Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(01-01-2017, 05:02 PM)ALIII_SABERI نوشته است: [ -> ]سلام من لنوو z510 دارم core i7 ram6 2gb gt740m
میخوام بدونم اوورواچ بهتر اجرا میشه یا تایتان فال ۲ یا اگه اجرا میشن رو چه حالتی یه نرخ فریم ثابت میگیرم؟ و برا انلاین کدومشون هیجان انگیز تر و بهترن؟ با تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

از نظر بنده اورواچ بهتره چون هم گوتی شده هم اکثرا ازش تعریف میکنن
overwatch رو روی کیفیت low و 720p میتونید 60 فریم بگیرید و با همین حالت روی کیفیت medium میتونید 50 فریم بگیرید که نسبتا خوبه
اما در اجرای Titanfall 2 فک کنم به مشکل بر بخورید 
اگه میتونید رمتون رو به 8 ارتقا بدید و یک گرافیک gtx 960 هم بندازید روش عالی میشه
خوب با این اوضاعی که من اینجا میبینم نصف چیزهایی که به کاربر ها گفته میشه اشتباه هستش S0 (43) S0 (43) 

شما ها هنوز هم که هنوزه یاد نگرفتید . تا موقعی که یک بازی رو خودت روی سیستمی که داری با ستاپ کاستوم خودت ( که مطمعن هستم همه دارند ) تست نکنی نمیتونی نظر بدی بگی اوهههه نه با این سیستم نمیشه یا با اون یکی میخورتش

این چیز ها اشتباه بزرگی هستش که فقط و فقط از کاربرها و گیمیر های ایرانی خودمون بر میاد . Wall

برای مثال : خودت میخوام برم با کارت گرافیکی که تقریبآ 7 شایدم 8 سال که تا حالا دارمش می خوام برم بتل 1 بزنم تو رگ .

کارت گرافیکم هم    POWER COLOR AMD HD 5570 هستش . 2 گیگ SSR3 S0 (2) 

به زودی با اخبارش بر میگردم . درضمن برای اون هایی که منو نمیشناسن من خودم نزدیک دو سال تو همین تاپیک بودم . از همون موقع که این تاپیک ایجاد شد S0 (2)
(01-01-2017, 07:50 PM)Avenged Devil نوشته است: [ -> ]خوب با این اوضاعی که من اینجا میبینم نصف چیزهایی که به کاربر ها گفته میشه اشتباه هستش S0 (43) S0 (43) 

شما ها هنوز هم که هنوزه یاد نگرفتید . تا موقعی که یک بازی رو خودت روی سیستمی که داری با ستاپ کاستوم خودت ( که مطمعن هستم همه دارند ) تست نکنی نمیتونی نظر بدی بگی اوهههه نه با این سیستم نمیشه یا با اون یکی میخورتش

این چیز ها اشتباه بزرگی هستش که فقط و فقط از کاربرها و گیمیر های ایرانی خودمون بر میاد . Wall

برای مثال : خودت میخوام برم با کارت گرافیکی که تقریبآ 7 شایدم 8 سال که تا حالا دارمش می خوام برم بتل 1 بزنم تو رگ .

به زودی با اخبارش بر میگردم . درضمن برای اون هایی که منو نمیشناسن من خودم نزدیک دو سال تو همین تاپیک بودم . از همون موقع که این تاپیک ایجاد شد S0 (2)

dadash chi shod khabar nadadi?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01-01-2017, 07:50 PM)Avenged Devil نوشته است: [ -> ]خوب با این اوضاعی که من اینجا میبینم نصف چیزهایی که به کاربر ها گفته میشه اشتباه هستش S0 (43) S0 (43) 

سلام
ببخشید این جواب ها کاملا یک پیش بینی هستند ، مثل پیش بینی هوا که ممکن درست از آب در بیاد یا اشتباه در بیاد!
(01-15-2017, 06:57 PM)Im Gamer نوشته است: [ -> ]
(01-01-2017, 07:50 PM)Avenged Devil نوشته است: [ -> ]خوب با این اوضاعی که من اینجا میبینم نصف چیزهایی که به کاربر ها گفته میشه اشتباه هستش S0 (43) S0 (43) 

سلام
ببخشید این جواب ها کاملا یک پیش بینی هستند ، مثل پیش بینی هوا که ممکن درست از آب در بیاد یا اشتباه در بیاد!
بله درسته اصلا هیچ کسی حق نداره بگه شما اشتباه میگی من درست میگم. وقتی می تونه همچین حرفیه بزنه که با مدرک ثابت کنه حرف دیگری غلطه بعد اون اقا گفتن که تا روی سیستم تست نکنی نمیشه والله ما ها هم روی هوا نمیگیم روی سیستم خودمون تست کردیم و به قول اقای i am gamer ممکن هست درست در نیاد.
درود 
ببخشید یه سوال داشتم 
میدونم که به موضوع  این تاپیک ربطی نداره
ولی جای دیگه ای پیدا نکردم که بخوام مطرح کنم.. 
کارت گرافیک nvidia gt 730 به مادربرد p41t_d3p میخوره؟ 
میتونه از تمام قدرت کارت گرافیک استفاده کنه یا اینکه نیاز هست که مادربرد هم ارتقا بدم؟
(01-20-2017, 10:59 AM)reza_pilot نوشته است: [ -> ]درود 
ببخشید یه سوال داشتم 
میدونم که به موضوع  این تاپیک ربطی نداره
ولی جای دیگه ای پیدا نکردم که بخوام مطرح کنم.. 
کارت گرافیک nvidia gt 730 به مادربرد p41t_d3p میخوره؟ 
میتونه از تمام قدرت کارت گرافیک استفاده کنه یا اینکه نیاز هست که مادربرد هم ارتقا بدم؟
اقا گرافیکی که میگی انچنان قدرتی نداره.محض اطلاع گفتم.اگر برای بازی های جدید می خوای زیاد جالب نیست.
سلام دوستان میخوام بازی rise of the tomb raider رو روی سیستمم اجرا کنم خواستم بدونم ایا اجرا میشه اگه میشه با چه کیفیتی پایین متوسط یا عالی مشخصات سیستمم اینه:
Processor: AMD FX 6-core
Memory: 8gb ram
Graphics: ASUS AMD radeon hd 6770 gddr5
(01-25-2017, 12:50 AM)HI1992 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان میخوام بازی rise of the tomb raider رو روی سیستمم اجرا کنم خواستم بدونم ایا اجرا میشه اگه میشه با چه کیفیتی پایین متوسط یا عالی مشخصات سیستمم اینه:
Processor: AMD FX 6-core
Memory: 8gb ram
Graphics: ASUS AMD radeon hd 6770 gddr5

من رو gt740m
رم ۸
core i7 4702mq
رو مدیوم بین ۲۵ تا ۳۰ فریم میگیرم
سلام میخوام بدونم با این سیستم رزیدنت اویل ۷ و چجوری میتونم رو رزولیشن ۹۰۰p و ۱۰۸۰p ب ترتیب اجرا کنم
Gtx960
8gb
Corei5 4670k