Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(12-30-2014, 10:32 AM)'station' نوشته است: [ -> ]
(12-30-2014, 01:25 AM)'mohamadrhm' نوشته است: [ -> ]سلام لطفا قدرت لپ تاپ منم بگید asus k45v
cpu : Intel Core i5 3210M 2.5GHz 3.1 GHz
ram : 4gb ddr3
graphic: NVIDIA geforce 610m ddr3 vram  2GB
به عنوان مثال بازیه sniper elite 3 رو باید بزارم روی کیفیت پایین که بدون لگ اجرا بشه :(
متاسفانه نمیشه گرافیک رو ارتقاع داد ولی اگ بدونم با ارتقای رم میتونم بازی های جدید مثل assissan (این جدیدشو[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]) و... رو به راحتی و بدون لگ اجرا کنم رم رو 8 میکنم
از بین بازی های معروف و شاخ کدومارو میتونم بازی کنم؟

سلام
حتی اگر بشه رم رو هم عوض کرد،نمیتونید کاری با گرافیک کرد!
گرافیک و رم و پردازنده اصلا مناسب بازی های فعلی و آینده نیستند.
در مورد یونیتی هم بگم که این بازی خیلی بد  بهینه شده و حتی بهترین سیستم هم شاید تا 50 یا 55 فریم بگیره.

به نظرتون میتونم GTA V رو روی low یا very low اجرا کنم؟؟
(12-30-2014, 04:21 PM)'mohamadrhm' نوشته است: [ -> ]
(12-30-2014, 10:32 AM)'station' نوشته است: [ -> ]
(12-30-2014, 01:25 AM)'mohamadrhm' نوشته است: [ -> ]سلام لطفا قدرت لپ تاپ منم بگید asus k45v
cpu : Intel Core i5 3210M 2.5GHz 3.1 GHz
ram : 4gb ddr3
graphic: NVIDIA geforce 610m ddr3 vram  2GB
به عنوان مثال بازیه sniper elite 3 رو باید بزارم روی کیفیت پایین که بدون لگ اجرا بشه :(
متاسفانه نمیشه گرافیک رو ارتقاع داد ولی اگ بدونم با ارتقای رم میتونم بازی های جدید مثل assissan (این جدیدشو[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]) و... رو به راحتی و بدون لگ اجرا کنم رم رو 8 میکنم
از بین بازی های معروف و شاخ کدومارو میتونم بازی کنم؟

سلام
حتی اگر بشه رم رو هم عوض کرد،نمیتونید کاری با گرافیک کرد!
گرافیک و رم و پردازنده اصلا مناسب بازی های فعلی و آینده نیستند.
در مورد یونیتی هم بگم که این بازی خیلی بد  بهینه شده و حتی بهترین سیستم هم شاید تا 50 یا 55 فریم بگیره.

به نظرتون میتونم GTA V رو روی low یا very low اجرا کنم؟؟

very low که فکر نکنم در گزینه هاش باشه ولی اگر هم باشه،بهش نمیرسید.
خرید سیستم جدید دوای درده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[font]سلام لطفا قدرت pc  منم بگید ( فک کنم بد باشه [/font][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) 
gpu : geforce gt 630 
cpu: intel® core™ i5-3470 CPU @ 3.20GHz
Memory : 4.00 gb ram
driver version : 337.88
Windows 7 
شماره شناسنامه و تاریخ تولید و گارانتی هم بگم ؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
رو چه بازی هایی جواب میده ؟ 
رو gta v جواب میده ؟ 
میخوام ps4 بگیرم چیکار کنم ؟ 
راهنمایی ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
سلام این سیستم چطوره
ram:8gig
cpu:intel core i5 3.1 ghz to 4ghz
graphic card:amd radeon r7 240 4GD3
درباره کارتگرافیکم یه چیزی بگم چون از مدلش ممکنه که بگید برای بازی اصلا مناسب نیست ولی بازی هایی مانند FARCRY4, ASSASSINS CREED UNITY, CALL OF DUTY ADVANCE WARFARE رو روی های بازی کردم پس لطفا درست نظر بدید.

ممنون
سلام دوستان
سیستم من اینه
Ram : 4 gig
graphic : geforce gtx 650 ti direct cu ll top gddr5
cpu : intel core i5-3470 3.2 ghz
چون خیلی از بازیهای خوب نسل قبل رو هم بازی نکردم میخواستم ببینم این سیستم برا اواخر نسل قبل چطوره و نسل جدید؟
برا بازیهای جدید هم در چه حدی هست و تو کدوماشون به مشکل خواهد خورد ( مثل far cry 4 و dragon age inquisition و shadow of mordor و...)؟
اگه رم به 8 ارتقا بدم چطور میشه؟
چون ویندوز 32 هست رمو زیاد نکردم ولی اگه ویندوز  64 نصب کنم دیگه بازیهای قدیمی رو نمیشه بازی کرد؟ چون شنیدم بازیهای قدیمی تر(منظورم چندین سال قبله) با ویندوز 64 نمیسازه( یعنی نصب نمیشن روش یا مشکل نصب بشن تو این ویندوز) ؟ آیا اینی که شنیدم درسته؟ و اگه اینطوریه میشه گفت از چه سالی به بعد بازیها با ویندوز 64 بیتی منطبق هستن؟
البته این سوال آخریم فکر کنم مربوط به اینجا نبود ولی اگه جواب بدین ممنون میشم .
پیشاپیش از پاسخ دوستان تشکر .

cpu core i3 2120 3.3ghz
 ram  6 gig
1333
vga gtx 650 2gdr5

(12-30-2014, 03:31 PM)'pachenku' نوشته است: [ -> ]سلام مشخصات سیستم من اینه
CPU :Intel core2quad q9995 2.83
RAM: 8gb
GPU:gts 450 1gb gddr5
میخواستم بدونم بازی assassin's creed unity و call of duty advanced warfare رو جواب میده واگه بخوام سیستم رو با 2 تومن ارتقاع بدم بهتره کدوما رو با Motherboard ارتقاع بدم واسه گیم؟

سلام دوست عزیز
رم شما برای اجرای بازی های این نسل خوبه.
cpu شما در زمان خودش واقعا cpu خیلی قوی ای بوده ولی الان دیگه برای بازی های جدید کاربر نداره ولی شاید بتونه اجرا کنه بازی ها رو ولی بهتره cpu رو هم عوض کنی.
کارت گرافیکت هم خیلی ضعیفه و اصلا به درد بازی های این نسل نمیخوره.
برای خرید سیستم هم به این تاپیک مربوط مشاوره برای خرید استفاده کن تا دوستان راهنماییت کنند.

مشاوره در امر خریدو ارتقاء قطعات PC

(12-31-2014, 10:02 PM)'KaD KhoDa' نوشته است: [ -> ]سلام لطفا قدرت pc  منم بگید ( فک کنم بد باشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) 
Windows 7 
شماره شناسنامه و تاریخ تولید و گارانتی هم بگم ؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
رو gta v جواب میده ؟ 
راهنمایی ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

سلام دوست عزیز
سیستم شما به غیر از Cpu بقیه ی قطعت مناسب بازی های نسل جدید نیست و برای بازی های این نسل باید رم 8 گیگ و حداقل یه کارت گرافیک DX 11 و قدرتمند نیاز دارید مثل سری های GTX و یا R7 به بالا
بازی ها رو نمیدونم و بستگی به بهینه سازی بازی ها داره ولی شاید بازی هایی قبل نسل هشت و یا میان نسل رو بودند روی medium بازی کنید ولی بازی های الان رو فکر نکنم.
در مورد GTA V هم فکر نکنم و اگه هم بتونید روی حالت low بازی میکنید.
خب شما وقتی PS4 بگیرید تا حدود هشت سال دیگه لازم به ارتقای قطعاتش نیست و بازی ها رو با کیفیت 1080 اجرا کنید در صورتی که بر روی کامپیوتر بر روی 2K و یا 4K بازی میکنید.

(01-01-2015, 10:43 PM)'مجید نصر' نوشته است: [ -> ]
میخواستم بدونم بازی assassin's creed unity و call of duty advanced warfare رو جواب میده واگه بخوام سیستم رو با 2 تومن ارتقاع بدم بهتره کدوما رو با Motherboard ارتقاع بدم واسه گیم؟

سلام دوست عزیز
cpu شما در زمان خودش واقعا cpu خیلی قوی ای بوده ولی الان دیگه برای بازی های جدید کاربر نداره ولی شاید بتونه اجرا کنه بازی ها رو ولی بهتره cpu رو هم عوض کنی.
برای خرید سیستم هم به این تاپیک مربوط مشاوره برای خرید استفاده کن تا دوستان راهنماییت کنند.

(12-31-2014, 10:02 PM)'KaD KhoDa' نوشته است: [ -> ]سلام لطفا قدرت pc  منم بگید ( فک کنم بد باشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) 
Windows 7 
رو gta v جواب میده ؟ 

سلام دوست عزیز
سیستم شما به غیر از Cpu بقیه ی قطعت مناسب بازی های نسل جدید نیست و برای بازی های این نسل باید رم 8 گیگ و حداقل یه کارت گرافیک DX 11 و قدرتمند نیاز دارید مثل سری های GTX و یا R7 به بالا
بازی ها رو نمیدونم و بستگی به بهینه سازی بازی ها داره ولی شاید بازی هایی قبل نسل هشت و یا میان نسل رو بودند روی medium بازی کنید ولی بازی های الان رو فکر نکنم.
خب شما وقتی PS4 بگیرید تا حدود هشت سال دیگه لازم به ارتقای قطعاتش نیست و بازی ها رو با کیفیت 1080 اجرا کنید در صورتی که بر روی کامپیوتر بر روی 2K و یا 4K بازی میکنید.

مرسی از راهنماییت ولی بازی های ps4 خیلی گرونن چیکار کنم ؟
(01-01-2015, 01:55 PM)'amirreza ati' نوشته است: [ -> ]سلام این سیستم چطوره
ram:8gig
cpu:intel core i5 3.1 ghz to 4ghz
graphic card:amd radeon r7 240 4GD3
درباره کارتگرافیکم یه چیزی بگم چون از مدلش ممکنه که بگید برای بازی اصلا مناسب نیست ولی بازی هایی مانند FARCRY4, ASSASSINS CREED UNITY, CALL OF DUTY ADVANCE WARFARE رو روی های بازی کردم پس لطفا درست نظر بدید.

ممنون

سلام دوست عزیز
سیستم شما سیستم خوبی هست و رم و cpu خوبی دارید ولی کارت گرافیک شما هم خوب هست ولی اینکه شما میگی درست نظر بدید و اینکه بقیه ی دوستان میگیند کارت گرافیک شما مناسب بازی های الان نیست این هست که شما مو میبینی و بقیه ی دوستان پیچش مو.
درسته کارت گرافیک شما بازی های الان رو تونسته ولی از بازی هایی که بعدا میاد مطمئن هستید.
حالا هم دو تا لینک براتون مفرستم که یکیش لینک کارت گرافیک شما و لینک دومی لینک کارت گرافیک 
R7 265 DUAL-X هست.شما برید و اطلاعات کارت گرافیک خودتون و کارت گرافیک R7 265 DUAL-X رو ببینید و متوجه میشید که چرا دوستان بهتون میگند کارت گرافیک شما مناسب نیست.
ASUS R7 240 2GB DDR3
تا الان که من اسم این دو تا گرافیک رو نوشتم باید متوجه شده باشی که گرافیک شما DDR3 هست و اون کارت گرافیک DDR5.
وقتی داری اطلاعات گرافیک ها رو میخونی به این قسمت ها توجه کن و اختلاف رو ببین.
Stream Processing Units
GPU Clock
Memory Clock
Memory Interface
و یک چیز دیگه اینکه 
R7 265 DUAL-X در موقع عرضهی DX 12 از اون پشتیبانی میکنه در صورتی که فکر نکنم کارت گرافیک شما پشتیبانی کنه.
حالا دیگه هر جور خودتون میدونید.
بازم اگه سوالی بود در خدمت هستم.

(01-01-2015, 11:08 PM)'KaD KhoDa' نوشته است: [ -> ]
(01-01-2015, 10:43 PM)'مجید نصر' نوشته است: [ -> ]

سلام دوست عزیز

Windows 7 
رو gta v جواب میده ؟ 

سلام دوست عزیز

مرسی از راهنماییت ولی بازی های ps4 خیلی گرونن چیکار کنم ؟

خواهش میکنم.
اینجا بخش PS4 نیست ولی شما میتونید بازی ها رو اجاره کنید.
حالابازم اگه سوالی داشتید توی بخش مربوطه سوال کنید تا به صورت کامل برای شما توضیح داده بشه.

سلام این سیستم چطوره؟  سی پی یو i5 4590 _ رم: 4 گیگ 1600 _ گرافیک GTX660ti _ البته میخام رم رو 8 کنم