Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(02-04-2015, 09:16 PM)station نوشته است: [ -> ]
(02-04-2015, 09:02 PM)amirn نوشته است: [ -> ]ببخشید من با لپ تاپی با این مشخصات

RAM : 8GB
VGA : Intel HD 4000 + ATI Radeon 7650m
CPU : Intel core i7 3230m

تونستم watch dogs رو روی مدیوم و Farcry 4 رو روی low بالا بیارم ( بدون افت فریم ) ، آیا با این لپ تاپ میتونم Mortal Kombat X رو روی Low بدون افت فریم اجرا کنم ؟

کارت شما اگر با مدل amd حساب کنیم،یک کارت یک گیگی ddr3 هستش که اصلا نمیشه نسل 8 رو باهاش لمس کرد! اینکه شما چجوری تونستین فارکرای یا واچ داگزو بیارین،خودش جالبه و احتمالا بخاطر بالا بودن رمتون هستش. مدل پردازنده تون رو هم اشتباه گفتید مثل اینکه و منظورتون Intel Core i5 3230M بوده که 2.4 گیگاهرتز قدرت داره.
بنظر بنده،شما باین سیستم میتونید مورتال کمبت رو روی وری لو یا لو اجرا کنید یا شاید اصلا نتونید. چون حداقل پردازنده برای مورتال کمبت،2.67 GHz هست.
بقیه قطعاتتون حداقل رو داره

بله مدل cpu رو اشتباه گفته بودم ، ببخشید !
ولی این سیستم دقیقا سیستم مورد نیاز Farcry 4 هستش یعنی هر حالتی که farcry 4 تونست اجرا بشه ، mortal kombat X هم باید بتونه اجرا بشه ، درسته ؟
(02-02-2015, 05:17 PM)mr.bk نوشته است: [ -> ]Ram:8GB DDR3              Graphic:Amd 5400 Series          CPU:Core i5 2400 3.10GHz        من خواستم گرافیکم رو عوض کنم و یه گرافیک درحد 300 تا 400 تومن بگیرم و دیدم بهترین گرافیک تو این رنج قیمت:                                                                                                                        بهترین کارت گرافیک با قیمت ۳۲۰٫۰۰۰ تا ۴۱۵٫۰۰۰ تومان
Nvidia Geforce GT640 قیمت ۳۲۰٫۰۰۰ تومان در تهران
کارت‌ گرافیک مناسب برای اجرای بازی‌ها در رزولوشن 720p

Geforce GT640
(GPU : GK107 (Kepler
Process : 28 nm
Shader Units : 384
Texture Units : 32
ROPs : 16
Core Clock : 900 MHz
Memory Clock : 891 MHz DDR3
Memory Bus : 128-bit
Memory Bandwidth : 28.5 GB/s
Memory Capacity : 1 or 2 GB
DirectX, Shader, OpenGL : 11/5.0/4.3
Max. TDP : 65 W
Aux. Power Connector(s) : N/A
Min. Power Supply : 350 W
Asus - Geforce 640 1GB DDR5 با قیمت ۳۲۰٫۰۰۰ تومان در تهران
Gigabyte - Geforce 640 2GB DDR5 با قیمت ۳۶۰٫۰۰۰ تومان در تهران
Gainward - Geforce 640 2GB DDR3 با قیمت ۳۴۹٫۰۰۰ تومان در تهران       اینا بود الان به نظر شما این کارت گرافیک DDR5 2GB 640    که برای gigabyte هست خوبه اگر نیستش میشه یه گرافیک بهتر تو این رنج قیمت بهم بگید و قدرت سیستمم هم بگید ممنون میشم :angel:

سلام دوست عزیز
با اینکه توضیحتون خیلی بهم ریخته هست ولی من این دو تا کارت گرافیک رو به شما پیشنهاد میدم.
Sapphire R7 260X 2GB GDDR5               475.000
Palit GTX 650 2GB GDDR5              440.000
این دوتا خیلی بهتر از اونا هست اینجور که من تصور میکنم.
سیستم خوبی هم دارید و اگه میتونستید یک کمی بیشتر برای گرافیک هزینه کنید بازی ها رو روی medium و یا high اجرا کنید ولی با این مشخصات الان روی low و یا medium اجرا کنید.
(02-04-2015, 09:21 PM)amirn نوشته است: [ -> ]
(02-04-2015, 09:16 PM)station نوشته است: [ -> ]
(02-04-2015, 09:02 PM)amirn نوشته است: [ -> ]ببخشید من با لپ تاپی با این مشخصات

RAM : 8GB
VGA : Intel HD 4000 + ATI Radeon 7650m
CPU : Intel core i7 3230m

تونستم watch dogs رو روی مدیوم و Farcry 4 رو روی low بالا بیارم ( بدون افت فریم ) ، آیا با این لپ تاپ میتونم Mortal Kombat X رو روی Low بدون افت فریم اجرا کنم ؟

کارت شما اگر با مدل amd حساب کنیم،یک کارت یک گیگی ddr3 هستش که اصلا نمیشه نسل 8 رو باهاش لمس کرد! اینکه شما چجوری تونستین فارکرای یا واچ داگزو بیارین،خودش جالبه و احتمالا بخاطر بالا بودن رمتون هستش. مدل پردازنده تون رو هم اشتباه گفتید مثل اینکه و منظورتون Intel Core i5 3230M بوده که 2.4 گیگاهرتز قدرت داره.
بنظر بنده،شما باین سیستم میتونید مورتال کمبت رو روی وری لو یا لو اجرا کنید یا شاید اصلا نتونید. چون حداقل پردازنده برای مورتال کمبت،2.67 GHz هست.
بقیه قطعاتتون حداقل رو داره

بله مدل cpu رو اشتباه گفته بودم ، ببخشید !
ولی این سیستم دقیقا سیستم مورد نیاز Farcry 4 هستش یعنی هر حالتی که farcry 4 تونست اجرا بشه ، mortal kombat X هم باید بتونه اجرا بشه ، درسته ؟
بله. درسته ولی پردازنده تون اصلا با حداقل هم همخونی نداره و مگه اینکه بره رو حالت بوست که اگر بره بالای 3.2 گیگاهرتز بهتون کارایی میده و این عالی خواهد بود.
در کل میتونید بازی کنید.
سلام سیستم PC من
Ram :4GB
VGA: Asus Geforce Gt 630 4GB
Cpu :Intel Pentium G2030 @ 3.00GHz
شاید باورتون نشه ولی من با این سیتم Farcry3 رو روی high و farcry4 رو مدیوم Assasin unity رو میدیوم و Advance warfare رو روی low بدون کاهش Fps یا لگ بازی کردم Watch dogs رو هم روی high میکشه ولی بعصی جا ها گیر میکه من حدود یک ساله که این Pc رو جمع کردم هنوزم که هنوزه نتوستم درک کنم که چه جوری این بازی ها رو میکشه
(02-05-2015, 10:43 AM)Black_Brain نوشته است: [ -> ]سلام سیستم PC من
Ram :4GB
VGA: Asus Geforce Gt 630 4GB
Cpu :Intel Pentium G2030 @ 3.00GHz
شاید باورتون نشه ولی من با این سیتم Farcry3 رو روی high و farcry4 رو مدیوم Assasin unity رو میدیوم و Advance warfare رو روی low بدون کاهش Fps یا لگ بازی کردم Watch dogs رو هم روی high میکشه ولی بعصی جا ها گیر میکه من حدود یک ساله که این Pc رو جمع کردم هنوزم که هنوزه نتوستم درک کنم که چه جوری این بازی ها رو میکشه
سلام بر شما
تنها نکته خوب سیستم شما،در پردازنده تون هستش. اون عجایبی هم که ذکر کردید طبیعیه و در دنیای سخت افزار همه چیز امکان داره.
نکته جالب سیستم شما اینه که بازی هایی که خوب بهینه شدند رو،ضعیف اجرا کرده که این یعنی شانس.
خیلی امکانش هست که بازی های آینده رو هم با چنین اتفاقاتی،اجرا کنه. احتمال داره که با این سیستم و طبق حرف های شما،بازی مورتال کمبت ایکس نیز،روی مدیوم یا های اجرا شه.
در کل،برای نسل بعد و بازی های آینده،سیستمتون اصلا مناسب نیست.
cpu :Dual-Core E5300 2.60GHz
RAM:2 gig
vga:Geforce GT520 SILENT
سیستمم ضعیفه. میخواستم یه لپ تاپی معرفی کنین برام برای گیم قیمتش مناسب باشه
(02-11-2015, 02:27 PM)ghost7614 نوشته است: [ -> ]cpu :Dual-Core E5300 2.60GHz
RAM:2 gig
vga:Geforce GT520 SILENT
سیستمم ضعیفه. میخواستم یه لپ تاپی معرفی کنین برام برای گیم قیمتش مناسب باشه

در ضعیف بودن سیستمتون شکی نیست.
شما فقط لطف کنید بودجه تون رو بگید.
در ضمن،باید برای مشاوره،به تاپیک مشاوره مراجعه کنید.
سلام دوستان
با این سیستم :
Cpu:Intel Core i5-2450M 2.50 Ghz

Ram: 4gig ddr3
Graphic Card: geforce 610m 1gig
dying light رو می تونم اجرا کنم؟رو چه کیفیتی و با چه فریمی؟؟
بسی ممنون
(02-11-2015, 03:12 PM)FIRELION نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
با این سیستم :
Cpu:Intel Core i5-2450M 2.50 Ghz

Ram: 4gig ddr3
Graphic Card: geforce 610m 1gig
dying light رو می تونم اجرا کنم؟رو چه کیفیتی و با چه فریمی؟؟
بسی ممنون
سلام بر شما
هیچکدام از قطعات سیستم شما،حداقل های بازی داینگ لایت رو نداره.
این یعنی نمیتونید اجرا کنید بازی رو! 
اگر هم تونستید،قطعا روی پایین ترین حالت گرافیکی و با مشکل اجرا خواهیدکرد.
این لپ تاپ برا گیم خوبه
Ram:16gb
Cpu:core i7 4710hq
Graphic:geforce gtx 860m 4gig ddr5