Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(12-08-2014, 12:14 AM)Alireza25 نوشته است: [ -> ]سلام این سیستم منه
cpu:intel core i7 4960
gpu: nvidia geforce gtx 69
ram:16 gb  (در ضمن اینو بگم که برای جور کردن این سیستم چند ماه کار کردم و از بانک وام گرفتم و..... هزار درد و مشکل پس فکر نکنید همینجوری راحت خریدم!!!)
حالا سوال اینجاست:کارت گرافیک من تا چند سال میتونه دوام بیاره تو بازی ها؟
آیا عوض کردن این کارت گرافیک با gtx 980 کار عاقلانه اییه؟
فرق این دوتا چقدره؟
ممنون[/size][/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درود بر شما دوست عزیز
سیستم که خیلی خوب هستش و میتونه به راحتی بازی های روز رو بروی Ultra اجرا کنه .
دوست عزیز پیش بینی نمیشه کرد ولی تا یک سال دیگه جواب گو هست .
در مورد فرق بین 2 کارت خیلی هستش از نظر قدرت و اینکه یه نکته رو باید در نظر بگیرید 690 سال 2012 اومده بیرون و 980امسال یعنی 2014 .
بستگی به خودتون و بودجتون داره ولی اگه بتونید 690 رو بفروشید و 980 تهیه کنید سود میکنید چرا که بار عظیمی از رو دوش پاورتون بر میدارید (در حدود 140 وات)

امیدوارم که جواب سوالات تون رو گرفته باشید
بازم سوالی داشتید بنده در خدمتم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[font][bgcolor=#e7e7e7]ممنون از جوابتون.[/bgcolor][/font][font][bgcolor=#e7e7e7]شاید باورت نشه ولی من با این کارت گرافیک تو بعضی صحنه های AC:unity افت فریم داشتم!!(البته تنظیمات رو ultra بود) از اون زمان به بعد نشونه های پیری این کارتو کم کم حس کردم! [/bgcolor][/font][font][bgcolor=#e7e7e7]پس تو اولین فرصت کارت گرافیک رو تعویض میکنم.[/bgcolor][/font]
سلام داداش
cpu:intel core i7 4710 HQ 2.50 GHz up to 3.50 GHz
ram:16 GB DDr3
gpu:NVIDIA Geforce Gtx 850 M GDDR5 2G

salam male man cpu core i7 2.5 up to 3..7 ram:16gb ddr3L   vga:gtx860m gddr5 4gb chetore?????
(12-08-2014, 12:57 AM)moein 99 نوشته است: [ -> ]سلام داداش
cpu:intel core i7 4710 HQ 2.50 GHz up to 3.50 GHz
ram:16 GB DDr3
gpu:NVIDIA Geforce Gtx 850 M GDDR5 2G

درود بر شما دوست عزیز
ورودتون رو به انجمن گیمفا تبریک میگم [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
لپ تاپ خوبی هستش و میتونه بیشتر بازی هارو بروی High و Ultra اجرا کنید و لذت ببرید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نکته : هرچند لازم به گفتن نیست ولی اگه یک کول پد تهیه کنید برای لپ تاپ خیلی بهتره .
سوال دیگه ای داشتید بنده در خدمتم
[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
موفق و پیروز باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-08-2014, 01:45 AM)sampunisherman نوشته است: [ -> ]salam male man cpu core i7 2.5 up to 3..7 ram:16gb ddr3L   vga:gtx860m gddr5 4gb chetore?????

درود بر شما دوست عزیز
ورودتون رو به انجمن گیمفا تبریک میگم [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
لپ تاپ خوبی هستش و میتونه بیشتر بازی هارو بروی High و Ultra اجرا کنید و لذت ببرید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
دوست من انجمن به زبان فارسی هستش خواهشا از تایپ حروف پینگلیش پرهیز کنید
[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
نکته : هرچند لازم به گفتن نیست ولی اگه یک کول پد تهیه کنید برای لپ تاپ خیلی بهتره .
سوال دیگه ای بود بنده در خدمتم
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
موفق و پیروز باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با سلام خدمت گیمفایی ها بنده یک سوال دارم که خواش می کنم عصبانی نشید ایا بهینه کردن بازی موجب کمتر شدن سیستم مورد نیاز بازی ها می شود

(12-08-2014, 04:47 PM)'amirreza ati' نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت گیمفایی ها بنده یک سوال دارم که خواش می کنم عصبانی نشید ایا بهینه کردن بازی موجب کمتر شدن سیستم مورد نیاز بازی ها می شود

درود بر شما
موجب کمتر شدن نمیشه ، موجب راحت تر اجرا شدن و استفاده بهینه از سخت افزار میشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

سلام سیستم من بازی cod:ad رو روان اجرا میکنه
مال من بهتره یا ps4
​CPU:Intel core i7
ram : 6 GB ddr3
​گرافیک : Geforce 830m 2GB

با سلام و درود فراوان خدمت گیمفایی های عزیز اقا بازی دراگون ایج اینکوزیشن به این سیستم می خورد

Ram:8gig
Cpu:intel core i5 3.1 حالت توربو 4ghz
Graphic card:amd radeon r7 250
HDD:1T
بعد اگه میخوره روی چه کیفیتی

(12-08-2014, 07:55 PM)amirreza ati نوشته است: [ -> ]با سلام و درود فراوان خدمت گیمفایی های عزیز اقا بازی دراگون ایج اینکوزیشن به این سیستم می خورد

Ram:8gig
Cpu:intel core i5 3.1 حالت توربو 4ghz
Graphic card:amd radeon r7 250
HDD:1T
بعد اگه میخوره روی چه کیفیتی 

درود بر شما دوست عزیز بازی مورد نظر شما هنوز کرک نشده و باید نسخه اصلی رو تهیه کنید .
امکان کشیدنش هست ولی بازی نقشه بزرگی داره و امکان افت فریم هستش .
موفق و پیروز باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img].

(12-08-2014, 05:31 PM)s_karimi79 نوشته است: [ -> ]سلام سیستم من بازی cod:ad رو روان اجرا میکنه
مال من بهتره یا ps4
​CPU:Intel core i7
ram : 6 GB ddr3
​گرافیک : Geforce 830m 2GB

درود بر شما دوست عزیز
خواهشا از این نوع سوال ها نپرسید که لپ تاپ من بهتره یا Ps4 .  (این سوال ها باعث بحث بیخود در انجمن میشه)
لپ تاپ بدی نیست ولی ضعیف هستش و گرافیکتون کم میاره برای بازی های آینده . (اجرا میشه و میتونید بروی Medium اجرا کنید با فریم خوب)
امیدوارم جواب تون رو گرفته باشید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]