Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(05-29-2015, 06:04 PM)station نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 05:53 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 05:47 PM)station نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 02:25 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]سلام دوست عزیز عضو جدید هستم و بسیار ممنونم بابت این تاپیک<<من تا یه هفته ی دیگه میخوام یه لپتاپ بگیرم چون ایکس باکس 360 دارم و نمیتونم بازی های باحال جدید رو انجام بدم راستش یه لپتاپ که بتونم کارای گرافیکی و انجام بازی های غول رو انجام بده میخوام تا قیمت 2 میلیون و 500 و خرده ای << :D >>یه لپتاپ هم مد نظرم هست سیستمش رو بهت میگم ببین میتونم تا چند سال دیگه بازی های غوللللل رو انجام بدم یا نه بازی های مد نظرم هم فعلا gta v ,,,motal kombat x,,, و ... هستش لطفا سریع جواب بدید اگه لپتاپ بهتری با این قیمت مد نظر داشتید معرفی کنید لطفا
حالا سیستم:
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 25 × 265 × 385 میلی‌متر - وزن: 2.5 کیلوگرم

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4510U 2.00GHz up to 3.10 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 840M 4GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

لطفاااااا جواب بدید من عاشق اینم با کیبورد و موس بازی کنمو حوصله ی ps4 < Confused >ندارم با تشکر

سلام
برای اینکه بازی های فعلی و آینده باید برای لپ تاپ دور و ور ۵ تومن داشته باشید و جمع کردن یه سیستم مناسب هم همین بودجه رو نیازمنده. بنظرم با بودجه شما میشه یه ps4 خرید و راحت بازی کرد.
ممنون از راهنماییت ولی من دوست دارم یه لپتاپ گیمینگ بخرم تا یه دستگاه راستش من با موافقت خانواده تا 3 میلیون 200 میتونم بخرم و تو این قیمت یهئ لپتاپ ایسوس دیدم سیستمش رو مینویسم اگه بد بود شما لطفا تا این رنج قیمت به من یه لپتاپ بگوممنون
فیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3

حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M 4GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات

راستش بنده سی پی یو این لپ تاپ رو قبول ندارم.برای بازی جواب گو نیست. 
نه شما اشتباه متوجه شدید من یه لپتاپ تا 3 میلیون و دویست مد نظرم هست یه لپتاپ هم خودم فک میکنم خوبه
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 31.7 ~ 29.2 × 251 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.45 کیلوگرم

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات

این مشخصات کامله لپتاپ 3 میلیونی هست و شما گفتین من پی اس فور بخرم اخه من فقط برا گیمینگ نمیخوام برا طراحی هم میخوام با تشکر اگه این سیستم خوب بود بگید اگه نه هم تا 3 میلیون یه پیشنهاد بدید ممنون
(05-29-2015, 06:14 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 06:04 PM)station نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 05:53 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 05:47 PM)station نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 02:25 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]سلام دوست عزیز عضو جدید هستم و بسیار ممنونم بابت این تاپیک<<من تا یه هفته ی دیگه میخوام یه لپتاپ بگیرم چون ایکس باکس 360 دارم و نمیتونم بازی های باحال جدید رو انجام بدم راستش یه لپتاپ که بتونم کارای گرافیکی و انجام بازی های غول رو انجام بده میخوام تا قیمت 2 میلیون و 500 و خرده ای << :D >>یه لپتاپ هم مد نظرم هست سیستمش رو بهت میگم ببین میتونم تا چند سال دیگه بازی های غوللللل رو انجام بدم یا نه بازی های مد نظرم هم فعلا gta v ,,,motal kombat x,,, و ... هستش لطفا سریع جواب بدید اگه لپتاپ بهتری با این قیمت مد نظر داشتید معرفی کنید لطفا
حالا سیستم:
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 25 × 265 × 385 میلی‌متر - وزن: 2.5 کیلوگرم

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4510U 2.00GHz up to 3.10 GHz
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 840M 4GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080

لطفاااااا جواب بدید من عاشق اینم با کیبورد و موس بازی کنمو حوصله ی ps4 < Confused >ندارم با تشکر

سلام
برای اینکه بازی های فعلی و آینده باید برای لپ تاپ دور و ور ۵ تومن داشته باشید و جمع کردن یه سیستم مناسب هم همین بودجه رو نیازمنده. بنظرم با بودجه شما میشه یه ps4 خرید و راحت بازی کرد.
ممنون از راهنماییت ولی من دوست دارم یه لپتاپ گیمینگ بخرم تا یه دستگاه راستش من با موافقت خانواده تا 3 میلیون 200 میتونم بخرم و تو این قیمت یهئ لپتاپ ایسوس دیدم سیستمش رو مینویسم اگه بد بود شما لطفا تا این رنج قیمت به من یه لپتاپ بگوممنون
فیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3

راستش بنده سی پی یو این لپ تاپ رو قبول ندارم.برای بازی جواب گو نیست. 
نه شما اشتباه متوجه شدید من یه لپتاپ تا 3 میلیون و دویست مد نظرم هست یه لپتاپ هم خودم فک میکنم خوبه
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 31.7 ~ 29.2 × 251 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.45 کیلوگرم

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz

این مشخصات کامله لپتاپ 3 میلیونی هست و شما گفتین من پی اس فور بخرم اخه من فقط برا گیمینگ نمیخوام برا طراحی هم میخوام با تشکر اگه این سیستم خوب بود بگید اگه نه هم تا 3 میلیون یه پیشنهاد بدید ممنون

اگر لپ تاپ به کارتون میاد ک هیچ، وگرنه پیشنهاد من خرید سیستم Desktop هست، لپ تاپ ها معمولا گرافیک و پردازنده و در کل کارایی کمتری نسبت به Desktop دارن
یعنی این سیستم بپتاپ برای گیمینگ خوب نیست؟نمیتونم بازی هارو رو الترا اجرا کنم؟؟؟

ایکاش کسی جوابمو میداد و راستی اقا احسان من با این سیستم که الان گفتم دیدم با این لپتاپ تو یوتیوب پسره جی تی ای وی رو رو الترا انجام داد بدون لگ نمیدونم والا با همین لپتاپ ایسوس
(05-29-2015, 06:39 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]یعنی این سیستم بپتاپ برای گیمینگ خوب نیست؟نمیتونم بازی هارو رو الترا اجرا کنم؟؟؟

ایکاش کسی جوابمو میداد و راستی اقا احسان من با این سیستم که الان گفتم دیدم با این لپتاپ تو یوتیوب پسره جی تی ای وی رو رو الترا انجام داد بدون لگ نمیدونم والا با همین لپتاپ ایسوس

عرض کردم که اون لپ تاپ زیاد تعریف نداره سی پی یوش! کارتش هم که یک کارت 2 گیگ ddr3 هست! شما به gta v نگاه نکنید! در دنیای سخت افزار اتفاقات عجیب زیاد رخ میده.! بنده میشناسم شخصی رو که با گرافیک 512 تونست روی های بازی کرایسیس3 رو اجرا کنه!!
اگر همچنان روی لپ تاپ با بودجه 3.2 پافشاری میکنید.پیشنهاد بنده لپ تاپ زیره که با لپ تاپی که شما گفتید تفاوتش توی سلول های باتریش و از همه مهم تر پردازنده شه که از ماله شما خیلی بهتره. اینو پیشنهاد میکنم.
http://www.digikala.com/Product/DKP-4811...8%B3-N56JN
(05-29-2015, 07:34 PM)station نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 06:39 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]یعنی این سیستم بپتاپ برای گیمینگ خوب نیست؟نمیتونم بازی هارو رو الترا اجرا کنم؟؟؟

عرض کردم که اون لپ تاپ زیاد تعریف نداره سی پی یوش! کارتش هم که یک کارت 2 گیگ ddr3 هست! شما به gta v نگاه نکنید! در دنیای سخت افزار اتفاقات عجیب زیاد رخ میده.! بنده میشناسم شخصی رو که با گرافیک 512 تونست روی های بازی کرایسیس3 رو اجرا کنه!!
اگر همچنان روی لپ تاپ با بودجه 3.2 پافشاری میکنید.پیشنهاد بنده لپ تاپ زیره که با لپ تاپی که شما گفتید تفاوتش توی سلول های باتریش و از همه مهم تر پردازنده شه که از ماله شما خیلی بهتره. اینو پیشنهاد میکنم.

واقعا ممنونم بعد این لپتاپی که گفتید دیگه بازی ها رو ررون اجرا میکنه؟بعد من تفاوت سی پی یوش رو نفهمیدم
(05-29-2015, 07:53 PM)alifz81 نوشته است: [ -> ]

واقعا ممنونم بعد این لپتاپی که گفتید دیگه بازی ها رو ررون اجرا میکنه؟بعد من تفاوت سی پی یوش رو نفهمیدم
تفاوتش توی فرکانس پردازنده هست که مال شما از 2 گیگاهترز شروع میشد و پیشنهاد بنده از 2.4 گیگاهرتز. بازی ها رو بله تا حدودی روون اجرا میکنه ولی بازم میگم برای بازی زیاد مناسب نیست.
(05-29-2015, 08:12 PM)station نوشته است: [ -> ]

تفاوتش توی فرکانس پردازنده هست که مال شما از 2 گیگاهترز شروع میشد و پیشنهاد بنده از 2.4 گیگاهرتز. بازی ها رو بله تا حدودی روون اجرا میکنه ولی بازم میگم برای بازی زیاد مناسب نیست.
اییییی خداااا من همیشه بدبختم اه بخدا اشکم در اومده من چه گ.... بخورم الان

(05-29-2015, 08:12 PM)station نوشته است: [ -> ]

اییییی خداااا من همیشه بدبختم اه بخدا اشکم در اومده من چه گ.... بخورم الان
این همه ما بقیه رو راهنمایی میکنم.یک بار هم شما ما رو راهنمایی کنید.
به نظرتون با این تنظیمات و این سیستم و رزولوشن 900p میشه در بازی ویچر 3 میانگین فریم بالای 35 گرفت؟خیلی ممنون.
ram:16 gb 1600mh
cpu:core i7 4770k 3.9 gh
gpu:gtx 660 ti oc
windows:7 64 bit
درایور انویدیا:352.86
هارد:1 ترابایت
اینم تنظیمات

hairworks:off
foliage:medium

ao:hbao
shadow:ultra

grass density:ultra
aa:on
texture:ultra
water:ultra
background charactars:ultra
motion blur:ultra
terrain:ultra
bloom:on
sharpening:on
dof:on
hardware cursor:on
vignetting:on
light shafts:on
chromatic aberation:on
blur:on
detail level:ultra
سلام بچه ها کارتایرافیکی مثل gtx960gtx960 که میتونن بازی هارو با کیفیت فول اچ دی بیارن من که مانیتورم فول اچ دی نیست اون قدرتی که صرف پردازش فول اچ دی میکنه رو صرف بقیه امکانات گرافیکی گیم میکنه یا اینکه همینجور بی استفاده میمونه.بعد باید برای خرید کارت گرافیک به چه مشخصاتی ازش بیشتر توجه کرد و چه مشخصاتی باعث برتری یه کارت نسبت به دیگری میشه.بعد میخواستم بدونم آیا gtx960 مدل قوی ای هست تا سه سال حداقل کار مارو راه بندازه و میانگین قیمتش چنده برای هر شرکت ؟

میخوام سیستم رو آپگرید کنم با این مشخصات
CPU core i5 4750
Graphic geforce gtx 960
Ram دو تا چهار گیگ ddr3
Mother board Asus h81plus
Power Cooler master
هنوز وات مصرفی رو نمیدونم ولی فک میکنم تقریبا پونصد وات باشه
این سیستم الان قوی محسوب میشه؟ تا چند سال میتونه گیما رو روی گرافیک پایین اجرا کنه ؟روی ویچر سه چه فریمی میده و با چه تنظیماتی اجرا میشه؟بعد میخواستم بدونم قیمت کلیش چقدر میشه اگه فقط پاور و کارت گرافیک و یه دونه رم براش بگیرم.ممنون میشم جواب بدید.
(05-30-2015, 01:08 AM)سلام بچه ها کارتایرافیکی مثل gtx960gtx960 که میتونن بازی هارو با کیفیت فول اچ دی بیارن من که مانیتورم فول اچ دی نیست اون قدرتی که صرف پردازش فول اچ دی میکنه رو صرف بقیه امکانات گرافیکی گیم میکنه یا اینکه همینجور بی استفاده میمونه.بعد باید برای خرید کارت گرافیک به چه مشخصاتی ازش بیشتر توجه کرد و چه مشخصاتی باعث برتری یه کارت نسبت به دیگری میشه.بعد میخواستم بدونم آیا gtx960 مدل قوی ای هست تا سه سال حداقل کار مارو راه بندازه و میانگین قیمتش چنده برای هر شرکت ؟ نوشته است: [ -> ]میخوام سیستم رو آپگرید کنم با این مشخصات
CPU core i5 4750
Graphic geforce gtx 960
Ram دو تا چهار گیگ ddr3
Mother board Asus h81plus
Power Cooler master
هنوز وات مصرفی رو نمیدونم ولی فک میکنم تقریبا پونصد وات باشه
این سیستم الان قوی محسوب میشه؟ تا چند سال میتونه گیما رو روی گرافیک پایین اجرا کنه ؟روی ویچر سه چه فریمی میده و با چه تنظیماتی اجرا میشه؟بعد میخواستم بدونم قیمت کلیش چقدر میشه اگه فقط پاور و کارت گرافیک و یه دونه رم براش بگیرم.ممنون میشم جواب بدید.
اگه میشه جواب همه یسوالارو بدین ممنونم. :D هم بالا و هم پایین متن