Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: CD Projekt: هیچ ترسی برای میزان فروش The Witcher 3 برای ما وجود ندارد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  the_witcher_3_wild_hunt.jpg]
چندی پیش طی مصاحبه ای که با CD Projekt توسط Reuters انجام شد این شرکت به صراحت اعلام داشت که هیچگونه ترسی و وحشتی از میزان فروش بازی The Witcher 3 ندارند.این در حالی است که آقای Adam Kicinski در ادامه اظهار دارد :

با توجه به کسب کاریی ما هیچ خطری در مورد میزان فروش عنوان  The Witcher 3 وجود ندارد . این بازی یکی از مورد انتظارترین عناوینی است که اکثر گیمر ها منتظر عرضه شدنش هستند .

همچنین لازم به ذکر است که این استودیو در سال ۱۹۹۴ در پایتخت لهستان تاسیس گردید و حال دارای سرمایه ای برابر با ۴۵۰ میلیون دلار می باشد . در ادامه مدیر عامل این استودیوی CD Projekt اضافه کرد :

ارزشی که توزیع کنندگان در مورد عنوان The Witcher 3 پیش بینی می کنند نسبت به دوره های قبلی چندین برابر شده است.

بازی The Witcher 3 در ۱۵ فوریه ۲۰۱۵ برای دو کنسول نسل هشتم و PC منتشر و عرضه خواهد شد.

منبع

Vikings

امیدوارم یه تریلر از گیمپلی توی E3 نمایش بدن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کلا خراب اخلاق CD Projekt هستم. خوش برخورد با مردم، مشتری مدار، نداشتن سیاست های کثیف و پول پرستانه
اما حتی اگر هم شرکت پول پرستی بود، بازم نیازی به نگرانی نیست چون فروش این بازی تضمین شده هستش.
من فقط خدا خدا می کنم سیستم سنگینی نخواهد [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] (که می خواد)