Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان این سیستم منه.ایا ویچر 3 و جی تی ای وی و یونیتی و فارکرای 4 و دد رایزینگ و بتمن ارخام نایت و فیفا 15 میشه روی 900p و بالای 30 فریم اجرا کرد؟
ram:16gb 1600mh
cpu:core i 7 4770k
graphic:gtx 660 ti oc
توجه کنید که کارت گرافیکم هم اورکلاک کارخانه ای شده و هم دستی.در نتیجه از یک gtx 760 یا r9 270x هم بهتره.
واچ داگز رو هم روی اولترا به غیر از تکسچر و سایه و انتی الیازینگ msaa4x 45 فریم میگیرم.
(07-05-2014, 11:17 PM)'fred' نوشته است: [ -> ]دوستان این سیستم منه.ایا ویچر 3 و جی تی ای وی و یونیتی و فارکرای 4 و دد رایزینگ و بتمن ارخام نایت و فیفا 15 میشه روی 900p و بالای 30 فریم اجرا کرد؟
ram:16gb 1600mh
cpu:core i 7 4770k
graphic:gtx 660 ti oc
توجه کنید که کارت گرافیکم هم اورکلاک کارخانه ای شده و هم دستی.در نتیجه از یک gtx 760 یا r9 270x هم بهتره.
واچ داگز رو هم روی اولترا به غیر از تکسچر و سایه و انتی الیازینگ msaa4x 45 فریم میگیرم.

خداییش الان خواستی بگی سیستمت قویه ؟ 
خودت میدونی همش رو با کیفیت بالا میتونی اجرا کنی پس چرا میپرسی ؟

خیر همچین قصدی ندارم چون بازی های روم 2 و بتل 4 و واچ داگز روی گرافیک اخر لگ داره و همه بازی ها رو 60 فریم نمیگیرم.فقط یک گیمر حرفه ای میتونه 60 فریم رو درک کنه.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
دوستان این سیستم دومم میخواستم بدونم این تا چند سال جواب می ده . از دوستم پرسیدم گفت تا نسل بعدی جواب گو هست اما می خوام نظر شما رو بدونم
cpu : core i7 980-6 core 3.33 ghz
gpu: gtx780 ti
Ram: 8gb

جواب گو نیست.خیلی پایینه.حتما عوضش کن. بتل 1 روش تیک میزنه.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]اقا ارین ایشون دارن پز سیستم میدن یا من؟قویترین کارت گرافیک و سی پی یو رو گذاشته میپرسه سیستمم چند سال جواب گو هست.ادم میمونه چی بگه.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(07-06-2014, 03:45 PM)'fred' نوشته است: [ -> ]جواب گو نیست.خیلی پایینه.حتما عوضش کن. بتل 1 روش تیک میزنه.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]اقا ارین ایشون دارن پز سیستم میدن یا من؟قویترین کارت گرافیک و سی پی یو رو گذاشته میپرسه سیستمم چند سال جواب گو هست.ادم میمونه چی بگه.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چی بگم والا [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اقا من با اين سيستم بازياي نسل ۸ با چه کيفيتي و رو چه رزولوشني ميتونم بازي کنم
cpu core i7 3370
RAM 8 GIG
GPU GTX 760
این شد یک سوال درست و درمون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سی پی یو شما عالی و رمتون هم کافیه و برای چند تا بازی خاص ممکنه فشار بهش وارد بشه ولی مشکلی پیش نمیاد.کارت گرافیک شما برای رزولوشن 900p مناسب هست و همه بازی ها رو 40 فریم به بالا در میانگین میده که این فریم با نصب اپدیت های بازی و اپدیت کارت گرافیکتون میتونه به 50 هم برسه. برای 1080p هم باید بگم برای بازی هایی مثل واچ داگز و ویچر 3 و یونیتی عملکرد مناسبی نخواهد داشت.در کل سیستم توپی محسوب میشه و میتونه تا حداقل 3 سال بازی ها رو به طور مناسب اجرا کنه.
سلام به همگی میخواستم بپرسم سیستم من بازیای نسل 8 رو چه کیفیتی میتونه راحت اجرا کنه (30 فریم یا یکم بیشتر منظورمه)

cpu: core i5 4670k
Ram: 6gb
gpu: amd r9 270x

سلام عزیز بنظرت سیستم من واسه گیم چطوره؟تا چند سال دیگه میتونه بازی هارو رو کیفیت مدیوم به بالا اجرا کنه؟
cpu:intel core i7 4790 3.6ghz
gpu:evga gtx 750ti super overclock 2gb gddr5
ram:16gb[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]