Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اقا call of duty advance رو این سیستم میاد 
Ram 6
CPU quad core phenoem 9650 2.3 گرافیک amd radeon 6670 4gig
(02-09-2016, 09:04 PM)Please نوشته است: [ -> ]اقا call of duty advance رو این سیستم میاد 
Ram 6

ممنون  چه قدر به ادم جواب دادید
دوستان دوتا کارت گرافیک sli بکنید حافظشون رو هم دیگه جمع نمیشن بلکه فقط حافظه یک کارت در اختیارتون میزاره ولی مایکروسافت گفته این قابلیت در ویندوز 10 فعال میشه ولی با تست هایی که کردم فعلا فقط حافظه یک کارت رو میده . ایمیل زدم به مایکروسافت گفتن این قابلیت طی به روز رسانی در اینده عرضه میشه تاریخ دقیقی هم نگفتن
Pleaseاقا call of duty advance رو این سیستم میاد 
Ram 6
CPU quad core phenoem 9650 2.3 گرافیک
amd radeon 6670 4gig

اره اجرا که میشه ولی باید تست کنید که ببینید روی چه تنظیماتی میتونید روون بازیش کنید

به نظر من روی LOW-MED ینی یه جورایی تنظیمات custom میتونید حدود 30 فریم بگیرید

البته این نظر من بود و فقط یک گمان هست. بهترین راه اینه که خودتون بازی رو اجرا کنید ببینید چطوره.

(02-09-2016, 11:42 PM)*AHMAD* نوشته است: [ -> ]دوستان دوتا کارت گرافیک sli بکنید حافظشون رو هم دیگه جمع نمیشن بلکه فقط حافظه یک کارت در اختیارتون میزاره ولی مایکروسافت گفته این قابلیت در ویندوز 10 فعال میشه ولی با تست هایی که کردم فعلا فقط حافظه یک کارت رو میده . ایمیل زدم به مایکروسافت گفتن این قابلیت طی به روز رسانی در اینده عرضه میشه تاریخ دقیقی هم نگفتن

دوست عزیز ابتدا پست اول رو بخونید سپس تصمیم به پست گذاشتن توی تاپیک مربوطه بگیرید.
الآن پست شما هیچ ربطی به این تاپیک نداشت و این تاپیک در واقع واسه اینه که دوستان سیستمشون رو بگن و جواب بگیرن که سیستمشون چطوره و برای مثال فلان بازی رو میتونن بازی کنن یا نه.
پ.ن: گرچه اون موقع که خودمم مدیر بودم خیلی از اولش با این تاپیک مخالف بودم:|
http://gamesystemrequirements.com/game/alekhines-gun
دوستان این سیستم واقعی هست ؟
(02-10-2016, 12:13 PM)van helsing نوشته است: [ -> ]Pleaseاقا call of duty advance رو این سیستم میاد 
Ram 6
CPU quad core phenoem 9650 2.3 گرافیک
amd radeon 6670 4gig

اره اجرا که میشه ولی باید تست کنید که ببینید روی چه تنظیماتی میتونید روون بازیش کنید

به نظر من روی LOW-MED ینی یه جورایی تنظیمات custom میتونید حدود 30 فریم بگیرید

البته این نظر من بود و فقط یک گمان هست. بهترین راه اینه که خودتون بازی رو اجرا کنید ببینید چطوره.

(02-09-2016, 11:42 PM)*AHMAD* نوشته است: [ -> ]دوستان دوتا کارت گرافیک sli بکنید حافظشون رو هم دیگه جمع نمیشن بلکه فقط حافظه یک کارت در اختیارتون میزاره ولی مایکروسافت گفته این قابلیت در ویندوز 10 فعال میشه ولی با تست هایی که کردم فعلا فقط حافظه یک کارت رو میده . ایمیل زدم به مایکروسافت گفتن این قابلیت طی به روز رسانی در اینده عرضه میشه تاریخ دقیقی هم نگفتن

دوست عزیز ابتدا پست اول رو بخونید سپس تصمیم به پست گذاشتن توی تاپیک مربوطه بگیرید.
الآن پست شما هیچ ربطی به این تاپیک نداشت و این تاپیک در واقع واسه اینه که دوستان سیستمشون رو بگن و جواب بگیرن که سیستمشون چطوره و برای مثال فلان بازی رو میتونن بازی کنن یا نه.
پ.ن: گرچه اون موقع که خودمم مدیر بودم خیلی از اولش با این تاپیک مخالف بودم:|
دوست عزیز شما سوال دوست عزیز رو که بالاتر از تایپیکم هست رو نگاه کنید که گفته اگه sli کنم حافظش میشه 8 گیگ رو کارت gtx 960. شما اگر دقت بکنین متوجه میشین بنده هم یکی از اعضای قدیمی گیمفا هستم که یوزرم رو از دست دادم هر چی تایپیک زده بودم دیگه تو سابقه این یوزر جدیدم نیست. خودم مراعات میکنم

موفق باشید
(02-10-2016, 07:04 PM)Please نوشته است: [ -> ]http://gamesystemrequirements.com/game/alekhines-gun
دوستان این سیستم واقعی هست ؟

بله درسته:

http://store.steampowered.com/app/406720/
(02-09-2016, 09:04 PM)Please نوشته است: [ -> ]اقا call of duty advance رو این سیستم میاد 
Ram 6
اقاwolfenstein the new order رو میاره
Cpu i3 4160
Gpu gtx 960 2gb
Ram 8gb
سلام رفقا cpu core i7 6820HK dual gtx 980 and one gtx 980ti (graphic amplifier ) ram 64 ddr4 2800mhz boost با این سیستم لپتاپ تا چند سال دیگه میتونه بازیارو  روی بهترین حالت بیاره ؟