Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام چرا ج نمیدین من گفتم سیستمم اینه

CPU : Intel Core i3 3240 @ 3.40GHz

Ram : 8 Gig

VGA/GPU \Memory : Geforce GT630 2Gig

میخواستم بدونم بازی هایی که 2015 میاد رو سیستم من جواب میده؟

گفتین گرافیکت برای 2015 پایینه عوض کن من تاحالا فک میکردم cpu من پایینه فقط حالا که میگین گرافیکت پایینه یعنی رو low یا medium هم نمیشه بازی کرد؟
(11-02-2014, 03:41 PM)'Mamad_Error' نوشته است: [ -> ]سلام چرا ج نمیدین من گفتم سیستمم اینه

CPU : Intel Core i3 3240 @ 3.40GHz

Ram : 8 Gig

VGA/GPU \Memory : Geforce GT630 2Gig

میخواستم بدونم بازی هایی که 2015 میاد رو سیستم من جواب میده؟

گفتین گرافیکت برای 2015 پایینه عوض کن من تاحالا فک میکردم cpu من پایینه فقط حالا که میگین گرافیکت پایینه یعنی رو low یا medium هم نمیشه بازی کرد؟

دوست عزیز کلا کارت گرافیک شما ضعیفه و به درد گیم نمی خوره فکر کنم با این بازی هایی که داره میاد حتی شما رو low بازی کنی.Cpu هم باید یه core i5 بگیری حله ولی رمت خوبه حتی اگه cpu رو هم عوض نکردی باید گرافیکت رو عوض کنی چون کلا به درد نمی خوره.

چه گرافیکی بخرم؟ اسمشو بگین دقیق که خوب باشه گرونم نباشه زیاد  چون زیاد پول ندارم
(11-02-2014, 03:46 PM)'Mamad_Error' نوشته است: [ -> ]چه گرافیکی بخرم؟ اسمشو بگین دقیق که خوب باشه گرونم نباشه زیاد  چون زیاد پول ندارم

شما چقدر می تونید هزینه کنید؟ قیمت رو بگو تا بهت بگم؟

من بین 300 تا 400
(11-02-2014, 03:50 PM)Mamad_Error نوشته است: [ -> ]من بین 300 تا 400

با سلام
دوست عزیز یک نصیحت از طرف بنده حقیر که خیلی وقته تو کار قطعات هستم شما با این پول سعی کنید یک گرافیک دست دوم بخرید .
چرا که با این پول گرافیک قدرتمند نو نمیشه خرید ولی همون 500 تومنی هارو میشه دست دوم تمیز تو این رنج خرید مثل Gt 750 که کار شما رو
راه میندازه یا از سری 6000 یا 7000 amd 
هر چند بازم تصمیم با شماست .

شمرنده بنده سوالات شما رو ندیده بودم شما می تونید روی Low بر راحتی بازی کنید ولی این بستگی به خودتون داره مثلا بنده به شخصه اهمیت زیادی به گرافیک نمی دم
بیشتر گیم پلی بازی برام مهمه هرچند از بازی هایی که هایپ زیادی می کنند انتظار گرافیک بالا رو دارم .

موفق باشید
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(11-02-2014, 04:15 PM)'Paraziiit' نوشته است: [ -> ]
(11-02-2014, 03:50 PM)'Mamad_Error' نوشته است: [ -> ]من بین 300 تا 400

با سلام
دوست عزیز یک نصیحت از طرف بنده حقیر که خیلی وقته تو کار قطعات هستم شما با این پول سعی کنید یک گرافیک دست دوم بخرید .
چرا که با این پول گرافیک قدرتمند نو نمیشه خرید ولی همون 500 تومنی هارو میشه دست دوم تمیز تو این رنج خرید مثل Gt 750 که کار شما رو

شمرنده بنده سوالات شما رو ندیده بودم شما می تونید روی Low بر راحتی بازی کنید ولی این بستگی به خودتون داره مثلا بنده به شخصه اهمیت زیادی به گرافیک نمی دم
بیشتر گیم پلی بازی برام مهمه هرچند از بازی هایی که هایپ زیادی می کنند انتظار گرافیک بالا رو دارم .

موفق باشید

دوست عزیز حرف شما کاملا منطقی ولی من فکر نکنم با اون کارت گرافیک بشه بازی هایی که الان داره میاد رو بازی کرد.الان برای بازی های که داره میاد باید بالای 800 هزار تومن پول داد ولی با 600 تومن می تونه Geforce GTX 650Ti بگیره و روی 500 تومن هم Geforce GTX 550 رو می تونه بگیره.

قرار شد که اینجا به بخش مشاوره برای خرید قطعات تبدیل نشه.
قبلا راجع به این موضوع تذکر داده بودم.
اگه قرار باشه که این تاپیک از محور اصلیش خارج شه،بهتره که بسته شه.
برای بحث مشاوره در خرید قطعات،تاپیک هست!

(11-02-2014, 04:42 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]
(11-02-2014, 04:15 PM)'Paraziiit' نوشته است: [ -> ]
(11-02-2014, 03:50 PM)'Mamad_Error' نوشته است: [ -> ]من بین 300 تا 400

با سلام

موفق باشید

دوست عزیز حرف شما کاملا منطقی ولی من فکر نکنم با اون کارت گرافیک بشه بازی هایی که الان داره میاد رو بازی کرد.الان برای بازی های که داره میاد باید بالای 800 هزار تومن پول داد ولی با 600 تومن می تونه Geforce GTX 650Ti بگیره و روی 500 تومن هم Geforce GTX 550 رو می تونه بگیره.

با سلام خدمت شما دوست عزیز بله حرف شما هم کاملا درسته ولی شما به قیمتی که بنده خدا توان پرداخت داره آیا توجه کردید ؟
بله این گرافیک آن چنان جواب گو نیست و این مثالی بود برای راهنمایی دوست خوبمون که مطلب بنده رو متوجه بشند .

موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(11-02-2014, 04:49 PM)station نوشته است: [ -> ]قرار شد که اینجا به بخش مشاوره برای خرید قطعات تبدیل نشه.
قبلا راجع به این موضوع تذکر داده بودم.
اگه قرار باشه که این تاپیک از محور اصلیش خارج شه،بهتره که بسته شه.
برای بحث مشاوره در خرید قطعات،تاپیک هست!

با سلام خدمت مدیر محترم چشم شرمنده اشتباه از بنده بود از این به بعد توجه بیشتری میشه .

با تشکر از شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Intel core i5-3337U.......2.7 GHz
[align=right]Nvidia Geforce GT 720i
[align=right]4 GB DDR3 Memory
[align=right]