Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(12-12-2014, 09:22 PM)emad emami نوشته است: [ -> ]سلام خدمت شما دوستان عزیز.

می خواستم بپرسم با سیستم:

CPU:core i3-3240.3.40 GHz
RAM:8gb DDR3
VGA:GTX 650

میتونم بازی های
AC:Unity-COD:AD-FARCRY 4
رو اجرا کنم و رو چه سطحی؟ ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدین ممنون.

و یه سوال دیگه بازی The CREW بخش افلاین هم داره؟برا PC?

درود بر شما دوست عزیز
سیستم خوبی دارید و میتونه به راحتی بازی های ذکر شده رو اجرا کنه اینجوری که خودم تست کردم شما میتونی بروی High بازی کنی ولی امکان افت فریم تو درگیری های Farcray هستش [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] که مشکل خواصی نیست .
بازی The Crew کاملا آنلاینه و هنوز هم کرک نشده [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

موفق و پیروز باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-13-2014, 12:15 PM)foli نوشته است: [ -> ]ram= 4gb
 2core cpu 2.1ghz pentium
graphic radeon 7470 m 1gb

درود بر شما دوست عزیز
متاسفانه لپ تاپ تون ضعیف هستش و نمیتونه به راحتی بازی های روز رو اجرا کنه 
[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
موفق و پیروز باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلام من دیروز یه لپ تاپ سفارش دادم با این مشخصات
RAM:12GB
CPU:core i7 3.5 ghz
gpu:NVIDIA GeForce GTX850 4GB
hdd:1TB
 به نطر شما تا کی بازی های روز رو راحت اجرائ میکنه

(12-13-2014, 02:03 PM)'gomnam3' نوشته است: [ -> ]سلام من دیروز یه لپ تاپ سفارش دادم با این مشخصات

درود بر شما دوست عزیز
کاش مدلش رو میگفتید اینجوری بهتر بود ولی کلا سیستم قوی هستش و اگه از سری گیمینگ MSI [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] باشه باید بگم به راحتی میتونه بازی هارو بروی ultra مثل هلو اجرا کنه .
دوست عزیز تاپیک فقط سنجش سیستم هستش و نه پیش بینی آینده [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] (آدم از فردا خبر نداره )

(12-13-2014, 02:43 PM)'Paraziiit' نوشته است: [ -> ]
(12-13-2014, 02:03 PM)'gomnam3' نوشته است: [ -> ]سلام من دیروز یه لپ تاپ سفارش دادم با این مشخصات

درود بر شما دوست عزیز
کاش مدلش رو میگفتید اینجوری بهتر بود ولی کلا سیستم قوی هستش و اگه از سری گیمینگ MSI [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] باشه باید بگم به راحتی میتونه بازی هارو بروی ultra مثل هلو اجرا کنه .
دوست عزیز تاپیک فقط سنجش سیستم هستش و نه پیش بینی آینده [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] (آدم از فردا خبر نداره )

با تشکر از دوست عزیزم جناب[font][size=11px] [/size][/font]Paraziiit کبیر استاد بنده این رو هم باید بگم که غیر از سخت افزار قوی باید به نوع بهینه شدن بازی ها توجه کرد چون اگه یک بازی به درستی بهینه نشده باشه با سخت افزار های موجود سیستم هر چی هم قوی باشه بازم توی بازی مشکل پیدا خواهید کرد.
و شما هم مطمئن باشید به صورت حدسی شاید تا سه سال اینده بتونید بازی ها رو بازی کنید این یه حدس تخمینی بود شاید دیدید همین فردا یه بازی اومد که روی لپتاپ شما با مشکل مواجه شد.
دنیا رو چه دیدی!

درود بر شما دوست عزیز

/quote]

مدل لپ تاپ من
ASUS G56JK می باشد

(12-13-2014, 03:04 PM)'gomnam3' نوشته است: [ -> ]

درود بر شما دوست عزیز

مدل لپ تاپ من
ASUS G56JK می باشد

Asus هم سری ROG ش واقعا خوبه و قطعاتش با یکدیگر خیلی  هماهنگ  اند .
ولی من داشتم بنچمارک های کارت رو میدیدم و متوجه شدم 850 کلا با بازی های یوبی مشکل داره (کیه که نداشته باشه )
نمیتونه بروی ultra با 60 فریم اجرا کنه .  (هرچند مشکل از شرکت سازنده بازی هستش و گرافیک مشکلی نداره)

سلام  امروز خریدم    vga g1 gaming 980    ram 2x16gb cpu core i7 5820k six core   چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(12-13-2014, 10:16 PM)'sampunisherman' نوشته است: [ -> ]سلام  امروز خریدم    vga g1 gaming 980    ram 2x16gb cpu core i7 5820k six core   چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مبارکتون باشه دوست عزیز [img]images/smi/s0 (62).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
موفق و پیروز باشید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

سسیستم من 
CPU:core i5 3.30GHz
display:amd r9 280 3gb gddr5
RAM:8gb
به نظرتون می تونم gta v و بازی ها سنگین رو روی ultra بازی کنم[img=18x18]images/smi/s0 (38).gif[/img]
(12-13-2014, 10:27 PM)'Aden force' نوشته است: [ -> ]سسیستم من 
CPU:core i5 3.30GHz
display:amd r9 280 3gb gddr5
RAM:8gb
به نظرتون می تونم gta v و بازی ها سنگین رو روی ultra بازی کنم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

دوست عزیز تا سیستم مورد نیاز بازی منتشر بشه هیچکسی نمیتونه در این مورد که این بازی روی سیستم شما چطوری اجرا میشه رو بده.
ولی شما میتونید بازی ها رو با کیفیت high یا ultra بازی کنید ولی غیر از سیستم بستگی به خود بازی و ویندوز و خیلی چیز های دیگه هست.
ولی در کل شما سیستم خوبی دارید و میتونید بازی ها رو به راحتی اجرا کنید.