Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Kaz در MGS V: The Phantom Pain سطح کاملا متفاوتی خواهد داشت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  mgs_main.bmp]
تا کنون ما شاهد تصاویر و ویدئوهایی بوده ایم که  Big Boss دوست مورد اعتماد و نزدیک خود یعنی Kazuhira Miller یا همان Kaz را در بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain آزاد می کند. ما که هم اکنون دیگر می دانیم داستان در Ground Zeroes از چه قرار می باشد، Big Boss به دنبال انتقام است اما چنین مسئله ای چگونه Kaz را تحث تاثیر قرار خواهد داد؟
در جدیدترین برنامه Kojima Station آقای Christopher Johns مصاحبه ای را با صداپیشه Kaz یعنی آقای Robin Atkin Downes تدارک دیده اند و از ایشان در رابطه پیشروی در مراحل ساخت بازی سوال شده است.
نقل‌قول: Kaz به شدت دنبال انتقام است و این مسئله شخصیت او را به سطح کاملا متفاوتی خواهد رساند و رابطه او با Snake را تحت تاثیر قرار خواهد داد. حضور در این نقش که چنین سطحی از احساسات را به نمایش در می آورد حس بسیار خوبی همراه دارد. احساسات بسیاری در میان است و او نمی تواند با آنها در ارتباط باشد.
آقای Downes طی صحبت های خود به نقش قدیمی Kaz در Peace Walker اشاره هایی داشته اند و می گویند:
نقل‌قول: زمانی که این داستان را یاد آوری می کنم ناراحت می شوم. این لحظه بسیار قوی برای من است و اکثر ما کمتر چنین صحنه هایی را شاهد هستیم که در یک بازی ویدئویی ضبط می شود. تمامی اینها یک چشمه از شخصیت های بی نظیری هستند که توسط  Kojima خلق شده است.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در حال حاضر برای Xbox 360، PS3، PS4 و Xbox One در دست ساخت است.
حیف که هنوز برای PC تایید نشده.
ممنون بابت خبر
نقل‌قول:
حیف که هنوز برای PC تایید نشده
البته احتمالش هست و حتی تهیه کننده بود فکر کنم می خواست با کوجیما صحبت داشته باشه و روی قضیه فکر کنند.
مسئله اینجاست که این فکر کردن، در حد MGR طول نکشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه ضرب المثل هست که میگه:
تو بدَم، بمیر و بدَم.
اینا تایید کنن، صبر ما زیاده، هر موقع حال کردن منتشر کنن. از هر چی بشه گذشت، از متال گیر اصلا نمیشه.