Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: چیستان در باره ی بازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
در این تاپیک هرکی یک چیستان (یا معما) میگه بعد باید جواب بدیم.
1-توحین نکنید.
2-چیستان سر کاری یا بی خودی نگید.
3-تا جواب چیستان گفته نشده چیستان بعدی رو نگید.
4-بعد از یک روز(24ساعت[img]images/smi/s0 (5).gif[/img])جواب رو بگید اگه کسی نتونست بگه.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
کدوم بازی به افسانه باگ ها معروفه؟
(05-05-2014, 08:18 PM)'assassinwanted' نوشته است: [ -> ]کدوم بازی به افسانه باگ ها معروفه؟

احتمالاً بازی Legends of Dawn هست. [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خیلی از منتقدها هم از عنوان "افسانه باگ" برای نقد این بازی استفاده کرده بودند.

(05-05-2014, 08:18 PM)'assassinwanted' نوشته است: [ -> ]کدوم بازی به افسانه باگ ها معروفه؟

Ride to Hell Retrubution?!?!?

اولا "توهین"
دوما:نمیدنم شاید منظورت سری assassin's creed باشه چون خودم به شخصه یه بار با کشتی رفتم درون کوههای هاوانا بعد  اونجا دریا بود و مرز هاوانا شده بود حائل بین من و دریا اصن یه وضعی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
به Assassin's Creed میخوره
Battlefield 4 هم میگن باگ داشته ولی من که هیچی ندیدم ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Assassins creed 3
زنده می کنیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازی سال ( Game of the Year ) از نظر وب سایت GameSpot در سال 2009 کدام بازی بود؟!

البته این که چیستان نبود؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

کدام بازی سبک پلتفرمر هستش که شخصیت اولش کلاه قرمزی بر سر داره؟! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
الان اولی رو جواب بدیم یا دومیشو.
دومیو که نمی دونم ولی فکر کنم اولی Assassin's creed 2 بود
(05-30-2014, 11:48 AM)'Lightning' نوشته است: [ -> ]الان اولی رو جواب بدیم یا دومیشو.
دومیو که نمی دونم ولی فکر کنم اولی Assassin's creed 2 بود

خیر٬ غلطه. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

صفحه‌ها: 1 2 3 4