Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(04-04-2015, 05:12 PM)John cena نوشته است: [ -> ]سلام یک لپتاپ دارم سیستمش به شرح زیره میتونه GTA v رو با 60 فریم بر ثانیه اجرا کنه؟
Ram:8
CPU:Intel core I 5 4210u
GPU: nvidia gt 820

گرافیکتون برای این بازی ضعیفه و احتمالا بتونید بازی رو با 30 فریم بر ثانیه اجرا کنید !
میتونم رو high روون اجرا کنم یا باید رو متوسط باشه؟

یبخشید از وراجی های من میخواستم بدونم core i5 دو هسته ای هست؟
(04-04-2015, 06:01 PM)John cena نوشته است: [ -> ]میتونم رو high روون اجرا کنم یا باید رو متوسط باشه؟

نگران نباش رو میدیوم اجرا می کنی

کور آی 5 ها چهار هسته ای هستند :heart:
(04-04-2015, 06:01 PM)John cena نوشته است: [ -> ]میتونم رو high روون اجرا کنم یا باید رو متوسط باشه؟

در مورد اولی باید صبر کرد و دید ولی شاید با پایین آوردن بعضی از تنظیمات سنگین بتونین کیفیت بافت ها رو روی high قرار بدین.درمورد دومی هم معمولا 4 هسته باید باشن ولی برای مطمئن شدن:
1-کادر Run رو باز کن و توش بنویس resmon.exe و اینتر رو بزن
2-بعد وارد تب CPU شوید
2-توی پنجره بازی شده در پنل سمت راست ببین چندتا نمودار هست.
منهای 2 تا اول بقیه تعداد نمودار ها برابر تعداد هسته های پردازنده ی شماست
موفق باشید
(04-04-2015, 06:23 PM)Ahmad Reza نوشته است: [ -> ]

در مورد اولی باید صبر کرد و دید ولی شاید با پایین آوردن بعضی از تنظیمات سنگین بتونین کیفیت بافت ها رو روی high قرار بدین.درمورد دومی هم معمولا 4 هسته باید باشن ولی برای مطمئن شدن:
تعداد نمودار ها برابر تعداد هسته های پردازنده ی شماست
موفق باشید
البته تمام نمودار ها مربوط به CPU نیست

مربوط به Memory card و شبکه و Disk هم هست
درود
این سیستمه بنده هست اما نمیدونم چرا با این سیستم خیلی قوی مشکل افت فریم دارم هنوز
خیلی چیز عجیبیه برام
به احتمال زیاد مال درایو ها باشه که زیاد اپ نمیکنم
راستی این سیستم بنده هست
ram 32
graphic nvidia gtx titan z
core i 7 4790 فکر میکنم این باشه cpu
مسلما باید اجرا شه 60 فریم و اولترا ولی هنوز مشکل دارم
(تو یکی از سایتا به طور عجیبی سیستم رو زدم گفت میتونی رو low بازی کنی :exclamation: 
راستی با این لپ تاپ چی میشه؟
ram 8
i7
amd radeon 290
و اینکه لپ تاپ با این مشخصاتش تونسته بتلفیلدی که اورجینال اورجین هست رو روی 60 بیاره اما این پی سی نتونست و با 30 فریم اوردش:|
(04-04-2015, 06:29 PM)dragon444 نوشته است: [ -> ]درود
این سیستمه بنده هست اما نمیدونم چرا با این سیستم خیلی قوی مشکل افت فریم دارم هنوز
خیلی چیز عجیبیه برام
راستی این سیستم بنده هست
ram 32
(تو یکی از سایتا به طور عجیبی سیستم رو زدم گفت میتونی رو low بازی کنی :exclamation: 
ram 8
i7
amd radeon 290
و اینکه لپ تاپ با این مشخصاتش تونسته بتلفیلدی که اورجینال اورجین هست رو روی 60 بیاره اما این پی سی نتونست و با 30 فریم اوردش:|
این سیستم توانای اجرای 4 بازی همزمان بتلفیلد و اساسین کرید یونایتی و واچ داگز و فارکرای 4 را دارد

شما چطور نتونستی بتلفیلد رو  150 فریم بیاری؟
(04-04-2015, 06:28 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: [ -> ]
(04-04-2015, 06:23 PM)Ahmad Reza نوشته است: [ -> ]

تعداد نمودار ها برابر تعداد هسته های پردازنده ی شماست
موفق باشید
البته تمام نمودار ها مربوط به CPU نیست

مربوط به Memory card و شبکه و Disk هم هست
یکی از مراحل رو از قلم انداختم که الآن درست شد.ممنون بابت اطلاع رسانیتون 
(04-04-2015, 06:35 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: [ -> ]
خیلی چیز عجیبیه برام
راستی این سیستم بنده هست
ram 32
ram 8
i7
amd radeon 290
این سیستم توانای اجرای 4 بازی همزمان بتلفیلد و اساسین کرید یونایتی و واچ داگز و فارکرای 4 را دارد

والا من 3 سال فقط پول جمع کردم برای این پی سی :D 
بعدشم اوایل که گرفته بودم بعد چند وقت این پورت usb موس قطع و وصل میشد یعنی اشکال از مین بورد بود که درست شد بعد از گارانتی بردنش
ممکنه به خاطر اون باشه؟
من حتی این بازی رو با لپ تاپ عالی اجراش کردم ولی نمیدونم چرا اینطور شده(البته قبلا با نرم افزار ddt خواستم درایو گرافیک رو پاک کنم برم جدید رو نصب کنم با این که این کار رو برای پی سی قبلیم که gtx 440 روش بود انجام دادم ده بار چیزیش نشد ولی این اینطور شد
جدیدا هم تو لپ تاپ زمانی که میخوام با نرم افزار msi afterborn فریم بگیرم از انیمیشن های سنگین میگه کارت گرافیک 2 مشکل داره
همچین متنی رو میده
graphic card burn in for more help click here
عجیبه واقعا برام این مشکلات که پیش اومده
من حتی با ps4 که بازی میکنم بعضی اوقات میبینم که گرافیک کنسول بیشتر از پی سی هست با اینکه رو التراست
مشخصات دقیق سیپی یو رو بنویسید تا مشاوره درست بشه.

(04-04-2015, 06:42 PM)dragon444 نوشته است: [ -> ]
(04-04-2015, 06:35 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: [ -> ]
خیلی چیز عجیبیه برام
راستی این سیستم بنده هست
ram 32
ram 8
i7
amd radeon 290

والا من 3 سال فقط پول جمع کردم برای این پی سی :D 
بعدشم اوایل که گرفته بودم بعد چند وقت این پورت usb موس قطع و وصل میشد یعنی اشکال از مین بورد بود که درست شد بعد از گارانتی بردنش
ممکنه به خاطر اون باشه؟
من حتی این بازی رو با لپ تاپ عالی اجراش کردم ولی نمیدونم چرا اینطور شده(البته قبلا با نرم افزار ddt خواستم درایو گرافیک رو پاک کنم برم جدید رو نصب کنم با این که این کار رو برای پی سی قبلیم که gtx 440 روش بود انجام دادم ده بار چیزیش نشد ولی این اینطور شد
جدیدا هم تو لپ تاپ زمانی که میخوام با نرم افزار msi afterborn فریم بگیرم از انیمیشن های سنگین میگه کارت گرافیک 2 مشکل داره
همچین متنی رو میده
graphic card burn in for more help click here
عجیبه واقعا برام این مشکلات که پیش اومده
من حتی با ps4 که بازی میکنم بعضی اوقات میبینم که گرافیک کنسول بیشتر از پی سی هست با اینکه رو التراست

این سیستم رو چند خریدی؟فکر نکنم اصلا تو ایران همچین سیستمی باشه.از خارج خریدی؟شما روی 4k هیچ بازی پایین 60 فریم نمیاره.شما دیگه چرا ps4 گرفتی؟