Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
core i3
کارت گرافیکم هم   asus 7770 2gb ddr5
رم 4
در جواب اقای اینفینیتی.
سیستمت همه چیزش عالیه ولی کارت گرافیکیت پایینه و خیلی بازی ها  روی فول اچ دی مثل بتل 4 و واچ داگز و کرایسیس و مترو و خیلی دیگه تیک خواهد داشت.حتی روی های.در نتیجه به نظرم حتما یک gtx 760 یا r9 280 بخر.کارت گرافیک الانت مید اند هست.

سلام دوست عزیز سیستم من
cpu:core i5 3730 3.10 to 3.40
ram:8gb
vga:gtx 750 ti 2gb gddr5
windows 7 64 bit
hdd:256gb ssd
جواب بدین زود خواهشا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سیستم خوبی دارید ولی برای نسل 8 کم میاره مخصوصا گرافیک و سی پی یو. مخصوصا بازی هایی مثل فارکرای 4 و واچ داگز و یونیتی و ویچر 3 و کرایسیس 3 و بتل 4 و بتمن ارخام نایت.پیشنهاد میکنم مانیتوری با رزولوشن 720p انتخاب کنید تا فریم مناسبی بگیرید و در بازی های نام برده شده روی گرافیک اخر لگ نداشته باشید
ممنون ولی منظورتون از گرافیک آخر حداقل هست یا حداکثر گرافیک ممکن راستی رزلوشن من فول اچ دی هست
چرا اینجا کسی جوابم رو نمیده
core i3
[align=right]کارت گرافیکم هم   asus 7770 2gb ddr5
[align=right]رم 4
منظورم از گرافیک اخر در جه تنظیمات اولترا و بالاست.برای اثبات حرفم میتونید بتل 4 رو بخرید و روی گرافیک اخر بازی کنید.
در جواب اقا علی اصغر رمتون خیلی پایینه و برای نسل 8 حداقل 8 گیم رم احتیاجه.مدل دقیق سی پی یوتون رو هم بنویسید کارت گرافیکتون هم نسبتا پایینه.در کل سیستمتون برای نسل 8 اصلا مناسب نیست.برای نسل 8 حداقل یک همچین سیستمی لازم هست دوستان تا شما همه بازی ها روی روی فول اچ دی و بالای 30 فریم اجرا کنید
سی پی یو core i 7 با 4 هسته و 8 مگ کش
رم 8 گیگ
کارت گرافیک gtx 780 مدل رفرنس یا gtx 770 مدل غیر رفرنس از برند انویدیا
کارت گرافیک r9 280 x یا r9 290 از برند ای ام دی
ویدئو مموری:3 گیگابایت
هارد:500gb با توجه به اینکه بازی ها دارند بسیار حجیم میشند.اگر در کنار بازی به فیلم و موزیک و نرم افزار هم علاقه دارید حداقل باید یک هارد 1 ترابایت رو استفاده کنید.
دوستان لطف کنند کلید تشکر رو هم از ما دریغ نکنند.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون.

ببین من میخوام گرافیکمو بزارم
gtx 760 ocdc2 2gb 256bit 1502megahertz
فقط بگو cpu من این بازی هارو که گفتین رو هایت یا مدیوم میکشه
اولا هایت نیست و های هست.دوما بودجت برای کارت گرافیک چقدره؟پاور و کیس و مادربورد هم خیلی مهمه.مدل اون ها رو هم بگو.در ضمن من هر چی سرچ میکنم همچین سی پی یو رو نمیبینم.مطمئنی درست نوشتی؟

مادربوردم مطمئن هستم عالیه پاورمم تازه عوض کردم 500 تومن براش دادم برا گرافیک بودجم 1100000