Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(10-17-2015, 08:05 PM)mahmood.sa نوشته است: [ -> ]سلام.این سیستم چطوره؟روی full hd میتونم بازیهای جدید اجرا کنم.

CPU: Intel Core i3 3220

GPU: AMD Radeon HD 7850 2g 

Ram:8G

برای نسل هشت صعیفه ، بازی های فعلی رو میتونین مدیوم بزنین ...
(10-17-2015, 08:05 PM)mahmood.sa نوشته است: [ -> ]سلام.این سیستم چطوره؟روی full hd میتونم بازیهای جدید اجرا کنم.

CPU: Intel Core i3 3220

GPU: AMD Radeon HD 7850 2g 

Ram:8G

سلام بر شما
روی 1080 که نمیتونید اجرا کنید. میشه گفت قطعات در حد متناسب هستند و این یعنی مدیوم رو دارید. کارتتون کمی قدیمی محسوب میشه و در حد انتظار نیست.
سلام من سیتمم اینه

Ram : 8 gig

Grafic : gT 630

CPU : CORE i3 3240

میخواستم بدونم بازی mad max رو روی چه حالتی میتونم بازی کنم و اینم بگین که آیا Assassin’s Creed Syndicate رو سیستمم اجرا میشه؟؟ چون شنیدم بهینه سازی خوبی شده و سیستم زیاد بالای نمیخواد لطفا اگه ممکنه ج منو بدین مرسی
(10-17-2015, 08:27 PM)Mamad_Error نوشته است: [ -> ]سلام من سیتمم اینه

میخواستم بدونم بازی mad max رو روی چه حالتی میتونم بازی کنم و اینم بگین که آیا Assassin’s Creed Syndicate رو سیستمم اجرا میشه؟؟ چون شنیدم بهینه سازی خوبی شده و سیستم زیاد بالای نمیخواد لطفا اگه ممکنه ج منو بدین مرسی

گرافیک و CPUت ناجور پایینه برای مدمکس، ولی بازی رو میتونی اجرا کنی و حدود 5-15 فریم ریت هم میگیری، اما مشکل اینجاست که برات لگ خیلی زیاد میزنه.
در مورد Syndicate هم باید بگم، اون سیستم مورد نیاز دقیق نیست، به نظرم که کلا شایعه بوده، چون امکان نداره که نسخه جدید یک بازی از یک فرانچایز، سیستم کمتری نسبت به نسخه قبلی همون فرانچایز بخواد.
(10-17-2015, 08:27 PM)Mamad_Error نوشته است: [ -> ]سلام من سیتمم اینه

برای mad max باید بگم شاید شاید بتونید روی رزولیشن 1024.768 بازی رو اجرا کنید.نه روی 800.600 .برای بازی اسسین باید بگم اون سیستم مورد نیاز شایعست و احتمال اینکه یکی دیگه دربیاد هست.بعدشم اصلا روی بهینه سازی این نسخه بازم نمیشه حساب کرد.حتی اگر خوب بهینه بشه احتمال اینکه با رزولشن خوب اجرا بشه روی این سیستم رو باید کلا دورش خط بکشید
سلام این سیستم فوق فقیرانه  منه قدرتی نداره که بخواهیم بسنجیمش  :( 
  Pes 2016 رو به زور اجرا میکنه

Card graphics : xfx 9500  gt 
Ram: 2GB Apacer  1333
Cpu: Intel pentium
Minboard:gigabyte ga-p41t-d3
میخواستم یه رم دو دیگه بندازم روش و یه کارت گرافیک تا 200 تومان  
1- کارت گرافیکی در این حد قیمت میتوانید بهم معرفی کنید 
2- به نظرتان میتونه FIFA 16 و Mortal-Kombat-X و watch dogs رو اجرا کنه روی چه کیفیتی
 ببخشید اگه سوال های بی ربطی پرسیدم و خیلی قدیمی حرف زدم
سلام طی اخریت تغییرات انجام شده 

Z97X_k gameing asrock
I7 4790K
Corsair 16gb 2400
Sapphire R9 Fury Tri x

(10-21-2015, 03:23 PM)سبحان اسپایک نوشته است: [ -> ]سلام این سیستم فوق فقیرانه  منه قدرتی نداره که بخواهیم بسنجیمش  :( 

2- به نظرتان میتونه FIFA 16 و Mortal-Kombat-X و watch dogs رو اجرا کنه روی چه کیفیتی

سلام
هیچ کدوم رو متاسفانه نمیتونه اجرا کنه ، برای اینکه نتیجه خوب بگیرید حداقل باید 2 تومن هزینه کنید
(10-21-2015, 03:23 PM)سبحان اسپایک نوشته است: [ -> ]سلام این سیستم فوق فقیرانه  منه قدرتی نداره که بخواهیم بسنجیمش  :( 

(10-21-2015, 03:37 PM)Amir Hidden نوشته است: [ -> ]سلام طی اخریت تغییرات انجام شده 

Z97X_k gameing asrock
I7 4790K
Corsair 16gb 2400
Sapphire R9 Fury Tri x

سلام
هیچ کدوم رو متاسفانه نمیتونه اجرا کنه ، برای اینکه نتیجه خوب بگیرید حداقل باید 2 تومن هزینه کنید

یعنی low با رزولوشن پایین هم نمیشه اجرا کرد چون FAR CRY 3 رو میگفتند نمیتونم ولی با کیفیت و متوسط اجراش کردم
(10-21-2015, 05:16 PM)سبحان اسپایک نوشته است: [ -> ]یعنی low با رزولوشن پایین هم نمیشه اجرا کرد چون FAR CRY 3 رو میگفتند نمیتونم ولی با کیفیت و متوسط اجراش کردم

فکر نکنم روون اجرا کنه.
شما سیستمتون کلا قدیمی شده اضافه کردن رم و حتی ارتقا گرافیک هم شاید کمکی نکنه... کلا بهتره تعویض کنید. حداقل هم 1 میلیون و 600-700 لازمه برای بازی های نسل هشت
GPU : geforce gtx 750 ti

cpu : intel ® core ™ i5-4440cpu @ 3.10 ghz

memory : 8

بازی های جدید را چه حد اجرا میکند و تا چند وقت دیگه دوام داره؟