.......مگه بهشت سرزمین نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی خوب بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عکس های سیندل هم که سانسور شده (به جاش عکس های بقیه رو گذاشتی کلک[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
(03-21-2014, 06:25 PM)'amir1998' نوشته است: [ -> ]خیلی خوب بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عکس های سیندل هم که سانسور شده (به جاش عکس های بقیه رو گذاشتی کلک[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

نمیشد عکساش رو بزارم.........آخه منشوری بود.............اگه سانسورشون میکردم هم دیگه کیفیت نداشت........پس این عکسا رو گداشتم........اینا خوبن؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش من اون تشکر آخرش رو ندیده بودم.
----------------------------------------------------
خواهش می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قابلی نداشت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(03-21-2014, 06:31 PM)'PWLG' نوشته است: [ -> ]داداش من اون تشکر آخرش رو ندیده بودم.
----------------------------------------------------
خواهش می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قابلی نداشت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به هر حال زحمت کشیدید..............من بازم تشکر میکنم.........
ترجمه کار راحتی نیست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
با این کمکتون باعث سرعت بخشیدن به کار شدید