Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: به دوستان خود در instagram بپیوندید.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و درود به تمام پلک بازی های عزیز در طی اهدافی که برای مجله و سایت پلک باز به همراه داریم بر ان شدیم که بعد از 6 ماه از راه اندازی صفحه خود در instagram حال به صورت رسمی از این پیج رونمایی کنیم و از شما خواستاریم که برای پیوستن به دوستان خود با ما همراه باشید . مزایای همراهی کردن ما این است که از این به بعد میتوانید قبل از انتشار مجله تصاویر کار شده درون مجله را از دیگران زودتر ببینید و با یکدیگر به اشتراک بگزارید و دوم اینکه میتوانید منتخب عکس های بازی های محبوب خود را دز صفحه ما پیدا کرده و به لیست مورد علاقه های خود اضافه کنید . با ما همراه باشید .
[تصویر:  19.jpg]
سلام تیتر سایت گیمفا نوشته وب سایت خبری تحلیلی بازی های کامپیوتری پس چرا برای بازی های سونی یا ایکس باکسم خبر می گذارید به نظر من ویدئویی می نوشتید بهتر بود[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

(05-11-2014, 02:25 PM)mehdibis نوشته است: [ -> ]سلام تیتر سایت گیمفا نوشته وب سایت خبری تحلیلی بازی های کامپیوتری پس چرا برای بازی های سونی یا ایکس باکسم خبر می گذارید به نظر من ویدئویی می نوشتید بهتر بود[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

چقدر باهوش هستی شما آفرین 

منظور از بازی کامپیوتری بازی که برای PC یا ... منتشر میشه نیست دوست عزیز
از این که توجه شما دوستان واقع نشد ممنون هستم. این جا کسی اینستاگرام نداره نه . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]