Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: وجود راز های فاش نشده در Assassin's Creed 3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تا به امروز موارد زیادی از Assassin’s Creed 3 به نمایش در آمده اند؛ طراحی های هنری (Art)، تریلر ها و مصاحبه هایی از عضو Ubisoft Montreal آقای Alex Hutchinson که برخی از موارد و راز های بازی را فاش کرده اند ولی هنوز هم اطلاعات و رمز و راز های زیادی از بازی دست نخورده باقی مانده اند.
مرد خبر ساز این روز ها آقای Hutchinson به تازگی در مصاحبه با Zoom In اذعان داشت: "در بازی هنوز رازهای زیادی وجود دارد، مخصوصا در چند ساعت اولیه آنچه را که ما در مورد این قسمت صحبتی نکرده ایم و هیچ کسی نیز تریلر یا عکسی از این قسمت را مشاهده ننموده است و من فکر می‌کنم همین مسئله باعث شگفت زده شدن شما در ابتدای بازی خواهد شد. کسانی که طرفدار بازی هستند و یا به دنبال داستانی قدرتمند هستند بیش از بقیه حیرت زده خواهند شد!"
ما می‌دانیم که در شروع Assassin’s Creed 3 شاهد جوانی Connor خواهیم بود و می‌بینیم که چگونه او به انجمن Assassin ها می‌پیوندد، اما هنوز نکات مبهمی نیز وجود دارد؛ برای مثال، Desmond چه شده و کجاست؟!
(08-23-2012, 02:57 PM)JOKER نوشته است: [ -> ]تا به امروز موارد زیادی از Assassin’s Creed 3 به نمایش در آمده اند؛ طراحی های هنری (Art)، تریلر ها و مصاحبه هایی از عضو Ubisoft Montreal آقای Alex Hutchinson که برخی از موارد و راز های بازی را فاش کرده اند ولی هنوز هم اطلاعات و رمز و راز های زیادی از بازی دست نخورده باقی مانده اند.
مرد خبر ساز این روز ها آقای Hutchinson به تازگی در مصاحبه با Zoom In اذعان داشت: "در بازی هنوز رازهای زیادی وجود دارد، مخصوصا در چند ساعت اولیه آنچه را که ما در مورد این قسمت صحبتی نکرده ایم و هیچ کسی نیز تریلر یا عکسی از این قسمت را مشاهده ننموده است و من فکر می‌کنم همین مسئله باعث شگفت زده شدن شما در ابتدای بازی خواهد شد. کسانی که طرفدار بازی هستند و یا به دنبال داستانی قدرتمند هستند بیش از بقیه حیرت زده خواهند شد!"
ما می‌دانیم که در شروع Assassin’s Creed 3 شاهد جوانی Connor خواهیم بود و می‌بینیم که چگونه او به انجمن Assassin ها می‌پیوندد، اما هنوز نکات مبهمی نیز وجود دارد؛ برای مثال، Desmond چه شده و کجاست؟!
من که چشم آب نمی خوره! Confused66:Confused66:
منتظرشم سختConfused25: